Свеж
LG K62 6.6 HD+, 48mp Quad Камера, 4000mah Батерија, Helio P35, Dual SIM GSM Отклучен Us 4g LTE Меѓународен Модел LM-K525HMW

LG K62 6.6 HD+, 48mp Quad Камера, 4000mah Батерија, Helio P35, Dual SIM GSM Отклучен Us 4g LTE Меѓународен Модел LM-K525HMW

Достапност: Достапно.
DEN 2944.00

Отклучен Само За Северна И Јужна Америка Меѓународен Модел, нема АМЕРИКАНСКА Гаранција. Ќе работи Со Повеќето GSM SIM картички во САД, Вклучувајќи AT&T, T-Mobile, Итн. НЕМА да работи СО Цдма Превозници Како Што Се Веризон, Спринт, Поттик. 2г бендови : ГСМ 850 / 900 / 1800 / 1900, 3Г бендови : ХСДПА 850 / 900 / 1900 / 2100 4Г бендови : ЛТЕ бенд 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 28(700), 66(1700/2100). Задна Камера : 48 ПРАТЕНИЦИ (ф/1.8, широк), 5 ПРАТЕНИЦИ (ф/2.2, ултравид), 2 ПРАТЕНИЦИ (ф/2.4, макро), 2 ПРАТЕНИЦИ (ф/2.4, длабочина), Предна Камера : 28 ПРАТЕНИЦИ (широк). 128gb ROM, 4 GB RAM МЕМОРИЈА, Mediatek MT6765 Helio P35( 12nm), Octa-core, mil-STD-810 G во согласност, Bluetooth 5.6 " HD + Удар Дупка Дисплеј, 1080 x 2400 пиксели, 20 : 9 сооднос, Андроид 10, 4000m Ah Батерија, Двојна SIM. Иновативен Дизајн-Исклучителен Од Убавината надвор од изгледот. Новите визуелни и динамични обрасци се здружуваат за исклучителна мат завршница што ќе сакате да ја видите и текстура што ќе сакате да ја допирате, дури и отпечатоци.6 " HD + дупка дупка екран-цел Екран. Нема одвлекување на вниманието.Тие се 6,6 инчи Од Спектакуларен Екран. Голем екран со дискретна дупка напред, нема што да ви пречи да уживате во вашата содржина. Одете подалеку од имагинацијата и почувствувајте ја целата емоција на сцените од вашите омилени филмови и игри. Четири Камери - 4 камери се справуваат со секој објектив на сцената за сите приказни во животот. Со неверојатна камера ОД 48 МЕГАВАТИ заедно со камери со широк агол, макро и длабочина, снимете што сакате, како сакате. 4000 m Ah Батерија - Моќност на you The батеријата дизајнирана да ги задоволи вашите желби. Таа игра не можете да престанете да ја играте и серијата што сакате да ја завршите? Со огромен капацитет од 4000 мах, дозволете си да бидете понесени од сите ваши омилени хоби. Помина мил-СПБ-810ГР Тест-Безбедно И звучно одете во авантура со вашиот телефон во влечење : заштитени сте од ненадејни капки или екстремни промени во температурата. МИЛ-СПБ-810Г ви дава самодоверба да ја ослободите вашата креативност во секое опкружување, без грижи.

За производот

Купувачите избираат и

Производот е добар за употреба Производот е многу издржлив Произведено во Кина Производот е добар за уп

Овој стилски приклучок за покривање на приклучокот за влечење се одликува со логото на 3 D Chrome во стилот O

Зајакот Розова Сет од 5 Стапчиња За Јадење Почива Материјалот е порцелан Големината Е W1, 8x1, 8, H0, 6 инчи.Ког

Материјал : Направено од трајна ПП пластика, а внатрешните решетки имаат 7 бои Производот е направен за м

Тематски потиснувач на кашлица Клинички докажано дека ја намалува кашлицата Бришење густ слој на маст �

Мерки приближно : 5 "(l) x 3" (w) x 7 "(ч) Уникатно изработен снежен свет со животински дизајн Скриена LED светлина

Појас БХ 21 / 32 х 56ин ОЦ 2 Бенд Произведено во кина Произведено Од D&D Power Drive Тежина на пакетот : 1,31 фунти...

