Свеж
Сомртлилна мелвин боја 2-7/8 x 26-1/2 порцелански под и wallидна плочка

Сомртлилна мелвин боја 2-7/8 x 26-1/2 порцелански под и wallидна плочка

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

8,4 квадратни метри, 15 парчиња по случај Тежината на случајот е 38,1 фунти. Одделение 1, порцеланска плочка од прв квалитет за употреба на подови и wallидови. Ширина x 26,5 in. Должина x 0,4 инчи дебела. Застакната, малку текстурирана завршница со средна сјај и значителна варијација во тонот. PEI Riting III е погоден за средни станбени подови, вклучувајќи кујни, сали, ходници, балкони, тераси и области што се користат почесто со нормални обувки и мали количини на нечистотија. Непротивните плочки имаат апсорпција на вода помала од 0,5% за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на мраз. Оценка на COF поголема од 0,60 до 0,79 е потребна за комерцијални апликации да ги исполнат или надминат упатствата на АДА (Американци со посебни потреби); Отпорен на лизгање; Внатрешна и надворешна употреба. Целосно отпорен на мраз за апликации во затворен или отворен простор; Користете латекс-модифициран Thinset за прифатлива јачина на врската. Само станбена употреба. Земја на потекло : Шпанија. Реплицирајќи изглед на дрво, нашиот порцелански подот и wallидната плочка во боја има малку текстурирана, сатенска завршница, што го прави одличен избор за вашиот простор. Со своите непропустливи карактеристики отпорни на мраз, оваа сина правоаголна плочка е идеален избор и за станбени инсталации во затворен и на отворено, вклучувајќи кујни, бањи, грбови, тушеви, ходници и фасади на камин. Оваа плочка е совршен избор самостојно или спарен со други производи во колекцијата Мелвин. Плочката е подобар избор за вашиот простор!.

За производот

Купувачите избираат и

Висококвалитетен МЕСИНГ МАТЕРИЈАЛ Електромагнетниот вентил е изработен од висококвалитетен месинг м�

Ова е сосема нов OEM ECM Blower Motor & Module Дел за замена на OEM со врвен квалитет! Ова е сосема нов OEM ECM Blower Motor & Module...

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

Висококвалитетен материјал : Ранецот за слободно време е изработен од водоотпорна и издржлива 600 D обичн

Material Не може да се искористи материјал : Ладениот ранец е изработен од ткаенина Твил ткаат што е лесна за

Одговара на различни модели на таблети Обезбедува сигурна заштита Овозможува лесен пристап до уредот И

Ова е случај со шминка со голем капацитет Има 7 отстранлива торбичка, па затоа ви е погодно да генерализи

●Забелешка! ! За Дијаметар На Грип 1322смВлезниот Напон е, ( 120v напон, ќе бидеме опремени со конвертор на на

ПОГОДЕН ЗА 8 ИНЧНИ ТАБЛЕТИ со заштитни куќишта компатибилен со сите Камче Опрема 7инчен таблети, Оган Де�

Накит за недвижнини инспирација во златна завршена калај со десетици рачно поставени јасни Европски кр

Дизајниран да биде подолг од повеќето конвенционални крцкалки за дополнителна моќност Вклучува прстен

Картичка Слотови за бизнис картички или банкарски картички Слот за фотографии и слотови За Картички се

9 1 / 2 "x 4 3 / 8" x 2 " Персонализиран подарок за запомнување направете ја оваа дрвена кутија за кешот специјал

Замена ЗА МИЦУБИШИ МОНТЕРО ГОДИНА 2013 ЗАДЕН СТРАНИЧЕН МАРКЕР СВЕТЛО ЦРВЕНА ЛЕР ЗАМЕНА ЛЕР Единица по про

Вклучува 6 Убаво Изработени Кутии За Гнездење! Секоја Тема За Гнездење Содржи 3 Кутии со 3 Различни Голем�

Будистичка вода чинија дизајниран со традиционален стил со светла боја за создавање гроздобер и топла �

Усвојување на нерѓосувачки челик и дрвен материјал, Чоколадната Фонду Вилушка е и практична за секојдн�

Додадете ја атмосферата на Свети Патрик : Со зелена и бела боја, Шамрок Детелина и обрасци на лепенка на �

Структурата од месинг обложена со никел обезбедува издржливост и обезбедува долг работен век на компон

Прецизно изработенодржачот на пенкалото користи исклучителна технологија за резба на дрво за да ја нап

Креативна форма и Дизајн на теми за дипломирање и класични бои, убава декорација за вашата чанта и ранец

●Сензорот прифаќа технологија за стегање дијаманти, која е точна, отпорна на абење и стабилна Калибрац�

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

Карактеристики : оваа организација за складирање жито има ротирачко складирање, работа со едно копче, д�

Мешавина Од Полиестер Машинско Перење Знаме Дипломирањето Украде : ова е идеален додаток на вашиот дипл

За Дијаметар На Грип 913см / 917смВлезниот Напон е 220v, (напон 110 V120v, ќе бидеме опремени со конвертор на напон)

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина (прибл.) : 8,1 х 0,2 х 0,3 инчи (20,5 х 0,7 х 0,8 см)...

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Пакет : 20 Покани џебови, 20 печати, 20 Бел плик24 инчи покана џеб.(Нема вметнување хартија) Материјал : џебот �

Ова уникатно шише за чувари на вистинска прочистување на светата вода од реката Јордан внимателно се по

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 12мм Спојување со 2 дијаметар : 9 / 16 инчи Должина на спојување : 78 Сп�

Scroll