Свеж
5 ПАРЧИЊА Бејзбол Балони За Роденден Алуминиумска Фолија Ракавици Во Облик На Миларни Балони За Летно Сонце, Роденден, Туш За Бебиња, Украси За Свадбени Забави

5 ПАРЧИЊА Бејзбол Балони За Роденден Алуминиумска Фолија Ракавици Во Облик На Миларни Балони За Летно Сонце,

Достапност: Достапно.
DEN 159.84

⚾Пакување вклучуваат : 1 ПАРЧЕ бејзбол ракавица фолија балони + 2 ПАРЧИЊА ТРКАЛЕЗНА ФОРМА СРЕЌЕН РОДЕНДЕН балони + 1 ПАРЧЕ ѕвезда сини балони + 1 ПАРЧЕ ѕвезда црвени балони ⚾Прекрасен изглед : Симпатична бејзбол форма и светла боја, овие бејзбол воздушни балони на надувување се одлични материјали за забави за да обезбедат добар ефект на декорација, исто така, додаваат живо и среќно чувство на сцената, правејќи ја вашата забава полна со радост и среќа. ⚾Издржлив и сигурен : овие комплети За балони Од Бејзбол фолија се изработени од квалитетен материјал од алуминиумска фолија, кој е издржлив и не е лесен за пукање со затегнатост на тврд гас; тие се дизајнирани со сјајна и мазна површина, само-запечатување и отпорност на истекување, невкусни и нетоксични, безбедни и издржливи за употреба. Size големина информации : СРЕЌЕН РОДЕНДЕН балони и ѕвезда балони се околу 45 х 45 см/ 18 х 18 инчи; бејзбол ракавица фолија балони е околу 43 х 41см/ 17 х 16 инчи. Користи соодветни прилики : балони со Фолија во Форма На Бејзбол и класични бои на црвена, сина и бела боја ќе создадат атмосфера со тематика за бејзбол за спортска забава и ќе остават убави спомени за секого.

За производот

Купувачите избираат и

?●ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН qage кафезот со шишиња со вода е изработен од компјутерски материјал обработен СО ЦПУ,

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Префериран материјал : изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина од ткаенина, цврст и издржл�

Ќе Добиете : 3 Ролни Бели Континуирани Етикети Д30големина На Етикетата Д30 : 15мм х 6М / 0, 59инкс19, 68 стапки, Ц

[Висока Прецизност] : подобрете ја ригидноста на алатот, продолжете го животниот век на алатот, автоматс�

2 Стринг Светла Продадени Заедно 25ft Соларни Напојува G40 Отворено Стринг Светла со 25 приклучоци 2 50ft прикл

Тешка Конструкција : Изградена од цврста алуминиумска легура, оваа жичана стриптизета може да издржи ри

Долга Издржливост Мрежести Кеси За Перење Алишта Направени Од Не Деформабилни, Мрежести Кеси За Перење

100% сосема нов(оригинален / професионален прилагоден), секоја ставка се тестира една по една пред испорак

? ●БИСЕРЕН ГЕЛЛАК ● 1*10мл, 2во1 бисерен геллак, не само што може да биде бисерен геллак, туку може да биде и

● Јога Мат Големина : 80х183 см / 32х72 во ● Материјал За Јога Душеци : Подлогата за Вежбање е Изработена од Ма

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висина�

100% Полиестер Г затворање Прстен Машинско Перење џогер спортски панталони машки спортски панталони жеш�

Лесно За употребамиг заварувањето е лесно да се направи со МИГ180 Со тоа што машината за заварување се на�

⌚●Вашиот Часовник, Вашиот Стил 11 инчен ЦЕЛОСЕН допир IPS екран во боја со висока дефиниција, покриен со м

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

Индикаторска лента за стерилизација на пареа под притисок, специјално користена за лепење на пакувањет

Овој комплет за пластичен модел бара пластичен цемент и боја за склопување, и тие се продаваат одделно Б

Поголем капацитет за размена на јони од касетите на другите производители Пониски трошоци за замена на

Материјал : ПВЦ, Засилување : Полиестерска Плетенка Одделение : Стандард Цврстина : Мека (60А80А) Радиус На �

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Големина : 3,1 / 8Х2, 3 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Предна Леќа : Тврд Обложен Поликарбонат Домување : Тврд Елоксиран И Обложен Со Прав Леан Алуминиум...

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Овој пакет е совршен за луѓе кои сакаат безбеден начин да ги монтираат Своите Xbox серии S и слушалки ВКЛУЧ

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

ЕДНОКРАТНОпросечниот животен век на ракавот за чаши за еднократна употреба е помал од 10 минути и помалк

Хром ванадиум, капкафалсификувани, walldrive удар приклучок Фосфатна завршница за поголема отпорност на ко�

❥ Материјал За Торба За Ручек : Водоотпорна Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торбата

Издржлив и лесен за носење Дневен водоотпорен, сјај во мракот Многу практична алатка за качување по кар�

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : совршено за чување и сервирање зачини, зачини и преливи ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : ѕидот со жи

Го регулира обемот на потење уште од првата апликација без да го блокира, притоа одржувајќи ја физиолош�

СЛАТКО И ИНСПИРАТИВНО ЧУВСТВО : Гласи "Кујната На Нана"; Пораките се убаво врежани дома во објект во срце�

Вклучен пакет : ќе добиете 60 парчиња сребрени торбички за торбички за прибор за јадење во 4 различни стил

WORKPRO FСтеги И Пролет Стегач Во Собата : Доаѓа со 4 парчиња 41 / 2" бар прстиња,2 парчиња 61 / 2 "пролет стеги и 2 па

Шиба Ину куче сними стаклени слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој пода

Scroll