Свеж
Booluee 5 Еез Црвено Дрво-Како Пластични Штафелаи Плоча Дисплеј Стои Држач За Рамка За Слика

Booluee 5 Еез Црвено Дрво-Како Пластични Штафелаи Плоча Дисплеј Стои Држач За Рамка За Слика

Достапност: Достапно.
DEN 340.80

- Изработени од пластика и со прилагодливи преклопни шарки, лесни, силни и лесни за употреба - Висина : 15 см / 5,9 инчи; применлив опсег на дијаметар на плочата : 15-21 см / 5,9-8,3 инчи; не одговара за поставување премногу тешки предмети. - Пластичен материјал со дизајн сличен на дрво, тој е многу жив и текстуриран, може да биде добро усогласен со вашите експонати. - Може да се примени дома, класа на уметност, продавница за книги, свадба, разни забави и бизниси каде што производите треба да бидат прикажани на јавноста. - Може да се примени како штафелај за слики, рамка за фотографии, држач за плочи, штафелај за прикажување, држач за картички, држач за колачиња, уметнички дисплеј, дисплеј за собирање и многу повеќе. - Изработени од пластика и со прилагодливи преклопни шарки, лесни, силни и лесни за употреба. - Висина : 15 см / 5,9 инчи; применлив опсег на дијаметар на плочата : 15-21 см / 5,9-8,3 инчи; не одговара за поставување премногу тешки предмети. - Пластичен материјал со дизајн сличен на дрво, тој е многу жив и текстуриран, може да биде добро усогласен со вашите експонати. - Може да се примени дома, класа на уметност, продавница за книги, свадба, разни забави и бизниси каде што производите треба да бидат прикажани на јавноста. - Може да се примени како штафелај за слики, рамка за фотографии, држач за плочи, штафелај за прикажување, држач за картички, држач за колачиња, уметнички дисплеј, дисплеј за собирање и многу повеќе. Опис : штафелајот на држачот на плочата со црвен дисплеј е изработен од висококвалитетна пластика, дизајн сличен на дрво, тој е цврст, стабилен и издржлив; може да се прилагоди во ширина и да се преклопи рамно, лесен за чување и употреба. Овие штафелаи за држачи за штандови за прикажување се добри за роденденска забава, квинсанера, чајна забава, дури и собирање средства во училиште, изложбен салон или украси за венчавки. Се применува за држење мали колекционерски чинии, послужавници, чинии, плочки, плакети, награди, сертификат, рамки за фотографии и други предмети. Одлично за секој домашен декор. Забелешка : ве Молиме дозволете околу 1 см грешка во мерењето. Поради различните дисплеи, вистинската боја може малку да се разликува од сликата. Пакет Вклучени : 5 х Црвена Пластична Плоча Стои.

За производот

Купувачите избираат и

СИЛНА ПРИСПОСОБЛИВОСТ : транспарентен напонски универзален индикаторски приклучок, со силна приспособ

Силиконски силикон : Без гумен мирис кога се загрева, нелеплива машина за миење садови, безбедна, примен�

[Компатибилен со батерија] Заменска батерија за Mitsubishi F1, F2, FX, FX1, FX2, FX2 C, FX2 N, FX2 NC серија контролори PLC Сите �

Држач за м14 за мелница за агол Совршен за плочки, камен, тула, керамика Користена длабочина : 38 мм Премиум

Ниска сила на смалување Е во согласност со која било форма на производот Брзо намалување на ниска темпе�

Лесен за инсталирање 80 / 20 перфорација Вклучува инсталација Screeegee Печатено во САД со целосна печатење во

Премиум смола, 100% безбеден Уметнички дизајниран 13 "x 5,5" 7,5 " Премиум смола, 100% безбеден Уметнички дизајнир

[Применливи прилики] : Сет од 20 закачалки за појавување за да се задржат костумите, пакувањата, блејзерит

Прозорец со голема големина : Скенер за баркодови со 2Д десктоп со голема големина, скенирање со големи р

