Свеж
BestCH AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер CD9602 9.6 V Вежба Замена Полнач # 90500925-01

BestCH AC Адаптер Полнач Компатибилен Со Црна &засилувач; Декер CD9602 9.6 V Вежба Замена Полнач 90500925-01

Достапност: Достапно.
DEN 726.40

Светски Влез : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. Конзистентност на напон : ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Ве молиме проверете дали брендот и моделот се во согласност со насловот за да не купите погрешен. Замена НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер. Светски Влез : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. Конзистентност на напон : ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Ве молиме проверете дали брендот и моделот се во согласност со насловот за да не купите погрешен. Замена НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон ВО САД : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Низ Целиот Свет Опсег На Влезна Фреквенција На Употреба : 50-60 Hz Ве Молиме Запомнете : оваа ставка е адаптер за напојување за замена, А Не Оригинален/Вистински.Ве молиме, бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да биде де-оценета 10% -20% кога користите За да спречите Предупредувања За прегревање : Не отворајте или менувајте го напојувањето / кабелот за напојување/ кабелот за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор На енергија ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар секоја злоупотреба Или неправилна употреба ќе се поништи гаранција.

За производот

Купувачите избираат и

НАВОЈ ИНСЕРТИ ЗА ПЛАСТИКАЕЗ Лок Навој Инсерти за пластика Достапно во влошки со месинг навој и влошки с�

Полиестер Направени во САД или увезени ☂ Ова е полиестерска материјална маска за очи, дише и удобно, н�

Едноставен и дарежлив дизајн, неколку сцени можат да ви помогнат да погледнете назад во вашето детство �

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од премиум акрилно тело И Рачка Од Алуминиумска Легура, големина На Послу�

Прекрасната шема во овие грациозни кутии за бонбони прави вашите гости да се чувствуваат убаво и слатко

1958 Шведска 1 Руда Монета Број На Инвентар #1,445 / Ѓ Ве Молиме Внимателно Прочитајте пред Да Го Направите Ва�

Затворачи На Вратите Цврстиот затворач на вратата отпорен на 'рѓа е најдобар за вашата врата и ѕид,магне

Opteka 35x HD2 Супер широк агол Макро Fisheye леќи Директно монтирање од 52мм; Адаптери за 58мм и 67мм вклучени + бону�

ML13 Ах Запечатена Оловна Киселина (SLA) батерија без одржување на полнење UL Сертифицирана Димензии : 3,82 ин�

Пондерираните кадифни играчки можат да понудат допир со длабок притисок, кој се чувствува неверојатно �

Карактеристики : Зголемете, Со Нелизгачка Подлога, Избегнување Судир Изработен од квалитетен дрвен мат�

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

Ќе добиете 291 парчиња метрички шестоаголни навртки со комплет за асортиман на подлошки Во м2 М2, 5 М3 М4 М5 М

Отпорност на моментална температурна разлика : 150€ Отпорност на висока температура : 400 добар избор как

Внимание : Оваа листа е за замена за влез без далечински управувач со електроника и батерија Употребата

Може да се користи како украси, поставени на кујната, дневната соба, масата, полицата, е прекрасна декора

Изработен од материјал од алуминиумска фолија, кој е отпорен на топлина, водоотпорен и отпорен на масло

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Мала Тежина и Издржлив Јаглероден Композитен Дизајн Карактеристики 0 " 6 " вкупна ширина Мала тежина, изд�

Кабина Маркер Светлината КомпатибилностПравни на патот, ТОЧКА / САЕ одобрени Компатибилен со 20032018 Ram Ме�

Сечилото на волфрам Карбид : алатка за вртење на сечилото од Волфрам карбид, може да одржува засечен нај�

Направете ги вашите производи или пратки да се издвојуваат со бели брановидни кутии Силен, 32 килограми..

УЛ Наведени за 3 час оган врата Помалку цилиндар за заклучување Опсег на врата 13 / 8" 17 / 8"...

Брзо поставување во секунди : Веднаш се појавува благодарение на дизајнот за самостојно поставување Не�

Безжичниот систем за автоматско стартување (AWS) користи Bluetooth технологија за безжична комуникација за в�

Материјал : Ironелезо+стакло+мермер Држач за ламби : LED Големина : ламба за биро : D30H16cm Под ламба : D30H120cm Локац

【Преносен лаптоп биро со 4 USB порти】 можете лесно да ја земете преносната маса за лаптоп насекаде, на кр�

100% полиестер ☆ 812 дена, увезени ☆ Ден на в Valentубените облека жени плус големина розова џокер џемпер loveуб

Увезени Овие Слатки Иглички За Ревер Се Совршен Додаток За Колокација На Вашите Капи, Сандали, Ранци, Ша�

Применливи Прилики : Маса, Кујна, Ресторан големина : 18*6,3 см Применливи Прилики : Маса, Кујна, Ресторан го�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Материјал : Екопријателска хартија Пакет : Златен сјај Некои зајаче е на патот банер со јаже да се обеси D

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направено во нас Повлечете го затв

Соодветна Големина : овие кристално стакло срце подароци е прибл 4 х 4 х 0,4 инчи, што е лесен и полесен за п�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Календар за канцелариско Биро : основата може да се преклопи за лесно складирање Месечен Календар За Би�

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

W 10,6 x H 26,4 x D 10,2 инчи (270 x 670 x 260 mm) Име На производот Нова Goods Стоки Машки Женски Капа За Складирање Капа За С�

● МарвалП нова САМОСТОЈНА кожа рачно изработен часовник бенд, часовникот не е вклучен ●Прилагодлива г�

Црвена црна гумена обложена, бакарна метална клешта, номинална струја од 100А, итн Лесен за употреба со пр

▶ Материјал : Сребрена влакна Пребројување на предиво 70 D, густина 100t, 100g / ㎡, отпорност на површината под

Scroll