Надградба на густина : Водоотпорен материјал од мантил, целосно водоотпорен, лесен за чиста, долгорочна

Волна Рачно Изработени Материјали : Примарно влакно : Волна; Секундарно влакно : Најлон Должина : 92 јарди

Исклучителен дизајн : Овој удар усвојува двоен дизајн на главата со најпопуларна големина, што може да с

Димензии : 5x5 инчи Дрво материјал : Секој знак на дрвена кутија е изработен од дрво со добар квалитет Доба

EW277 HDR Материјал : челик Димензии на заградата : 4,5 ”x 2,9” x 9,5 ” Компатибилен VESA : 75x75mm и 100x100mm Решенија за ад

Пренесување на долги растојанија 2000rpm голема брзина на букнување IP68 Висока оценка за заштита Голема заг

Личен стил : Vishine 8ml 4pcs гел лак за лак, елегантни нијанси на популарни и трендовски бои погодни за сите сез

100% полиестер Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : Секвените со висока густина се за�

Супер погодно нарачајте ги вашите плочи за еднократна употреба сега и никогаш повеќе не грижете се за р

[14 алатки во 1 рака] комбинирани 14 комплети, вклучувајќи и игла за нос; Редовно клевета; Жица за сечење; Кл�

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

Состојба : Ново : сосема нов, неискористен, неотворена, неоштетена ставка во оригиналното пакување (каде

【Параметар】 Надворешен дијаметар : 150мм / 5,9inch; Внатрешен дијаметар : 32мм / 126inch; Дебелина : 25мм / 0,98инч; гра

Изберете ги производите според клиентите секогаш купуваат заедно 【Пакетот вклучува】 1x Thread Hande; 1x монит

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

Еден штанд, двоен простор двојниот вертикален алуминиумски штанд е дизајниран да ви помогне да ги орга�

Челик со висок квалитет, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

од_supplier_queensdomain Слободно можете да контактирате со нас Решајте го вашиот проблем, ве молиме прикачете ин�

Торба за складирање за магична тастатура со нумеричка тастатура ,погодна е и за друга долга тастатура з�

Материјал : 6 AL / 4 V (TC4) Титаниум легура, одделение 5 Дијаметар на главата : 12мм / 0,47 ''; Висина на главата : 3,5м�

Бриз малите обожаватели ви носат удобно и кул лето Таванскиот вентилатор е мал и лесен, ветерот е мек, а �

Исклучителни канцелариски материјали Сет : Комплетот содржи 4 основни канцелариски материјали, вклучув

? Удобно : Покривот за потпирачот за глава на автомобилот е изработен од дише и мека ткаенина, лесна за ди

Прецизен биланс на товарење со 11 вградени апликации за напредни задачи за тежина од лабораторија100g со ч

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи 715 дена испорака Врвовите за жените да но

Метал виси гуштер : Прекрасна форма на хипокампус, направете ја вашата домашна декорација полна со вита�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

✅ Вклучува : Не е вклучена рамка за табели од 1 до 50 табели ✅ Печатено на високо квалитетен германски лис

Покажете ја вашата гордост и поддршка за маринците во САД Може да се пофали официјално детално лого на С

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

Традиционален здравствен тоник Домашен на дождовните шуми на Централна и Јужна Америка Направено со кв

Рамка со црна и јаглен од дрво од дрво за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, де

【Широка апликација, особено за камера Biink】 Перфект и за уреди со високи и ниски мозоци, како што се диги

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер

45% катјонски, 48% полиестер, 7% спандекс Повлечете го затворањето Половина поштенска влага маички за влага

Ја апсорбира 8 пати поголемата тежина во течност Не остава лента или траги од прашина Ги отстранува сите

Scroll