Свеж
Тим Холц - Сизикс Сизикс Тенлитс умре Хејл Вилг, празнично село Боулиз

Тим Холц - Сизикс Сизикс Тенлитс умре Хејл Вилг, празнично село Боулиз

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Холидеј село - Магична сцена на зимите! Дизајниран со технологија за бојадисување, овој сложена проект за хартија за хартија е совршен за голем број на проекти Сложено слој на хартија - ви овозможува да создадете подимензионални и професионални дизајни од кога било досега. Компатибилност - Компатибилен со Sizzix Big Shot, Sizzix Big Shot Express, Sizzix Big Shot Foldaway, Sizzix Big Shot Plus & Sizzix Big Shot Pro. Приближно намалување на умирање - 18,1 см x 7,3см - 0,32 см x 0,32 см. Барате нов додаток на вашите материјали за правење картички? Дизајнирано со Colorize Technology, Holiday Village е совршен за украсување на роденденските картички, создавање неверојатен сезонски декор, врамена уметност и многу повеќе! Dies на Sizzix Thinlits се совршено нафора-тенки умираат, обезбедувајќи многу покомплексни дизајни со чисти и прецизни намалувања отколку што сте добиле од просечното умирање. Наменето специјално за Paper Craft, сега можете да додадете најнежните компоненти на вашите роденденски картички, покани и многу повеќе! Овие тела на нафора-тенка хемиски измет се дизајнирани да се намалат или да создадат матрица од еден лист картон, хартија, метална фолија или велум за многу проекти за хартија! Компатибилен со широк спектар на машини за сечење на Sizzix Die, како што се Sizzix Big Shot, Sizzix Big Shot Plus, Sizzix Big Shot Foldaway, Sizzix Big Shot Pro и Sizzix Big Shot Express. Што е сечење на умре? Сечење на умирање е брз и лесен начин за производство на индивидуални, или масовни форми од хартија, фолија, картон или дури и пена, крепска хартија или матрички филм со употреба на машина и умирање, наместо да се сече со рака. Што ми го намалува материјалот? Машината за сечење на умре секогаш ќе биде неопходна за да умре исечена, иако не е самата машина што физички го намалува вашиот материјал. Вашиот избрана умира (на пример, Sizzix Bigz, Thinlits или Framelits Die), е одговорен за сечење на дизајнот. Машината само го применува притисокот. Значи, ако некогаш не сте сигурни дали можете да умрете намалете одреден материјал, проверете ја компатибилноста на вашиот умре отколку вашата машина! Како да користам тенки тела? Тоа е лесно! Фатете ја вашата голема машина за шут и сечење влошки за да започнете. Прво, земете една подлога за сечење и ставете го избраниот материјал на врвот. Потоа, ставете ги вашите тенки умираат со линии за сечење надолу на врвот на материјалот. Завршете го вашиот сендвич со втората подлога за сечење поставена на горниот дел од тенковите умираат и одбраниот материјал и е подготвен да оди! Со една ролна низ вашата машина за сечење на умирање, вашиот дизајн ќе биде откриен.

За производот

Купувачите избираат и

100% полиестер 100% полиестерски екран печатена официјална графика Дизајниран да го дуплира изгледот на др

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

Бамбус храна за покривање садови Додадете елегантна привлечност На вашата маса или кујнски остров со о�

Дизајн : овој секојдневен фустан одговара на сите вистински облини, совршено го покажува вашиот прекрас

Класичен кожен јаже со топчести лежишта пондерирани рачки кои ја зголемуваат брзината и се интензивира

Нашиот хранлив серум за лице е направен со органска база на масло од семе од коноп која има високи омега

DVID машки до машки дигитален видео кабел го поврзува вашиот DVIопремена компјутер или друг изворен уред с�

Име на производот : безжичен мотор; номинален напон : DC 35 V; Брзина на оптоварување : 20000rpm Брзина на оптова�

5х СеВоЕдно 1та Мешавина за Синтеза на цднк е оптимизирана готова за употреба мастермикс, која елиминира

Тип : Ракавици и Белезници Карактеристики : Поместена и дише Тип : Половина Прст Ракавици Се носи на згло�

Во текот на денот, овие енергетски ефикасни атлантски соларни светла ја користат енергијата на сончева�

Богата Содржина : пакетот содржи 12 парчиња имитациони корални украси, вклучувајќи корали и морски ѕвезд

●КЛАСИЧНИ ОЧИЛА ЗА НОЌНО ГЛЕДАЊЕ● : Безвременски и модни ноќни очила за возење во кул стил се дизајнира

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Тежок Цврст Леан Пеглан со претходно дупчени дупки за лесно монтирање Гроздобер антички шарм дизајн, пр

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛкабелот за полнење од типот ц до типот ц е изработен од најлонска плетенка од воено од�

?[ГОЛЕМИНА] НЕ НИЕ или големината Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на посл

снек јадење Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачно

Т5 ЗАМЕНА ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН НАЈНОВА ТЕХНОЛОГИЈА Светлата за ленти се достапни во различни големини к�

Квалитет НА ЖИВОТНАТА средина ЕВАМобилна технологија за пенење, висококвалитетна и лесна за употреба...

Ве молиме Запомнете : Овие Заштитник На Екранот Не ЗА А7ИВ Камера Заштитник на екранот погоден за Sony a7 RIII

Jerseyерси Нема затворање на затворање Тие ќе глумат на суд во оваа детска одбојка Направено е од лесна, тк�

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за налепници од винил кожа и не е направена од гума, силикон, гел ил�

ЗА УПОТРЕБА СО ПОСНО ГОЛЕМИНА & 1 1 / 4 ГОЛЕМИНА СУРОВИ КОНУСИЛесно наполнете ги вашите претходни ролни со

Богато со количина и стил : ќе добиете 12 парчиња Божиќни декори во 6 стилови, 2 парчиња за секој стил, коли�

Повеќе бои се достапни за да ги направат вашите букети да изгледаат посвежи и живописни Завиткајте зана

Затегнување од 30 степени обезбедува зголемена флексибилност на аголот за тешко достигнување на област�

●Мал, Но Моќен Q Во Споредба Со другите ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР, Интел Пантер Кањонот NUC11 PAHi5 Мини КОМПЈУТЕР им�

【Испорака】 Стандарден превоз : 715 дена и забрзана испорака : 37 дена 【Известување за големина : : Нашит�

??????? ?????? Тоа е удобен додаток дизајниран да ги задржи вашите очила за сонце безбедни и на дофат додека во

Мерење : лажицата мери 2,25"Л х 0,25"В х 11" Ч во димензии МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен, издржлив и

Тежина : 104g; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 8 парчиња x Ѕид (најнова технологија) Кука Име на п

Scroll