Длабочина : 2мм Досади : 22,2мм Брзина : 6600 вртежи во минута Длабочина : 2мм Досади : 22,2мм Брзина : 6600 вртежи во

Потпишано писмо потпишано, една страница, 8 x 11 инчи, Рим, 281969, Одговори писмо на колекционер во врска со б

Бендот во форма на цевки се вклопува во внатрешни и надворешни контури за да ги отстрани линиите за разд

Повеќекратни заштити : 550 четкан мотор и 80 A ESC не само што обезбедуваат голема моќност, туку и заштита од

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е и

Бренд : Циско Број на дел : C100016 PE2 GL Број на пристаништа : 16 Постојана поддршка на POE+ со буџет за напојувањ�

Digital 2,7 K дигитална камера со 16x зум】 Резолуцијата на видео 2,7 K и дигиталниот зум од 16x ви овозможуваат да �

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

100% оригинален и висок квалитет За замена на DJI Phantom 4 Pro yaw / Roll Arm Компатибилен со DJI Phantom 4 Pro Материјал : Алум

Погледнете ја сликата за лесно да го пронајдете вашиот код за боја на вашиот автомобил Проверете го и на

Камерон Синососема нова и високо квалитетна батерија за замена за EPSON RD1 RD1 SFUJIFILM FINEPIX 1700 Z FINEPIX 2700 FINEPIX 2900 Z F

【Компатибилни модели】 Овој случај компатибилен со i Pad Mini 6 та генерација 8,3 инчи 2021 не одговара за други

Количина и стилови : ќе добиете 220 парчиња 6 типа иглички за притискање на дрво за билтени, вклучително и �

Образовна : Моделот за прикажување на стоматолошки кариес ви овозможува да ги научите децата внимателн�

Мали раце, големи смеа : Забавувајте се со овој забавен сет на мали пластични раце што се изградени за ки�

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в

ГОЛЕМИНА : овој капак одговара на секој автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ со приемник за кука од 2 инчи Сликата е

Стерлинг заптивка и снабдување, чистите тефлон опрстени се многу отпорни на екстремни хемиски напади и

Големина на торбата : висока 2 "широк x 8", под патентот (50мм х 203мм) Количина : 200 торби (2 удобни пакувања од 10

Материјал : Материјал за контакт : бакар Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм Боја на копчето : зелена / црвена /

Material : Cotton and Polyester, ◕‿◕【ABOUT SHIPPING】Expedited Shipping : 47 Days Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорака...

Фронт : Природен корундум / темно сино сафир, топаз и сијамски рубин во смола Назад : Топаз и Перидот во с

* Подобрување на стабилноста на RC CAR Проширете ја основата на тркалото за да ја подобрите стабилноста на

Почетна Компоненти Замена БП9601472А Проектор Светилка Сијалица За Ацер Ц100 Проектор Проектор светилка со

Влез : само 110 V AC, не AC до DC Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на �

Модел на систем за скелетни мачки | Премиум, модел на скелетен систем со големина на живот на домашна мач

90% најлон, 10% спандекс Еластично затворање 【Премиум материјал】 : 90% најлон, 10% еластан...

【Wide Applications】 The Pressed Dried Flower Can Be Used For Nail Arts, DIY Jewelry Design, Resin Phone Case, Note Card, Stationery, Wedding Invitations, Envelopes, Stained Glass, Bookm

【Големина】 : Димензиите на храмовите се долги 140 мм, ширина 3мм, а шарката е дебела 1мм Ве молиме, внимате�

DB601 A / E ENGINE 1 / 72 SCALE SCALE SCALE Пластичен модел комплет Амодел 72190 Производител на амодел : Амодел (Украина) Ска�

Молња се занимава со денес Повикните хеланки се совршени за секоја сезона и какви било активности Овие �

Декорација на резервоарот за риби : Сè уште и природно, додавајќи уникатен пејзаж за вашиот празен и мач�

Scroll