Свеж
Линк Сон Деца Bluetooth Слушалки Со Микрофон За Училиште На-Уво Слушалки Мали Деца Безжични Слушалки Слушалки СО LED Светла Компатибилен Со Мобилен Телефон/Компјутер/Та?

Линк Сон Деца Bluetooth Слушалки Со Микрофон За Училиште На-Уво Слушалки Мали Деца Безжични Слушалки Слушалки

Достапност: Достапно.
DEN 319.84

[HD ЈАСЕН ЗВУК] : поврзете ги децата од Соништата bluetooth слушалки опремени со вградена картичка за намалување на бучавата што може ефикасно да ја намали бучавата и да го направи звукот појасен [ УЛТРА ДОЛГА БАТЕРИЈА] : оваа детска bluetooth слушалка опремена со вградена литиумска батерија од 500m Ah, поддржува време за играње до 32h (без светла), само 2 часа време на полнење. [3 РЕЖИМИ RGB СВЕТЛА] : Три различни LED светла за избор : Сино Светло, Зелено Светло и Наизменично Трепка, можете да го промените режимот на светла што ви се допаѓа, што го прави вашиот слушалки повеќе смешни и различни. [УДОБНО НОСЕЊЕ] : ушните перничиња се изработени од Протеинска кожа и мека пена, што им нуди на вашите деца навистина удобно искуство при носење. [ШИРОК КОМПАТИБИЛЕН] : Поддржете Го Режимот Bluetooth и жичениот режим за вашите деца, компатибилен со мобилен телефон / компјутер / таблет / i Pad. [УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ] : Ако се сомневате во производот, не грижете се, нашите производи ќе ви обезбедат гаранција од 3 години бесплатно. Ако наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволително решение.

За производот

Купувачите избираат и

➲ [Материјал од висока класа ] Цврста, силна и издржлива Корпа за Складирање на Работната Површина е изр�

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Collar Crop Top Shirt for Women Women Long Sleeve under Shirt Key Womens Shirt Small Lo

МОТОР : Погодно тивок, 3 брзински реверзибилен МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Трчајте Лето и Зима за да помо

Решетката за палто монтирана на ѕид го користи неискористениот ѕид , може да се монтира на секоја локаци

Сина И Златна Ангел Со Елен Божиќ Фигурина Совршен декор со тематика за одмор за да ја нагласите вашата �

【Издржлив материјал】 : Овие матрици за сликање DIY се изработени од еколошки материјал за миленичиња, ла

2x Nano 98 Wh 148 V Micro V Mount Smart Battery Core SWX 1 година Ограничена гаранција Пакет со : CXV KOMU RED KOMODO BP до Micro V Mount Plate.8 V, ка

Професионална PTFE лента која е широко користена во индустриски, комерцијални и домаќинства, вклучително

Костум за различни прилики, како обичен, салон, забава, свадба Плус, може да се нанесува на горната усна, �

[ Подобрете Го Вашиот Простор] : препуштете се на луксузот и оптимално организирајте се со Организаторот

Вкупна висина од 411 / 16" Растојание Помеѓу Дупките за завртки : 13 / 4 "до 27 / 8 "до 3" Горната Плоча Прицврстува�

Пластика Вудски декор : Произведено со квалитетно дрво со дизајн во форма на рингишпил и заврши со мазна

Големина На Производот : Прибл 6,1 инчи (15,5 2 см) Тежина на производот : 0,7 килограми (0,19 кг) Материјал : Порце

МАШИНА за ПЕДАЛИ ЗА СТАПАЛА : изработена од напредни материјали и строги производствени процеси ОПРЕМА

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 4мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 10мм Должина На Спојување : 30...

Направени во САД или увезени Дизајн на целосна рамка за максимална заштита Храмот со двојна мувла гума �

Големината на налепницата е 12 x 8,64 инчи Технологија за печатење на латекс Внатрешна и надворешна употре�

Специјално изработени За Мерцедес БЕНЦ А CLA Gla X156 x 117 C117 W176 (20162018) NTG52 со оригинална големина на екранот 7 и�

Ѕид Календар за 2023 година 12 страници 8 " x12 " (А4, 20x30cm, големина како списание) жица врзани Печатени на тешки

Изработен од цврст дрвен материјал; Трендовски декопаж со дрвокрака со омбре дизајн на блок Кутија за н�

Керамиката ја апсорбира водата и го штити држачот за чаши со живописна печатена графика за да го изрази

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

Микрофибер 7 парчиња Комплетен Утешител Комплетот Вклучува : 1 Утешител (80" х 86"), 2 Шамови За Перници (20" х 26

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

УЛ Наведени за 3часовна оган врата Заклучете ПОМАЛКУ ИЦ цилиндар со Целосна Големина (23030)...

100% полиестер шорцеви што го прават вашиот задник да изгледа поголем Затворање на шорцеви во боксот...

【Време на испорака】 ✈✈✈ Експетитирана испорака : 35 дена ✈✈✈стандардна испорака : 718 дена...

Конзервите за ѓубре се модерни во форма, издржливи и обезбедуваат удобен начин за складирање и задржува

Целосно нова технологија за пена за дополнителен слој на отпорност на удари Комбинација НА ТПУ и Полика

Обезбедете го вашиот компатибилен навигатор на вашиот зглоб за да можете да ги користите двете раце за �

Scroll