Свеж
Тркала За мебел Тркала Тркала, Универзални Затворачи На Тркала Гумени Тешки Кревети Софа Вртлив Тркалце За Домашни Самостојни Алатки 8 парчиња

Тркала За мебел Тркала Тркала, Универзални Затворачи На Тркала Гумени Тешки Кревети Софа Вртлив Тркалце

Достапност: Достапно.
DEN 1092.80

Безбеден за употреба : цврстиот гумен дизајн на затворачот за мебел нема да го оштети подот и ќе ги заштити тврдото дрво, керамиката, плочката и секој тврд под Функција : Поставени под 4 тркала на креветот или мебелот за да се спречи движење на тркалата, многу функционални. Не е лесно да се извалка : бојата на гумената подлога е чиста црна, што не е лесно да се извалка. И површината е сјајна и лесна за чистење откако ќе се извалка. Широка применливост : Погоден за тркала од сите големини, а стоп за мебел е многу силен, погоден за широк спектар на мебел. Разумен дизајн : оваа чаша за тркала за мебел е designedономски дизајнирана да поправа мебел или да спречи лизгање на тркалата за мебел и оштетување на подот. Безбеден за употреба : цврстиот гумен дизајн на затворачот за мебел нема да го оштети подот и ќе ги заштити тврдото дрво, керамиката, плочката и секој тврд под. Функција : Поставени под 4 тркала на креветот или мебелот за да се спречи движење на тркалата, многу функционални. Не е лесно да се извалка : бојата на гумената подлога е чиста црна, што не е лесно да се извалка. И површината е сјајна и лесна за чистење откако ќе се извалка. Широка применливост : Погоден за тркала од сите големини, а стоп за мебел е многу силен, погоден за широк спектар на мебел. Разумен дизајн : оваа чаша за тркала за мебел е designedономски дизајнирана да поправа мебел или да спречи лизгање на тркалата за мебел и оштетување на подот. Спецификација : Тип На Ставка : материјал за затворање На Тркалата : Тежина На Гума : Прибл. 454g/16oz Затка Големина : 8,5 cm/3,3 Во Конкавна Големина : 5, 8x3,2cm/2, 3x1, 3in Пакет Листа : 8 x Тркало Затка.

За производот

Item Type:
Wheel stopper
Material:
Rubber
Weight:
Approx. 454g/16oz
Stopper Size:
8.5cm/3.3in
Concave Size:
5.8x3.2cm/2.3x1.3in
Package List:
8 x Wheel Stopper :

Купувачите избираат и

[Универзален Клуч За Навртки За Жлезди] Користете Го Клучот За Прилагодување На ЖЛЕЗДАТА Со МАЛ Игла За �

Димензии( во инчи) : 5 l x 5 W x 1 2 / 3 H Вклучува една керамичка плочка со висок сјај од 4,25" x 4,25" Направено од цвр�

●Совршени Украси За Забави+ овие руменило топло розови балони се совршена декорација за : детски роденд

[Статус На Производ] Нов Производ, Тастатура За Замена На Лаптоп [Распоред] Распоред НА САД, КВЕРТИ, Поза

Ја зголемува ноќната и лошата временска видливост за безбедност, Донесе повеќе уживање во вашиот диск Б

Функција на апликација : Ова е лесна корпа за отпадоци Дизајнот На Квадратна форма заштедува простор...

Нож За комунални Услуги Безбеден Механизам За Заклучување Назад Ножот за сечење автоматски ќе се заклу�

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Класифицирано складирање, направете ја вашата фиока уредна Корпа за Складирање Што се склопува тие раз�

полиестер КОРПА ЗА ПЕРЕЊЕ ПАТУВАЊА : Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, корисен

Вклучува 2 батерии и 1 ДВОЕН USB полнач За Arlo Go, така што секогаш ја имате потребната моќност Батериите вкл�

Ова лесно за носење метално компактно огледало е совршено за да одговара на чанти / чанти за шминка во дв

€FITMENT®Компатибилен со 0306 Silverado 1500 2500 3500 HD Модели / 2007 Silverado Сиера Класичен Модели ①Оваа Ставка Вклучува

️ ● ЗАВРШЕТЕ ЈА РАБОТАТА : Барбароса ви носи целосно нова професионална мерна лента со врвен квалитет з

НЕ Е ШТЕТНО нашиот статички лепак не е штетен и се раствора со текот на времето, така што нема да ги оста�

2ономска 2компонента рачка со вдлабнатини на рачката на прстите и пријатно чувство на површината за мно�

80% спандекс, 20% полистер Затворање на копчето Само Суво Чисто ●[Совршен за Конкуренција И Вежбање] избир�

Ве очекуваат најразлични богатства Лоцирајте плен со уникатните способности на вашите чудовишта Одбег

АПЛИКАЦИЈА : Корпата За Организатор На Кнедли е погодна за дома, кујна, трпезарија, ресторан, оставата, ч�

Нашиот главен активирач на блиц на производот ,безжичен далечински управувач на блендата и кабел за осл

Етилен Винил ацетат единствен Петицата мери приближно 1,38" ●Облик€уникатниот дизајн на телото на чевли

Висок Квалитет : изработен само од најквалитетен премиум 304 18 / 8 нерѓосувачки челик за храна, високо отпо

лен Произведено во САД или Увезено Постелнина, мрежеста постава Миење Раце Само Оваа торба за складирањ

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

100% памук 100% ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ : нашите производи се дизајнирани и печатени во САД (содржината на влакна �

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

Ако сеуште не можете да наплаќате нормално, ве молиме контактирајте ГО ТАЕЧУ преку и одговорете на вас в

130db УвоПирсинг Гласно И Силен блицЗаштитете се со овој личен аларм наменет за девојчиња, жени и сите воз�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Линеарна ниска густина полиетилен јасно фрлија рака заврши Филмот за истегнување со тесна ширина е иде�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен ЗА самостојни ленти за глава, п�

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Карактеристика : Тркале�

Scroll