Свеж
3М 3903 1.25in x 50yd сива сива винил/гумена леплива лента за канали 3903, 12,6 psi јачина на затегнување, 50 г. Должина, ширина од 1,25

3М 3903 1.25in x 50yd сива сива винил/гумена леплива лента за канали 3903, 12,6 psi јачина на затегнување, 50 г.

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Одржување на висока температура, изолација и завиткување Висока сообразност, овозможувајќи маскирање на нерамни површини. Супериорна отпорност на пункции, солзи, абразии, хемикалии и растворувачи. Термосет способен акрилно лепило. 3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации. Одржување на висока температура, изолација и завиткување. Висока сообразност, овозможувајќи маскирање на нерамни површини. Супериорна отпорност на пункции, солзи, абразии, хемикалии и растворувачи. Термосет способен акрилно лепило. 3М Префериран конвертор : Tape Case е префериран конвертор од 3 метри; 3М се здружи со Tape Case за да ги направи своите производи достапни во поголем асортиман на големини, така што клиентите можат да ја користат лентата во најразлични апликации. 3М лента за винил канал 3903 е лента за канали со општа намена со гума лепило и рачно расејување, врежана поддршка за винил. 3М лента за винил канал 3903 е лента за општа намена со гума лепило и врежана поддршка за винил. Оваа лента е идеална за различни цели, вклучувајќи привремени поправки, идентификација, контраст, декорација, обезбедување жици, пакети, запечатување, држење, заштита и други работни места, вклучително и апликации кои бараат отпорност на влага.

За производот

Купувачите избираат и

【Материјал】 Материјал со јаглероден челик, добра цврстина, висок степен на врска, површина со никел, из

Јасен поглед : Ултра светли светла на поплави и инфрацрвени светла со хоризонтална ротација на 355 степен

Наменето за употреба на отворено + водоотпорна и компактна големина за лесно вклопување димензии 63мм x

Алуминиумска шипка x 3 Подлога за микрофибер x 2 Chenille Pad x 2 основна плоча за чистење на табла x 1...

Премиум материјали : Одобрениот стадион со чиста торба е изработен од густа нетоксична чиста ПВЦ пласти

[Големина] : 45 x 50 x 60 см, тежина : 9 кг; 45 x 50 x 75 cm, тежина : 11 кг [Макара] : Универзален дизајн на макара, лесен за

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето Темелно навлажнете ја главата �

【Широка апликација】 Тоа е мултифункционален шипка за висина на плакарот, кој може да виси облека, врск�

Мазната површина ви дава удобен допир Изгледот е мазен и сјаен Отпорна на абење и издржлива,долготрајна

Овој производ е достапен само за табли за суво бришење на брендот VizPro 1 компјутер / пакет...

Мирна и топла кардиоидна шема точно го собира вашиот глас за да засилите повеќе детали во вашиот звук Ми

Модел на железнички додатоци од Јапонија убаво детално, лесен за употреба Модел на железнички додатоци

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

【154 пакувања комплети за мултитул сечила】 Оваа осцилирачка пила сечила вклучуваат 15 различни типови м�

Двоен монитор за чист и организиран работен простор Следете ги оружјето за 2 монитори, двоен монитор ил�

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначите PWR+ имаат дополнителни долги 6,5 стапки на е

Уметничка форма! Quilling картичката е рачно изработена уметничка форма што се валани ленти хартија, искрив

【Преносен климатик】 : мини климатик, USB мини ладење мал климатик, овој мини ладилник има најразлични на�

Мажите за машка тренерка поставуваат костуми за џогирање 2 парчиња обука на отворено, активни облеки за

Колекција на новогодишни елки : сакана за својата носталгија и топли сеќавања на Божиќните Божиќни, нов�

Пакување на количина : Поради редизајнираната кутија, дијамантите веќе не се неуредни! ! ! 3мм (SS10) Кристал

Достапна, црна пластична телескопска цевка за постери со дијаметар со 51 / 2 "што се шири од 315 / 8" до 533 / 4 "е �

Донесете фотографии во живот : Рамките не се само за прикажување на вашите фотографии тие служат и како �

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

Интегрирано коло за мало прегледување (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користени делови...

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи DIY в�

Безбеден материјал! Нетоксичен и ефикасен! Нашиот кедарски блок е 100% природен и внимателно се собира До�

Тип на затворање : Snap Големина на лабораториски палто : Голема Стил на лабораториски палто : Плетете манж

Двонасочен режим на портрет режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за Huawei Matepa

Издржлив материјал : Подлодерите од 5 парчиња (секој 8,25 "x825") се изработени од траен полиестер со полнење �

Влез на жица, хоризонтално до панел Куќиште на UL 94 V0 Терминали за прицврстување на завртки...

Scroll