Свеж
Пар Алпски SXE-6926S 6x9 280 Вати 2-Насочен Автомобил Аудио Коаксијални Звучници

Пар Алпски SXE-6926S 6x9 280 Вати 2-Насочен Автомобил Аудио Коаксијални Звучници

Достапност: Достапно.
DEN 799.20

Номинална Моќност На РМС : Максимална Максимална Моќност Од 45 Вати : 280 Вати Номинална Импеданса : 4 Оми. Фреквентен Одговор : 40 Hz-20k Hz. Алпски SXE-6926 S 6x9" 2-Насочен Коаксијален Звучник Номинална Моќност На RMS : 45 Вати Максимална Максимална Моќност : 280 Вати Номинална Импеданса : 4 Оми Фреквентен Одговор : 40 Hz-20k Hz Решетки : Да Вуфер Дијафрагма Материјал : Долги Влакна Природна Пулпа Високотонец Дијафрагма Материјал : Милар Пена Вуфер Раб Вуфер Магнетски Материјал : Бариум Ферит ТВИТЕР МАГНЕТСКИ МАТЕРИЈАЛ : БАРИУМ ферит.

За производот

Купувачите избираат и

Power Dissipation LimitMax : 225 MW Работавтажаном : 2,5 V Forward Current : 10 m A Forward Voltage : 0,9 V Reverse Current Max : 100 μA MMBZ5222 BL Series 225 MW 10 MA 2,5 V

ЧУВАЈТЕ ЈА ВОДАТА ЧИСТА и заштитете ги апаратите со отстранување на нечистотија, песок, тиња и честички

【Разновидност】 : ? Квалитетна ткаенина нуди оптимална мекост и издржливост што ги максимизира движење�

Со обликувани куки за да се овозможи нивото да се обеси од градители и погодно за brickидање, водовод, олуц�

【Дополнителен простор за складирање】 Се одликува со отстранливи фиоки за преклопување; Кула за облека

Големина : Прибл Материјали : 188 нерѓосувачки челик, силикон, полипропилен Завртка врвот запечатување ти

Подлога за греење на миленичиња за мачки и средни кучиња Површинскиот материјал на подлогата за греење

Опис ● Големини : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 3,0мм ● Надворе�

++ сопствено писмо за желба! Иницијали или побарани Уними на оригинални клучеви за античка машина за пиш

Подобрена приватност Филтерот на екранот за приватност на компјутерот Винтез е совршен за области со ј

Дијаметар : 6,34мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 6,34мм...

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

60 x 60 x 10mm 12 V 2пински вентилатор за ладење без четка за компјутерски случај Вентилаторот на случајот е едн

【Содржина на пакетот】 6 парчиња различни цвеќиња дизајни на нокти плочи за слики Секоја плоча содржи р�

Пластика Затворање на привремено Индукција на безжичен преносен звучник Паметен звучник на отворено с�

Пакетот вклучува 16 парчиња x Декоративен агол чувар + завртки Гроздобер стил Цветното вметнување со цр�

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

6 парчиња руски стил маникир битови, со случај Големина на главата : €2, 5 x 9mm Безбедност : тие се нежни, маз

Име на производот : тапа на сливот Материјал : бакар Оваа тапа е погодна за повеќето мијалници, а прецизн�

108142 H300 Број на дел од америк Челична макара за тајминг на ANSI со прирабница 1 / 2 "Пич за синхрони појас H300...

ЕУ РОХС : Компатибилен ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 854700 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : Хекс пол :

`+ [Совршен Комплет За Капчиња За Почетници] комплет за капчиња За почетници Coopay со мултифункционална то�

Инсталирано со клешти Надворешни прстени за задржување стискаат за да ја држат компонентата на место н�

【Цврста стабилна конструкција со тешки кастри】 Куќиштето е изработено од премија задебелена со висок�

【100% без жица и една година во мирување】 Електрикв безбедносна камера содржи голема батерија со голема

Ракувана со кутија за складирање : Направено од премија ABS пластичен материјал, занаетчиската кутија е ц

Масовно пакување : Совршено решение за создавање магнетни етикети или непосредно пишување табли, нашит�

1 Содржина на пакетот 10 парчиња 8,6 инчи дискови за пескарење на кука и јамка 60 решетки 2 Материјал жито о�

Термопластично шише со топла вода што обезбедува дополнителна долготрајна топлина Екстра големо отвор

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Наменето за Insta360 Go, цврсто поправете ја камерата Мека перница внатре за подобра заштита Резервирана рад

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Тринокуларен комплет за микроскоп со зголемување од 5 до 65x за биолошка употреба и образовни апликации А

Бренд Тизо Двотон кафеава детална дрвена рамка со сјајна завршница Рамката има 5x7 фотографија, рамката �

Голема и пондерирана подлога за греење за вратот и рамото : Нашата пондерирана подлога за греење на врат

【Приврзок за безбедносен рефлектор】 : Овој приврзок за безбедносен рефлектор е совршен за употреба во

✔ 4 места за наизменична струја + 4 пристаништа за полнење со USB : Паметна лента за напојување со 4 продажн�

Содржина на пакет : прекинувач за менување 10 x Thead Dia (приближно) : 0,57cm / 0 Пинови Број : 3 Содржина на пакет : п

150 W инфрацрвена топлинска ламба, изработена од цврст елемент на керамика, совршена карактеристика на зр

Scroll