Свеж
Schioppa GLEED 412 Npe L12 Серија 4 x 1-1/4 Дијаметар Вртлив Тркалце, Не-Означување Полипропилен Прецизност Топката Лого Тркало, 3/8 Дијаметар x 1 Должина Навој Стеблото, 275 фунти

Schioppa GLEED 412 Npe L12 Серија 4 x 1-1/4 Дијаметар Вртлив Тркалце, Не-Означување Полипропилен Прецизност Топката

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Вртливата Патека Се одликува со тркало од 4 х 1-1/4" (100 х 32 мм) кое нуди поширока шара од конкурентите за дополнителна безбедност и стабилност. Круна нишка не-обележување полипропилен прецизност топката лежиште тркало дизајниран за тивка и мазна ролна. Стебло : 3/8-16 х 1". Серијата l12 на Schioppa содржи целосна и разновидна линија на институционални тркалца и тркала. Во рамките на серијата L12 ќе најдете две опции за тркала, прецизно тркало со топчести лежишта и обично тркало со дупки. Прецизните тркала со топчести лежишта нудат поголема тркалање, бидејќи прецизното топчесто лежиште е обликувано во средината на тркалото. Прецизните тркала со топчести лежишта го олеснуваат туркањето на предметите што бараат помал напор од корисникот. Обичните тркала со дупки имаат стандардна обична дупка и се дизајнирани за потрошувачот кој е свесен за трошоците. Речиси секој schioppa L12 caster понудени на, исто така, располага со круна шара тркало наместо стандард индустрија рамен навој тркало. Тркалата на шарата на круната се дизајнирани да ги туркаат остатоците подалеку од тркалото додека тркалцето работи. Ова го прави тркалцето уште полесно да работи за корисникот. Со бројни опции за тркала, сопствени стебла, огромен асортиман на бои и материјали, не барајте повеќе за да го пронајдете вашиот совршен тркалце.

За производот

Купувачите избираат и

Ова солиден орбис bulkpak® склопувачки рефус контејнер е еднократно и лесно се распаѓа за да се спаси Ова с�

Отстранливи најлонски вилици : најлонските вилици се дизајнирани да бидат отстранливи и монтирани, вил�

86% Најлон, 14% Еластан Затворање на патент Машинско Перење УДОБНО АКТИВНО ВКЛОПУВАЊЕ : Истегната ткаена т�

Боја : 200 парчиња Пакетот вклучува : 48 / 200pcs 3 D весела Божиќна уметност за нокти и декорација на ноктите...

Продаден како 1 рем Одлично за важни форми создадени на широк спектар на дигитални печатачи Наменето за

Е прилагодено : да Тип : Делови за рачни алатки Број на модел : FSGS_BRASS_ROD_102 Е прилагодено : да Тип : Делови за

Десет ленти на графички EQ по канал Екранот за анализатор на повеќебојни спектар го покажува излезот на �

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 2 Ширина на пакетот : 1,7" Висина на пакетот : 1...

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

€Микро SD картичка со sd адаптер за картички q оваа микро sd картичка 512 GB доаѓа со адаптер ЗА SD картичка, мо�

Резервоарот за стакло е добар за украсување дома, продавница, трговски центар и канцеларија Задебелен м

1206 SMD Pink Ultra Bright LED (бродови од нас) Големина : 1206 SMD, боја : розова, сјајност : 200 MCD Напред напон : 3.2 V, струја :

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Печатена маица екипаж на екипаж со средна должина 3 / 4 ра�

Енергијата, ширината на пулсот, фреквенцијата и фокусот може да се прилагодат во широк опсег за да се по�

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

ПВЦ Направено од врвни материјали, цврсти и издржливи за долготрајна употреба, безбедна и сигурна Преци

Памук, фланел Направени во САД или увезени Душеци за кревет за еднократна употреба измерат 2,5 стапки на 3

Оваа листа е вистинска врамена пеперутка во дрвена кутија во сенка Потекло на инсекти : Виетнам Името на

Дијаметар : 1 / 4 инчи Должина : Кратка Материјал : челик Стил на глава : Пан Дијаметар : 1 / 4 " Должина : краток

【Материјал】 Овој клип на приврзок е направен од не'рѓосувачки челик (2 CR13) што ја прави куката силна, но �

Капацитет за складирање : 800 GB Безжичен LAN : Бр Погон интерфејс : САС Стандард за погонски интерфејс : 12 GB / S

? Совршена големина : Знакот со двостран дизајн е приближно 5 "x 7", картичките за игри се приближно...

Лесно е да се обеси на wallидот или да се постави на маса, биро или мантил Екопријателско, мастило заснован

【240 W MAX USB C кабел】 TypeC до TypeC кабелот е компатибилен за испорака на електрична енергија USB 32 / USB 4), супер бр

Боја : Зелена Тип : Терминал на лопата Број на модел : SV1 Е прилагодено : да Гаранција 365 дена гаранција Неи�

Оригинален кертриџ за тонер Рикох Приближен принос : 34 За употреба со : SP C840 DN, C842 DN Што има во кутијата : 1 �

✘Тоа е пригодна корпа за отпадоци затоа што не треба да се грижите дали ќе го отворите капакот дури и ко�

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ПУ кожа + Оксфордска ткаенина, многу издрж

Оригинални затемнети леќи Сите штитови се тестираат за да се обезбеди усогласеност со стандардите на Д�

● [Најнова Надградена Торба За Шминка] 2023 Надградена најнова торба за шминка со рамно лежење со големо о

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба...

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Слотови за складирање ЗА SD мемориска картичка, �

Zohan 033 Bluetooth безжична технологија Заштита од слушање опремена со Bluetooth 50 Techonology, која има подобра стабилно

Магијата за трикови со карти Магијата за трикови со карти Две картички се прикажани во мал црн паричник

360° сеопфатна интелигентна индукција, три начини на отворање на капакот ( индукција / Индукција На Удар /

Клучни сидра, бетонски сидра или прицврстувачи на asonидарски се дизајнирани да бидат инсталирани во цвр�

MMDVM Hotspot поддржува DStar DMR YSF P25 NXDN POCSAG, овозможува различниот режим на дигитално двонасочно радио да комуни

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Цветни лисја и пердуви налепници за уметност на нокти, црни златни нокти декорации материјали 6 чаршафи

Цена за : Секој стандард : UL наведен, CSA Сертифициран, UL467 Плоча Материјал : Електро калај ставка : Конектор

Сончогледни глуварчиња цветни врвови за договори за денешнини на тинејџери 3 / 4 bellвонче на вратот на вра

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

Изберете боја! Брза, бесплатна испорака Винил со високо квалитетно затворено / отворено Направено во СА�

Scroll