Свеж
1N5938B диода Зенер 3W 36V DO-41 1N5938

1N5938B диода Зенер 3W 36V DO-41 1N5938

Достапност: Достапно.
DEN 64.00

Дел бр Пакет : Аксијал. Опис : Диод Зенер 36в ДО-41. Пакет : Аксијал. Опис : Диод Зенер 36в ДО-41.4 Vtolerance : ± 5%моќност - максимум : 3 Wimpedance (MAX) (ZZT) : 38 Ohmmounting Тип : Преку пакет на уреди Holesupplier : Axial.

За производот

Купувачите избираат и

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден / специјален мат принт, странична / јасна спецификација)

Боја : Црна Број на модел : 2020 Самостојни материјали : Обработка на Дрво Потекло : Континентална Кина...

Вклучува 30 картички, отпечатени во фотохартија 4х6 " секоја Вклучува 30 картички, отпечатени во фотохарти�

Вистински Пирекс Контејнери За Складирање Храна и Капаци Проверете го дното на стаклените садови за бр�

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

Производ 1 : ЦрМо Материјална Конструкција За Издржливост Производ 1 : Вклучува ѕвездени битови, тврдогл�

ОКСО добри костец поп контејнери' херметички, просторно ефикасен дизајн ја одржува сувата храна свежа и

Дел Број : Д135384 Апликација : За Случај 580 M 580 L 580 SL 580 K 580 SK 580 N 580 SN 580 SN 570 SN 570 XT 570 NXT 585g 586 G 588 G 586 H WT 580 SM 580 SM+ Дел

Снаодливоста е за прилагодување, правење и правење повеќе со она што го имате Не станува збор за користе

Добра дише, брза дренажа, побрзо сушење на облеката Мрежата за облека е погодна за секого, многу практич�

Интел : ЛГА1156 / 1155 / 1151 / 1150 AMD ПриклучокFM2+ / FM1 / AM2 / AM3+ / AM3 / AM4 Топлинска Цевка : 4 ПАРЧИЊА.com / watch?v=nh VLFIGv Nu I&e

3" х 1 " Табла Име Значки; Пакет од 10 Магнетниот поддржувач е вклучен со секоја значка за име Едноставно ис�

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : ова прилагодено шише со вода доаѓа во една

?●520 КЛАСИЧНИ ИГРИ, ЗАБАВА ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ●рачната конзола за игри има 520 вградени класични рачни игр

Стп кожа Висококвалитетен кожен материјал, спречува гребнатини, игра добра улога за складирање Голем К�

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

Вие го купувате ринггот на низата на рацете на сликатаСолд од M&J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродукци

Опис на дизајнотПечатење Со Целосна рамка, разни извонредни дизајни на модели, го прават вашиот автомоб

? [АНТИОТСЈАЈ] Заштитник На Екранот Со Боксови Компатибилен Со Едан им80 Два (2) Наградувани Заштитници Пр�

Испорачајте Од складиштето Во Калифорнија во рок од 2 работни дена7 V 890m Ah Liyon, 31 Тестиран со строг стандар

КОМПАТИБИЛЕН Со Samsung Galaxy A71 5 G СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈНБРИЛИЈАНТЕН целосен заден покриеност на сјаен сјај прот�

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

YD0010 Преносни Надворешни ХАРД Диск USB 35 инчен HHD Алуминиум Школка Завртка Слободен 160gb 120 GB 80 GB 60 GB 40 GB ЗА КО�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Мазни површини Отпорни на Гребење, уживајте во пишувањето порака и белешки на таблата, лесно исушете ги

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

Издржлив и лесен за чистење : машината за вода е изработена од нерѓосувачки челик 18 / 8 со дополнителна бо

ПАРОВИ СО IPAD УРЕДИ : Оваа Bluetooth тастатура поддржува i OS 101 и погоре, работи добро со i Pad 10.2 9 / 8 / 7 генерација,

Направено Во сад Од Американски материјал Висококвалитетен винил : 6 години надворешно одделение (сјај /

Бирајте ја стандардната лозинка (0000) за да го отворите полето за клучеви Притиснете го нивото НА РЕСЕТИР

Акваклеар 50 медиумски пакет Содржи 1 јаглерод, 1 отстранувач на амонијак и 1 влошка од пена Аквариум филт�

* * Еколошки, Издржливи Материјали● : садот за суво зрно е изработен од висококвалитетни керамички матер

Scroll