Свеж
USB 3w Црни Светла Тела Со Gooseneck и Стегач, 395NM LED Црна Светлина, Преносни Ув Лепак Лекување Светилка, Црна Светлина Светилка За Црно Осветлување Постер, Уметност Смола Л?

USB 3w Црни Светла Тела Со Gooseneck и Стегач, 395NM LED Црна Светлина, Преносни Ув Лепак Лекување Светилка,

Достапност: Достапно.
DEN 143.84

①Мала, но Моќна, 3w висока моќност предводена со висока осветленост, без треперење, без отсјај, пропустливоста на светлината е висока до 95%, со функција на фокусирање на светлината, поконцентрирана €360 Степен Ротирачки Дизајн Q : 360 ФЛЕКСИБИЛНИ GOOSENECK РАКА УВ црна светлина, можете да ја поставите светлината на кое било место каде што сакате да добиете совршено осветлување на светилката. ●Лесен За Употреба ● УВ црното светло е опремено со клип,може да се отвори од 3 до 5 см, металната рака може флексибилно да се наведнува, но во исто време може да ја поправи положбата.Само едно копче, лесен за употреба. ●USB Моќност, Приклучок И Репродукција € Лесен за употреба СО 5 V DC USB напојуван (Не Содржи Адаптер), црното светло може да се приклучи на СИТЕ USB уреди како што се power bank, компјутер, лаптоп итн. €Широко Користени Нашиот ув led gooseneck light може да биде широко користен на многу места, применет за откривање на флуоресцентна боја, уметност од смола, дамка, лекување, лесни постери и е погоден за поставување штанд, блескава забава, забава со светла, скара на отворено итн. Моќност : 3w Ангел на леќата : 30 Степен гуска рака : 10,5 Инчи Стегач Макс : 1,25 Инчи Кабел За Напојување : 55 Инчи со прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

За производот

Купувачите избираат и

Секој сака да се ослободи од рацете, можете тотално да се потпрете на оваа трајна преносна торба, да го о�

Дизајниран со голем дигитален ЛЦДдисплеј за јасно читање Секој Термоспој Од Типот К може да се користи �

Врвот на линијата сето време, отпорни на дамки, 100% заштита без мирис што му дава на вашиот автомобил, ком�

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

Направено од високо квалитетен алуминиумски материјал од јаглеродни влакна, издржлив за употреба Лесе�

Information Информации за повеќе големина Ве молиме погледнете ја табелата со големина на сликата, препорача

Сосема нов оригинал 781578001 781518B21 12 TB 12 G SAS 10 K 2.5in SC ENT HDD бесплатен домашен и меѓународен превоз...

Моќната четка од пареа од 1200 W природно длабоко се чисти, чисти зелена боја и ги отстранува тврдоглавите

Име на производот : Активен Звучник;тип На правење Звук : Континуиран Звук;Номинален Напон : DC 5 V Големина

Организирајте жици : Може да се користи за складирање на разни приклучоци и може да биде рана за да ги чу�

Изгледот е едноставен и модерен, врвен и издржлив, не застарен и подарок 220мл овлажнител со голем капаци�

Причина : Псоријазата се јавува кога клетките на кожата се заменуваат побрзо од вообичаеното Како резул

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

Може да се лади / шише потопло со уникатен печатен дизајн Прилагодливо велкро може да се лади за ладење

100% Пу Пол : Womenените, Девојче Горниот материјал : Вештачки кожен единствен материјал : гумени сцени : затв�

Материјал : Кутијата за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена висок

Вклучена е дупката за пенкало, така што четката нема да се носи Дизајнот на патент е погоден за складира�

Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи Акрилните инсерти се тимска боја и с�

【【Прилагодлива облека за облека】 Нашиот прилагодлив сет на плакари за плакари се проширува со едност�

Мешавина од памук? ? ? ? Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да нарачате.Пајамас �

Керамика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од керамика, не е лесен за избледување и мно�

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

Мери 11 1 / 2 инчи на 11 3 / 4 инчи Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик Одлично За Кујна, Бања, Детска Соба...

Мекото и дишењето на медицинска сестрапрекривкамека, дише и истегната ткаенина со врвен квалитет, ги од

100% полиестер ✿ Добредојдовте во предводникот на „Куливон“! Ние сме директна фабрика продавница, без п�

Култура На Животински Клетки Ткиво Култура Во Прав Медиуми Химедија ТС10335л Балансирани Соли На ХЕНК со �

Силикон Тегла за крем за патувања Тие се изработени од материјал од висока класа, што може да ви понуди т

Месечен календар за повеќекратна употреба мери 36 х 24 инчи Доволно простор за организирање на вашиот рас

Врвните купувачи ќе добијат забрзана испорака за овој сет Исклучителна etет 16 камен среќен сет w / торбич

100% полиестер ❤ Прво на услугата : Имаме висококвалитетен тим за услуги за купување Ако имате какви било

Слободен пад дизајн Соголување засеци за 19 & 23 WG жица Целосно назабено дно сечило за сечење што не се лиз�

【Димензија / капацитет】 Цврст и издржлив не'рѓосувачки челик кујнски ѓубре може димензија : 10,7*105*39,5 см,

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Material : Polyester+Spandex,This T Shirt Blouse Is

Функција : Супер слатки летни сандали се одликуваат со отворено / peиркање пети, задниот дел, со чипка на г

🎁 Галванизиран Железо + Сребро Огледало 🎁 огледало изработено од висококвалитетни материјали, мн

Конзерва за отпадоци за канцеларија : Оваа корпа за отпадоци може да се постави насекаде, како што се дне

1 Wide range of applications selfadhesive hooks can be easily hung on glass, wood, metal, ceramics, tiles, etc Keys, umbrellas, hair dryers, backpacks, save space in bedrooms, bathrooms, of

Гулаб Опрема за заштита на птици, трајно Ги Одбива птиците(гулабите), ги штити веднаш по инсталацијата...

Scroll