Свеж
Uxcell 6mm Дупче за дупчење Dia 2 флејти HSS 1/4-инчен хексадецимален пресврт на вежба 3 парчиња

Uxcell 6mm Дупче за дупчење Dia 2 флејти HSS 1/4-инчен хексадецимален пресврт на вежба 3 парчиња

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Главна боја : златен тон, сребрен тон; Материјал : HSS, титаниум позлатен; Содржина на пакетот : 3 парчиња X Twist Drill Bit Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Тежина : 54g. Функција : Хекс Шанк; Дијаметар на Шанк : 6,35мм/1/4 ''. Вкупна должина : 113мм/4,45 "; должина на флејта : 61мм/2,4". Дијаметар на бит : 6мм/0,24 '' '; Број на флејта : 2. Главна боја : златен тон, сребрен тон; Материјал : HSS, титаниум позлатен; Содржина на пакетот : 3 парчиња X Twist Drill Bit. Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Тежина : 54g. Функција : Хекс Шанк; Дијаметар на Шанк : 6,35мм/1/4 ''. Вкупна должина : 113мм/4,45 "; должина на флејта : 61мм/2,4". Дијаметар на бит : 6мм/0,24 '' '; Број на флејта : 2. Дизајнот на пресврт и вртливата точка на точката ја зголемува брзината на сечење и побрзо ги расчистува чиповите и честичките. Вежбајте го металот и мермер, е лесен за инсталирање. Шарп и искривена флејта ќе го направат дупчењето да биде полесно и без напор. Битката за вежбање на пресврт се користи со електрична машина за дупчење (тука не е вклучено).

За производот

Купувачите избираат и

Материјал : стакло; Капацитет : 10мл Големина : 72х20мм; Вклучен пакет : 2 парчиња 10мл шише за есенцијално мас�

Менс летни маици со кратки ракави кошули Поло копче надолу по хавајската плажа маичка врвови промоција

Практична банка за свинче може да се користи за да содржи мали промени и монети Би направил прекрасен по

Име на производот : ПИН за сонда за тестирање; Модел бр : P100B1; Тип на совет : Совет за копја...

Меки, но цврсти влакна што можат повторно да се користат и да се полнат Лесен за употреба и достапен за ц�

? Лесно за поставување : Заменете ја сијалицата E27 директно и лесно, поставете брзо за 1 минута, надграден�

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет, удобен за допир и дишење Повлечете го затворањето...

100% памук Повлечете го затворањето Универзитет во Мисисипи Службен EST Датум маица со долги ракави оваа м

Производител : Mini World Земја на потекло : Украина Ниво на тешкотија : Професионалец Состојба : Ново Произво

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Материјал : Направено од врвен квалитет на компјутер (надворешна обвивка) и TPU (внатрешна обвивка) за да о

95% полиестер, 5% спандекс Мека и удобност за носење Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена Во рок �

Електричен карач за трепки за трепки Електричен перм Електричен перм долготраен стереотип за греење на

Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни Цврст уретан за максимална издржливост и детали...

Премиум гел мастило пенкала : ќе добиете 12 парчиња едноставни модели на пченица, кои се повлекуваат гел �

Com Компатибилен со Dyson V8 V7 Лесно е да се инсталира : мала тежина и разноврсна ✅multifunctional hoover прицврстување

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Пиво Штајн 22 мл бела керамика Штајн Златна трим со рачка, орка облоги, безбедна машина за миење садови, н�

Изработено од 3М само лекување премија 8 милји полиуретан филм Обичен дизајн дизајн за максимална покри�

Далечинскиот држач на телевизорот е изработен од PU кожа Држач за далечински управувач, квалитетна добр�

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

Орбита Sprinkler System 3 / 4инчен NPT тегла Топ вентил 57460, пакет од 6 тревник и градинарски производ Додатоци на от

100% гума Материјал Овие модерни рамни чевли се дизајнирани со издржлива конструкција за да се обезбеди �

Одлично за пешаци за почетници , Материјал : Синтетичка кожа, гума ѓон Нелизгање ѓон, затворање на кука и

Материјал : полиестер Дуксери за жени слатки Време на испоракаСтандарден превоз : 1020 дена, забрзана испо

7 Чакра камења може да се користат за пренесување на физичка, емоционална и духовна енергија Камерите на

360 ° Терапија со ладна компресија на Ална е совршено со вашата глава и обезбедува покриеност на главата �

Производител : Reskit (Украина) Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Ново Пр�

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

Преносен дизајн : Дигиталниот детектор за влага од дрво е лесен и компактен за лесно држење на рацете и л

Стил : Лесно создадете совршени додатоци за да ја направите вашата куќа куќа одлична за подароци или еми

Материјал : Emsенски обичен кошула со долг ракав е изработена од мек и удобен истегнат материјал 95% полиес

Книга за панк тимови Нова маичка мажи риболов маички маж маички графички маички маичка маичка империја

Флотацијата со лесна точка се прикачува директно на задниот дел од куќиштето Одлично за нуркање, сурфањ

Земја на производство : Кина; Бренд : ; Материјал : Метал, електрични делови Нето тежина : 3 G; Содржина на па

Леќи за зумирање Анти сјај саќе Затемнување на wallидот Леќи за зумирање Анти сјај саќе Затемнување на wall�

Големината е ширина 2,75 инчи висока x 7 инчи Печатено на 5 годишен винил филм погоден за апликации во затво

▶ Голем опсег на броење Може да брои број од 0 ~ 999900, погоден за повеќе прилики ▶ Ниска потрошувачка на ен

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

Лесно за печатење на 3Д печатач PLA филамент со груба и мат површинска завршница со фини детали Комбинира

Големина и материјал : Големината е 12x12in Знакот е изработен од висококвалитетен метален алуминиум, кој н

Scroll