Свеж
Лента За Маскирање, Хартија, Сина

Лента За Маскирање, Хартија, Сина

Достапност: Достапно.
DEN 213.76

● Лента За Маскирање, Хартија, Сина Боја ● Должина на лента : 60 yd. `+ Касета Лепило Сила : 34 мл / во. ● Дебелина на лентата : 5,7 мил. ● Материјал За Поддршка На Лента : Креп Хартија. ● Лента За Маскирање, Хартија, Сина Боја. ● Должина на лента : 60 yd. `+ Касета Лепило Сила : 34 мл / во. ● Дебелина на лентата : 5,7 мил. ● Материјал За Поддршка На Лента : Креп Хартија. TC27-0,75" X 60 YD Маскирање Лента, Број На Лепило Страни 1, Лента Поддршка Материјал Хартија, Лента Лепило Гума, Лента Дебелина 5,7 mil, Лента Ширина 3/4 во, Лента Должина 60 yd, Лента Форма Континуирано Ролна, Лента Боја Сина, Чиста Отстранување Време 14 дена, Мин. Темпо На Изведба На Лента. 50 Степени Ф, Макс. Темпо На Изведба На Лента. 200 Степени F, Цврстина На Истегнување на Лента 27 фунти, Цврстина на Лепило со Лента 34 мл/ин, Дијаметар на Јадрото на Лентата 3 инчи, Издолжување На Лентата 10 Проценти.

За производот

Купувачите избираат и

Исклучителен дизајн : изработен е од висококвалитетна синтетичка кожа од крава со мала текстура на лиша

Метричка Големина : клучот Со Големина 2 ВО 1 обезбедува повеќе опции со помалку за носење Големините на �

Геолошки чекан карпа дупчалка совети истражување на рудникот геологија мултифункционална рачна алатк�

Комплет од 2 букви за запалени дрвени маси во Форма На Л со индустриски фитинзи за метални цевки Одлично

Qullite home & Кујнски Прибор За Јадење : Flatware е изработен од нерѓосувачко железо, кое е издржливо и здраво за в

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Овој колекционерски сет вклучува две идентични очила (10 мл Капацитет) секоја со ознаки На Ѕвездената Фл�

Ѕвезда ноктите флеш силика засенчување прав Флеш силика акрилниот прав е збогатен со микросилика за да

Неверојатно детална декорација го подобрува вашиот аквариум Прави одлично повлекување без стрес за по�

8цифрен ЛЦД обезбедува остар, светло осветлен излез за гледање без напор 6 функции, вклучувајќи собирање

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Функција : Фиксни Штипки За Облека, Ветроупорна Ликвидација, Заоблени Агли, Нема Да Ја Изгребат Кожата, И

€Висок Квалитет Q : Користете пакување кутија наместо едноставно пакување торба, добро разликувајте ги

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Двапати повеќе од животот на стандардните светилки со блескаво светло Најдобра вредност Оригинална оп�

Тип на монтирање : Железничка Монтажа; Големина : 58 х 40 х 10мм / 2,3 "х 1,57" х 0,39 " (Л*В*Ч) Боја : Зелена Жолта; Теж�

Главна леќа Тип на сијалица : ЛЕР Фитинг Позиција : Лева Лева / Десна Рака Сообраќај : За Десна рака Семаф

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој...

Полимек тип, полиуретански материјал Висока леснотија на тркалање, среден релативен капацитет...

1 ??? СВЕЖ ДРЖАЧ За ЧУВАЊЕ Сендвич Контејнери Тост Форма Сендвич Кутија Тост Свеж Чувар Држач За Чување Хр

Астм Е960 Тип Јас Спецификации Формирана истурете излив за лесно истурање Висока отпорност на хемикалии.

?СОВРШЕНАТА ГОЛЕМИНА ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО СО СЕКОЈ ДЕКОР : 60инчната Подна Ламба има класичен дизајн и соврше�

Совршен подарок за вашите пријатели и семејства Може да се користи и како домашна и свадбена декорација

Детска класична HD конзола За игри Скриена U конзола за игри, поддржува 9 симулатори, поддржува 4 играчи 4 G

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Измешајте Производот е со мала тежина и може да се носи наоколу Практично складирање и не зазема просто�

Материјал : Стп Кожа Големина : 8,3 L*2,9 W*4,7 H инчи Голем капацитет : Пет пространи прегради за складирање, ко�

?КАПАЦИТЕТ И ПРЕНОСЛИВОСТПриврзоци За Клучеви За Пилули Divoti со / Клипови доаѓаат во микро, мали, средни

Овој лесен капак е контуриран за да одговара на вашиот Уред мазни заоблени рабови Функција со дополните

100% Полиестер менс графички маици Повлечете го затворањето Само Суво Чисто машки врвови со кратки ракав�

Тркалезен стил Заврши земјата празни места Цпу Земјата во САД МИКРО 100, СРМ040310, прецизна земја, метричка

[БЕЗБЕДНОСНИ ПЕРФОРМАНСИ] : оваа тешка брава на тркалата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки

Оригинални Графити И Супер ПопАрт Од Ерни Валес Потпишан и нумериран Од Уметникот 24инкс18во Ограничено �

Сет За Коктели : ќе добиете 1000 парчиња коктел од бамбус, доволно количество за да ги задоволите вашите по

Scroll