Свеж
Bsxgse Кујнски Прибор Кујнски Прибор Организатор На Кабел За Леплива Лента Организатор На Кабел За Апарати Дрвени Стеги за Лепење 30 инчи

Bsxgse Кујнски Прибор Кујнски Прибор Организатор На Кабел За Леплива Лента Организатор На Кабел За Апарати

Достапност: Достапно.
DEN 84.80

Идеален Избор За Подарок Овој Држач За Кабел За Апарати Е Подарок За Вашата Сопруга И Мајка Оваа Обвивка За Кабел За Кујнски Апарати Ќе Ја Направи Кујната Многу Поуредна. СРЕЌНА СОПРУГА, СРЕЌЕН ЖИВОТ. Држач За Кабел За Дома : Нашиот Организатор На Кабел Е Супер Корисен За Организирање Кабли. Тоа Ќе Вашиот Телефон Полнење Кабли, USB Кабли, Мрежни Кабли, Тв Кабли За Напојување Од Прекумерно Свиткување Заплеткување и, Задржи Вашата Соба Уредно и. Нема Повеќе Неуреден Овој Кабел За Апарати Ви Дава Одлична Идеја За Уредно Завиткајте Ги Сите Неуредни Кабли За Напојување На Апаратите Во Вашата Кујна. Ако Имате Ограничен Кујнски Простор И Се Чини Дека Жиците Секогаш Ви Пречат Или Излегуваат Од Ормарите, Ова Дефинитивно Ќе Ви Помогне Да Ги Заштитите Кабинетите И Жиците. Како Да Се Користи 1. Исчистете Ја Површината На Апаратот И Проверете Дали Нема Масло Или Вода. Излупете Го Филмот Одзади И Залепете Го Организаторот На Кабелот. Проверете Дали Кабелот За Апарати Е Цврсто Прицврстен И Почекајте 24 Часа За Употреба. Компатибилен Со Кујнски Апарати Организаторот На Кујнски Кабел Може Да Се Примени На Сите Видови Опрема За Кујна, Како Миксер, Машини За Кафе, Мешалки, Пржење На Воздух, Тостер, Шпорет Под Притисок, Соковник. големина : види слика боја : Розова,Сина,Бела, Жолта Материјал : Пластика вклучуваат : 4 x Кабел За Напојување Организатор.

За производот

Купувачите избираат и

МАТЕРИЈАЛ : 304 нерѓосувачки челик ГОЛЕМИНА : периметар на нараквица 19см, ширина на прстен за Скокање 1,86 м�

? [Сите ВО ЕДНО] Полнач Со Боксови Компатибилен СО JVC HAXC90 T Меѓународниот Pd Wallиден Полнач Е комбинација од

Материјал : владетелнерѓосувачки челик, надворешна обвивкаСТОМАЧНИ МУСКУЛИ Опсег на мерка : 0 150мм 6инч �

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 90 L Инчи секој.Машина за п

Оригинален Подарок : Лична шминка огледало врежано со зборовите"На прекрасна тетка убавина, шарм,стил, б

Завртка Машина Вежба Метрички Вежба Големина 670 Мм Децимален Еквивалент 0.2638 Дупчалка Точка Агол 140 Степ�

Брза Брзина На Пренос Постигнете Максимален Капацитет Префект ЗА ХД Снимање и Снимање Доаѓа со елегант�

Бурлап Г ѓа г ​​ѓа Писма, „Г дин“, „Г ѓа“ и Сјајните срца од шампањ Големина, секое знаме мери приближн

Осветлување На Улица И Област Спецификации НА ПРОИЗВОДОТ : 100w моќност, нагласи 2835 LD, 6000 K6500 K ладно бело св

? Вашиот најдобар избор добредојде бебе !! Овој симпатичен банер на бебето Алоха е совршен допир за слав�

полиестер, пп памук ШЕТАЧ ГЛАВАТА перница Дизајниран да се инсталира околу повеќето пронајдени во авто�

Ние постојани иновации и дизајнираме повозбудливи fansубители на виткање на рацете Подобрете ги вашите з

ДОЛГОТРАЈНО : Секое пакување содржи десетина 4дел форми без јаглерод ДЛАБОКА ПОСТАВА : Простор за 17 игра�

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

Микробранова печка и машина за миење садови безбедно Никогаш не лупете или избледувајте Чаша кафе За Го

100% памук Затворање на копчињата Упатства за миење машини Без разлика дали барате модерна спортска капа

1 ВРВЕН КВАЛИТЕТ icsо микрофоните за деца се изработени од безбедна и издржлива пластика, кои се исто така

Пакетот вклучува : 120 парчиња акварел хартија, големина на акварел хартија мерка прибл 11 х 15 инчи / 28 х 38 с

●Прилагодлива Осветленост т изгребете ги вашите уреди ®Погодност носете ГОЛЕМИНА USB портата е премног�

Бирачот е деликатен и јасен, скалата е лесна за читање, едноставна, сигурна, висока видливост, едноставн�

Цврсти божиќни кутии за подароци за подароци, дизајнирани со употреба на цврст и издржлив материјал што

Интегрирани 2 pstn багажникот fxo порти, 2 аналогни ТЕЛЕФОНСКИ FXS порти со можност за спасување во случај на �

Сенасочно читање Снимање слики и можности за скенирање документи Намален визуелен стрес со систем за н�

925 Стерлинг сребро, хипоалергична легура без никел Квалитетен накит за кремирање од светски водечки диз

●Моќно мешање на вител●Нашиот мини миксер за вител работи со фиксна брзина од 5600 вртежи во минута, за б�

? ●Bluetooth 52 Технологија●VEXOTRONICP30 Вистински вграден bluetooth 5.2 чип, стабилна врска во рамките на 15 метри, Дури

Очила За очи Почист Голем КапацитетУлтразвучно Средство За Чистење Накит, капацитетот на шуплината е 350

Компатибилен Со : Рико IM C530 F / C530 FB Печатач Содржина на производот : Преработен тонер кертриџ за 418236 418237 418

Брави И Рачки / Притисни И Повлечи Брави И Рачки / Притисни И Повлечи Брави и Рачки / Притисни И Повлеч�

Стакло Малите Стаклени Шишиња со дното на шишето е рамно и олеснуваат да се стави на платформа Целиот из

Малата големина и лесното тело им овозможуваат на децата лесно да се држат во свои раце; многу погоден к�

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

Среќен 100 ти ден на училиштата мини бонбони бар обвивки вклучува 40 налепници за бонбони, совршен за стил�

Фланел Кутија за венчаници во усвојување на исклучителен дизајн на изглед на јагода, прстенеста кутија

Scroll