Свеж
Четка за Тенџере со палми-Тркалезна Бамбус, Четка За Чистење Садови Од Бамбус, Четка За Мини Садови Природна Четка За Чистење, Дрвени Чистачи За Чистење, Издржлив Ко

Четка за Тенџере со палми-Тркалезна Бамбус, Четка За Чистење Садови Од Бамбус, Четка За Мини Садови Природна

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

ШИРОКА УПОТРЕБА : Четката За Чистење Садови добро се користи за чистење тава од леано железо, челични садови, тави, садови, мијалници, зеленчук, плочка, тепих, тапацир итн Дизајн : Цврстите, но флексибилни влакна се дизајнирани да се справат со тешкото чистење, лесно достигнувајќи агли и пукнатини за ефикасно работење на различни површини. Во меѓувреме, тие се безбедни за употреба во врела вода. Ergономска Рачка : рачката на четката за чистење е произведена со природен бамбус со тркалезна завршница и добра текстура, што ве штити од гребење на раката, нудејќи ултра удобни зафати и добро вклопување со вашата дланка. Комплет за лесно Чистење : овој комплет за чистење доаѓа со 3 четки за чистење кои помагаат при чистење на дамки и нечистотија на различни површини, погодни за кујна, бања, перална и гаража. Лесно За Одржување : само треба да ги измиете овие четки со благ детергент и да ги оставите да се исушат на воздух. Опис широка УПОТРЕБА : Четката За Чистење Садови добро се користи за чистење тава од леано железо, челични садови, тави, садови, мијалници, зеленчук, плочка, тепих, тапацир итн.дизајн : Цврсти, но флексибилни влакна се дизајнирани да се справат со тешкото чистење, лесно достигнувајќи агли и пукнатини за ефикасно работење на различни површини. Во меѓувреме, тие се безбедни за употреба во врела вода.ERGОНОМСКА РАЧКА : рачката на четката за чистење е произведена со природен бамбус со тркалезна завршница и добра текстура, што ве штити од гребење на раката, нудејќи ултра удобни зафати и добро вклопување со вашата дланка.КОМПЛЕТ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : овој комплет за чистење доаѓа со 3 четки за чистење кои помагаат при чистење на дамки и нечистотија на различни површини, погодни за кујна, бања, перална и гаража. ЛЕСНО За Одржување : само треба да ги измиете овие четки со благ детергент и да ги оставите да се исушат на воздух. Карактеристики боја : како што е прикажано на сликата материјал : Големина на Дрво; 7,9*5*5 см Пакет, Вклучувајќи : четка за Тенџере *1.

За производот

Купувачите избираат и

Колекционерски : Не можете да добиете доволно од вашиот омилен тим во НХЛ? Ставете ги на екранот! Оваа ма�

Избрани висококвалитетни метали прилагодливи скапоцени камења прстени за гитара прстен широк бенд прс

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

6733 Дами Трибленд Ракербек резервоар Поддршка од инсулин тип 1 за дијабетес Поддршка T1 D Силен воин подар�

80 плус злато овластено, со 92% ефикасност или повисока под типични товари 100% јапонски кондензатори, целос

Печатениот микрофибер во форма на не лизгање го зголемува чувството, издржливоста и перформансите на з

Кафеава Дијаметар од 1,75 мм, влакно на АБС, 1 кг (2,2 фунти) нето тежина Предложената температура на печатењ�

Што добивате : 10 парчиња 18 тина балони со ленти со фолија Квалитетен материјал : Балоните се изработени о

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

4 лесна бронзена полу црвена монтажа Бронза со антички месинг акценти Рачно изработена сенка на ткаенин

Cowhide, восочено платно Земја како етикетирана Раководен нов деловен стил Текстурата на ткаенината од прв

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Cardенски кардиганс лесна Направени во САД или увезени Женска кошула за Ноќта на вештерките Повлечете го

Врвот на летниот резервоар за мажи Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, прове

60% памук Направено во САД Повлечете го затворањето ✅ Совршено за секоја пригода : Нашите уникатни дизај�

Многу корисни врски со кабел за маркер : со лабе што може подобро од поштенските врски за да го препознае

? 【Симпатични украси за градина на отворено】 Овој соларни полжави градинарски декор е направен од смол

95% полиестер, 5% спандекс Мажите тренингот постави Денот на независноста, печати кратки ракави, патент на

Pantsенските јога панталони АЛСА се направени од најквалитетни ткаенини што одговараат на вашата кожа Ов�

У од Котекс Исчистете го истиот доверлив производ што го сакате, сега со нов изглед! Апсорбира веднаш : U B

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Големина и материјал на производот : Оваа прекрасна зелена авентуирн оргона рака врежан џебен скапоцен

Едноставно работење, само треба да ја пополните секоја област со соодветна rhinestone Дијамант мозаик компл�

Спецификација на енергетски накит : Исцелување кварц кристал чакра кристали со среќа привлечност приро

Филм далеку во High Def : Нашата Rocket V60 SD UHSII мемориски картички се одлични за видео 8 K, 4 K и 1080p, плус сè помеѓу �

【Компатибилен со уредот со Apple】 4 пакет USB C молња на молња Работа со i Phone 14 Pro Max, 14 Pro, 14, 14 Pli Phone 13 Pro Max, 13 Pro, 1

⊙ 【Безбедна заштита】 RC Motor 2212 има безбедна заштита, без оглед во која позиција се наоѓа стапчето на гас�

Висококвалитетно платно и ѓон на гума Удобно носење и не лизгање и без чипка Удобно носење и не лизгање �

Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC Големина : распространета големина : 16x16cm / преклопена големина : 6,3

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на еластично затворање ✅ Мека и не гледана ткаенина ќе ги сакате наш�

Применливи модели : Погодно за insta360 еден x леќи, (не е погоден за insta360 еден x2) Совршено вклопување, не е л

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

Создадете пријатна и терапевтска атмосфера во вашиот дом Создавањето мирисна, пријатна и здрава атмосф

Оригинален дел од Јамаха што одговара на вашето специфично возило Број на дел : 6 G5453840000 Произведено за д�

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

Витези Темплар предизвик монета специјална дизајнирана во вкрстена форма Димензии : 2,76 инчи x 2,56 инчи...

100% полиестер Затворање на влечење Плус големина на легинки жени широки нозе фустани панталони момче па�

14 парчиња најлонски четки за боја на коса со различни големини на четка за акрилик, масло, акварел, гуаче

Црева за вода Погледнете ја втората слика за детали Погледнете ја втората слика за детали Црева за вода2

Материјал : Полиимид Вретено Тип : Рол Боја : Метална кафеава боја Материјал : Полиимид Вретено Тип : Рол...

【Висока прецизност и ниско смалување】 Нашиот истражувачки тим спроведува широко распространети истр�

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи Достапно во 22oz

Оваа деликатна рачно изработена корпа, дизајн на бранови, ткаени цврсто, убав дизајн на, стабилна и приј�

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

Scroll