Свеж
Поврзување на црево фитинзи директно спој на цевки 6/8/10мм лизгање Брз зглобна градина со низок притисок магла за ладење пневматски цевки зглобот 5 парчиња

Поврзување на црево фитинзи директно спој на цевки 6/8/10мм лизгање Брз зглобна градина со низок притисок магла за

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување на цревото Материјал : ПВЦ. Притисок : 0-20 бари. Големина на конектор за интерфејс 6мм, 8мм, 10мм. Работна температура : 0-60 Целзиусови степени. Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување на цревото. Материјал : ПВЦ. Притисок : 0-20 бари. Големина на конектор за интерфејс 6мм, 8мм, 10мм. Работна температура : 0-60 Целзиусови степени. Ефектот е долгорочна употреба и чистење. Конекторот за црево е погоден за употреба на брз конектор и градинарско црево за брзо поврзување, брзо поврзување на црево, фитинзи за водни цевки. Вклучува : 5 права конектори (само конектори) Предност : Инсталацијата е брза, едноставна и флексибилна, заштеда на простор. Дури и по инсталацијата, можете слободно да ја промените насоката на цевката. Специјалниот дизајн на конекторот за лизгање на лизгање го прави поудобен и труд -Семање на расклопување и собрание.Нотитис е рачно мерење и може да има грешка од 1-2мм. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

За производот

Купувачите избираат и

Име на производот : Такт Прекинувач;Тип На Контакт : Моментален Контакт;Димензија На Прекинувачот : 6 х 6 х

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Карактеристики : .Изработени од висококвалитетни материја

ДЕНОТ НА ТАТКОВЦИТЕ ТАТО ПОДАРОЦИДенот На Овој Татко, изненадете го со оваа уникатна изолирана чаша за �

Мрзлива заграда за таблети : Можете да го споделите со вашите пријатели и семејство како практичен штан�

Датум На Издавање : 28 Јули 1994 Година Бјукенан е #999 ПОШТЕНСКА Марка ВО САД Изграден во 1893 година за Железн�

Силни брановидни поштари дизајнирани да испраќаат Цда и да имаат пригодно самозапечатување, лупење и з�

100% Пу Пол : Womenените, Девојче Горниот материјал : Вештачки кожен единствен материјал : гумени сцени : затв�

Совршени силиконски контејнери за патувања : 10 парчиња истекување на шишиња за шишиња за шишиња за пату�

Име На Производот : Ограничување Прекинувач;Модел Бр : Ц8169;Активатор Акција : Моментално...

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

100% Лен Машинско Перење Ткаенина : Изработена Од Полиестер, Која Е Лесна И Супер Мека Стил на дизајн : Наша

Лесен за чување,лесен и доволно голем за носење многу алишта Најдобра корпа за перење на пазарот.Изглед�

2во1 РАЗНОВРСЕН ДИЗАЈН Микро лажиците и шпатулите доаѓаат во различни спецификации, големини и форми шт

Единствена Тема : ролната за значки е дизајнирана со смешни уметности "Колку Што Знам Дека сум Прекрасен

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

⌨Целата црна тастатура Компатибилна Со Вашиот Samsung S5292 се вклопува и добро се надополнува со речиси сек�

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6...

【Заштита】 Оваа маска за заварување може да ги покрие лицето и вратот; Може ефикасно да го спречи упад н�

Лесно е да се прицврсти на мазна површина, како што се стакло, касамент, wallид Идеално за употреба на кујн�

Сијалиците за решенија за економија Lytio се произведуваат во Северна Америка и обезбедуваат иста издржл�

1 Производите вклучуваат перници за седишта, крошна и ремени за рамо, а не шетач Дизајнот на производот с

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Фановите на оригиналните FLEXIFLIPS И FLEXIFLIPS XL ќе бидат воодушевени кога ќе го видат новиот Flexi Flips2 [квадрат] Д�

Лесен и Лесен За НосењеНашата јога подлога е доволно лесна за да ја донесете во теретана или на друго ме�

Елегантни Подлоги За Поставување : овие подлоги за еднократна употреба се достапни во различни бои и об�

ЗАБАВА ВО СЕКОЈ ФЛИП : влезете во акцијата како никогаш досега! Возбудлива трансформатори конверзија во

Д ПРСТЕН ЗАКАЧАЛКИ ЗА СЛИКИ : Овие закачалки за рамки за слики се погодни за дрвени рамки за слики, макра

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен со Dell Ширина Таблет КОМПЈУТЕР 5285 (12 Читачот На Allreader

Висококвалитетен Материјал : ранецот за Пешачење е изработен од висококвалитетна најлонска ткаенина р�

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

●Издржлив и Стабилен qlavoop Displayport Кабел 10ft е заштитен со висококвалитетен пвц, издржува повеќе од 10000 сви�

БОБА ФЕТ И роб јас ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ВАФЛИНаправија Боба Фет и роб 1 вафли дома Истурете го тестото, спуште

●Премиум Материјал : Иглата Е изработена од тежок цинк челик,кој е отпорен на ' рѓа, отпорен на корозија �

Scroll