Свеж
ЗА PS4 СЛИМ-Аниме Jujutsu Itadori Kaisen Не Јуџи Gojo Satoru Kugisaki Inumaki Nobara Toge PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница За PlayStation 4 или 5 Конзола И Контролори Налепница Винил DUC-4757

ЗА PS4 СЛИМ-Аниме Jujutsu Itadori Kaisen Не Јуџи Gojo Satoru Kugisaki Inumaki Nobara Toge PS4 ИЛИ PS5 Кожата Налепница

Достапност: Достапно.
DEN 1364.80

Функција : заштитете ја Вашата Конзола PS4 или PS5 совршено од нула, против судир и прашина или гребнатини Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или оштетувања на конзолата и контролорите. Изработен од висококвалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Висококвалитетниот винил излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остатоци. Инсталирајте : Темелно Исчистете ја површината. Ставете го секое парче налепница. Нанесете топол воздух на површината на налепницата за најдобар резултат ( ЗАБЕЛЕШКА : фен може да се користи за зголемување на адхезијата на лепилото). ЗАБЕЛЕШКА : производот се испраќа Од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигне !!. Опис на производот : PS4 PS5 Налепница За Кожа имаме целосни верзии како Што се : PS4 Нормално, PS4 Слим, PS4 Pro, PS5 Диск, PS5 дигитален Моден стил бои налепница за кожа PS4 PS5 Play Station 4 Play Station 5 Лесен за употреба И стап. Лесно се отстранува целосно. Отстранлив лепило поддржан винил. Заштитете ја вашата конзола и контролер од прашина и гребнатини. Украсете и разубавете ја вашата конзола И контролер Одличен избор за подароци за пријатели Компатибилност ЗА PS4 PS5 Play Station 4 Playstation 5 Пакет Вклучени : 1 x сет PS конзола кожата. 2 х ПС контролер кожи. Не вклучувајте Ја Конзолата и Контролорот Како да ја користите : Чекор 1 : Измијте ги рацете и исчистете го контролорот. Чекор 2 : Отстранете ги деловите од копчињата од кожите.(Наместо тоа, можете да го користите ноктот или нешто друго). Чекор 3 : Залепете на копчето на контролорот и конзолата бидете внимателни. И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда картичка за да ја исцедите . Почекајте 3 часа пред да го користите, треба да биде подобро. Можете да ја повторите операцијата многу пати, Ако вискозноста се намали, користете фен за коса за да омекне, може да ја врати !!!.

За производот

Купувачите избираат и

Серија / список SD203 A, големина на бит за вежбање (мм) 6,80, големина на битната точка на вежба (децимални инч�

Вградена батерија : Овој 4 G Wi Fi рутер усвојува вградена батерија која обезбедува долг век на траење на ба

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

метал Мултифункција Алатка за рака : Мултифункција Алатка за неизолирана функција за кривирање на терм�

Боја : 1nc Материјал : пластика Карактеристики : Тип на контакт : 1 NC Број на модел : XB2 BS542 C Материјал : пласти

Вие ја купувате сликата на сликарСолд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : СОСТОЈБА : СОСТОЈБА НА �

腹部期待 你 开心 购买 运输 运输 大多 : : 10-15 天 签收 , 所有 订单 会 提前 签收 , 期待 为 你 , , со нетрпение очекувам

Позициите на двете микро цевки треба да се прилагодат на истиот како режимот прикажан на екранот Поларн

Црн анодизиран хардвер без никел естетски впечатлив врежан винил и поставен во мека, но сепак издржлива

Полиестер, спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Атрактивните собирачи на грб се одли�

Оваа моментална гаранција за прекинувач на копчето за притискање 3 години Доколку има проблеми со квали

Одлично за локациите каде што се претпочита помал, традиционален диспензер Се одликува со светло светл�

? Растворот за продолжување на ноктите за нокти на гел, решението за продолжување на ноктите може да се к

Protecter ✅6 Заштитник на електрична енергија за напојување на излезот обезбедува централизирана моќност з

[Големина] 125мм / 4,92 "надворешен дијаметар, 118мм / 4,65" внатрешен дијаметар, 3,5мм / 0,14 "дијаметар на пресек [Те

Димензии : дијаметар 438" Висина на главата .094 " должина 2.0" Користете го T25 Torx Bit Ултратенки црвенило за за

【Совршен сет на степлер】 Сетот на степлер вклучува 3 степнувачи, 5000 главни делови и 1 отстранувач на гла

100% сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена...

Боја : светло сива Надворешни димензии : D7 X H15 M W : 220 mm Применливи големини : A4, B5, итн Материјал : 100% рецикли

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

95% полиестер, 5% спандекс Лизгање на затворање [Супер удобен материјал] Панталони за јога за подигање се и

10 галон Терариум стартер комплет MadeinTheUsa terrarium е 20,25 x 10,5 x 12,56 инчи Одличен комплет за стартување за леопар

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

[48 Gbps UltraHigeSpeed ​​8 K@60 Hz HDMI 21 кабел] поддржува до 48gbps ултрависок трансфер на податоци, динамичен HDR, Dolby Vision H

Дин 929 ореви за заварување 3 проекции и пилотски прстен во центарот А2 не'рѓосувачки челик Дин 929 ореви за

8 Во 1 комбинација на дизајн, максимизирајте вертикален простор, висат, 8 парчиња облека може да се чуваат

Челик, силикон и одржлива конструкција на бамбус Електрополиран ентериер не задржува или пренесува вку

Боја : Зелена Вертикален WLL капацитет : 4 Чокер WLL капацитет : 4 Капацитет на корпа за капацитет : 10 Вклучува

Замена за филтерот UKF8001 Ова е дел за замена на брендот Denali, а не OEM производ Сите споменувања на имиња на б

Вградена картичка за вметнување паричник за бербер Совршен подарок за да му дадете на некој на посебен �

кадифен Направени во САД или увезени Големина шише со топла вода 10 "долги, 4" широки, 1 L капацитет Материј

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М10 инч Номинална должина на пинот : 50 мм инч Произвед

Оваа под ламба одговара на Арт Деко, современ, урбан, традиционален и класичен декор, со елегантна црна з

Јапонската цреша мерки на мерки на 2 "обвивка за метеж и црна пластика на 4,7" x 3,4 "x Одговара на стандардни

Висок квалитет : Африка печатените обрасци за печатење садови се изработени од увезена полиестерска тк�

Димензија на производот : 10,83 x 8,46 x 0,79 инчи (27,5 x 21,5 x 2 см) Торбата за ракави одговара на повеќето таблети 911

Применливост на еспресо Тампер : Кујнатабос еспресо Тампер е погоден за корпи од 53мм и 54мм еспресо порфи

Мултинамена : Не само организирање играчки и други, туку и удвојување како столче за седење Безбедно за �

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Дизајниран според највис�

Scroll