Свеж
Автомобил Мебел Пред-Снимен Маскирање Филм, Заштита Покривање Крпа Лента За Сликање

Автомобил Мебел Пред-Снимен Маскирање Филм, Заштита Покривање Крпа Лента За Сликање

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Премиум лента за маскирање со голема густина, со дебелина од 0,5 мил Покријте до 325 квадратни стапки со една ролна од 3,6 Х 65 Стапки. Лесен и отпорен на кинење со интегриран статички држач за да се обезбеди целосна заштита на површината. Користете за заштита на површините и содржат прашина, домашно депо, крпа за Капки, филм за заштита Од сликање Автомобили, маска за боја, маска за чаршафи, маска за боја за прскање. Идеален за автомобилски апликации за општа намена, покривање на опремата и заштита од боја. Премиум лента за маскирање со голема густина, со дебелина од 0,5 мил. Покријте до 325 квадратни стапки со една ролна од 3,6 Х 65 Стапки. Лесен и отпорен на кинење со интегриран статички држач за да се обезбеди целосна заштита на површината. Користете за заштита на површините и содржат прашина, домашно депо, крпа за Капки, филм за заштита Од сликање Автомобили, маска за боја, маска за чаршафи, маска за боја за прскање. Идеален за автомобилски апликации за општа намена, покривање на опремата и заштита од боја.6Х65) Стапала Однапред Снимена Функција За Маскирање На Маскирање ● Комбинирајте два чекори за маскирање во еден со Претходно Снимен Филм За Маскирање Со Плазма Маска. ● Лесниот и отпорен на кинење филм се одвива од лента за маскирање со висока лепенка од + инчи за да се заштитат малите или големите површини од прекумерно прскање. ● Корисно за многу проекти, вклучувајќи спреј-на камион постелнина, бодишоп боја работни места, дома сликарство, и реновирање. ● Заштитува многу површини од боја и прекумерно прскање, како што се ѕидови, возила, кабинети, работни површини, мебел и подови. Пакет Вклучувајќи 1 ролна (3, 6Х65)Пред-Снимен Филм За Маскирање На Стапалата што чекаш? Кликнете на копчето "додај во Кошничка" и купете уште едно за вашиот дом!.

За производот

Купувачите избираат и

Ударите се јасни и моќни, мозочните удари се уредни, мозочните удари се тркалезни и мазни и лесни за упот

Количина на пакетот : 1 Тип на производ : СИЈАЛИЦА Димензии на пакетот : 10,5 см х 10,9 см х 12,5 см Земја На Потек

" Дизајн Забелешка : Симпатична Насмеана Кутија За Таблети Со Целосна Ширина Деликатен Печатен Метал со

Факелите со тримлинија значително ја намалуваат големината и тежината на вашиот факел додека одржуват�

Платно Земја Како Што Е Означено Вклучена Е Само Престилка Алатките во сликите не се вклучени Оваа восо�

Замена на Uniden Dect15804 WXT батерија Замена за Uniden BT1007 безжични телефонски батерии Количина : 5, гаранција за ж�

Мери приближно 8,5"х7 " х8" Изработени од висококвалитетна, Рачно насликана керамика Миленик керамички чај

Име на производ (издржлив во употреба) : Досаден Бит Со Шарки;Погоден за (најнова технологија) : Сечење на

Ниска загуба на спојување Според повеќе од 3000 лаци Материјална легура на волфрам ELCT216 B електродата е за�

Најдобро Во Класа, Професионално Одделение Таблет комплет Супериорно Куќиште Од Алуминиумска Легура с�

Обвивки на генераторот : покритие има поголема издржливост, направен професионален материјал, што го пр

Вистинска КОЖА : : торбичката за алат од 3 џебни кожи е произведена од вистинска кожа ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : : тор�

Поле докажани компоненти Заменливи вентили за проверка Ултра издржливиот дизајн на седиштата обезбеду

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

♻ Разновидни Чинии Со Житни Култури : Комплет Од 6, 50 унци Голем капацитет, уникатно совпаѓање на боитеСо

Направено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина и термичка изолација, и внатрешните и

RPS #A35 Влажнувач за овлажнувач за мебел RPS производи Inc Вршилна подлога за печки, вклопуваат модели на апр�

Тип Нерѓосувачки Челик 188 Тешки Шестоаголни Навртки (кога е потребна потешка, посилна и подебела навртк�

Направено од дијамант со голема сила, отпорност на абење, долг животен век Погоден за мелење разни камен

Сет на материјали за забава Fiesta : getе добиете 8 парчиња мексикански теми за очила, изобилство количество �

Пакетот вклучува : 1 Божиќ Орнаменти Влезете во давањето со Овој Осветлен Пингвин со Декорација За Одмо�

Кабел за затегнување стакло висока димензионална стабилност Тело на појас на хлоропрен масло, топлина

Земја на производство : Кина; Материјал : јаглерод, метал Нето тежина : 80g; Содржина на пакет : четка од јаг�

Калем за керамички чипови со висока цврстина, абење, висока температура, заштита на животната средина, б

100 PCS JQC3 FFSZ MODULE KY019 5 V One 1 канален реле модул штит за PIC AVR DSP рака за реле Ардуино 100 PCS JQC3 FFSZ MODULE KY019 5 V One 1 кана�

Божиќ Осветлена Куќа Со Музика Смола Божиќ Село МИНИ ПРЕДВОДЕНА Снег Куќа Зграда Самовили Мини Градина

Сончоглед Печати Цвет Графички Врвот Маица За Девојки Избор Краток Екипаж Вратот Брод Вратот Врвот Маи�

Шармантен со удобна алатка, единицата за складирање Меделија додава елегантен акцент на вашиот простор

Одлично за сечење жица, иглички за мушка и каде било, потребна е фина точка Направено со зацврстен не'рѓо

За Хонда Договор од 2008 до 2010 / Хонда Граѓански од 2012 HD чип CCD камерата е високо јасна, подобар квалитет од

24 парчиња стеги / по нарачка длабочина 2 3 / 4" Тешки најлон пластични црни, винил покриени совети.; Удобни �

Завискање на нозете : Лекување на чирови на нозете, васкуларни проблеми, оток и многу повеќе, може да бар�

Пакет : 24 врзива, 16 " / 41мм широк, 0 Може да ги задоволи вашите дневни потреби Достапно во различни бои, спак

●Висококвалитетен Материјал ● Ова е едноставен и практичен валјак во дијаметар на тркалото од 10мм, изр

️ €_ БИТОВИ ЗА ДУПЧАЛКИ за НОКТИ сет quanrose керамичка вежба за нокти вклучува 6 парчиња керамичка вежба за

? Мултифункционален Физички Монитор : оди со отчукувањата на срцето, мониторот за спиење и мониторот за �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll