Свеж
Електронски дигитален 5 дисплеј контра -близина Индустриски магнетски сензор прекинувач за пробив автоматски индукциски контра метар

Електронски дигитален 5 дисплеј контра -близина Индустриски магнетски сензор прекинувач за пробив автоматски

Достапност: Достапно.
DEN 1.00

Електронски дигитални 5 дисплеј бројач на близина Индустриски магнетски сензор прекинувач за пробивање автоматски индукциски контра мерач Технички параметри : Напојување на електрична енергија : 1,5 V-AA бр.5 Опсег на броење на батеријата : 00000-99999 Циклуси Максимална фреквенција на броење : Минимална ширина на пулсот на пулсот : 2ms Магнет Пристап на растојание : ≈ 5-15mm Магнет Индукција Растојание : ≥ 35мм Ресетирање на режимот на ресетирање : Панел R / Надворешен терминал Минимална чиста ширина на пулсот : 0,1 Втора температура на околината : -5-40 ℃ Листа за конфигурација : еден бројач на електронски дигитален дисплеј ZX-5, еден силен магнет, еден VJ12-D10 K-J Magnetron Induction Induction, една заграда.

За производот

Купувачите избираат и

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

4 База на залив за кревање, 4 висина, сместува GRK 42 лавици Тип на производ : Рисерски основен вид на произво

Рано образование на играчки и приказни за спиење : Оставете ги децата да разберат за оптика Проектирано�

Парапет од слонова коска SBP300 LM од Samsung се користи за монтирање на Samsung SCP и SNP серии PTZ Dome Camers на парапет Мон

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Сликата на производот е

✝ Висока квалитетна презентација : Кристијан Вуд wallид уметност е дизајнирана околу библиските стихови,

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Surface штити од оштетување на животната средина и

Димензија : 30*30*10mm / 40*40*10mm / 25*25*10mm / 50*50*10mm / 60*60*15mm Напон : 12 V / 24 V Тековна : 0,1а+10%ОР10% Вклучен пакет : вентилато�

Професионализам : Нашиот тим секогаш работеше напорно за да ја реплицира извонредноста на авионите Вод�

Наменето за лесна инсталација и минимално спојување Заштитно завиткување што чува против временските �

Пакет вклучуваат : 1) Отстранувач на главните страни 1) Ножици 1) држач за пенкало Големина : држач за пенка

Со приземјето на Holicfun, можете да ја инсталирате вашата камера во вашиот двор, градина, па дури и во сакси�

Единствена и новинска сет : држачот за пенкало за торбички за голф се придава на 2тркалачки количка за пр

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

LED дисплеј со висока дефиниција : функција на заклучување на екранот, лесен за преглед, дигитален диспле�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Конфигурација на портата на Етернет : 48 порти за гигабит PowerOverEthernet : 24 POE+ пристаништа со 380 W вкупно буџет �

Вграден стаклен дух Стоунс се продаваат како збир од 6 Стаклени духовни камења мерат приближно...

Надминете го вашиот страв од отфрлање и пренасочете го вашиот ум! Станете поуспешни во работите што ги и

Дебелина на wallидот : 1 / 32 во, макс Притисок : 400 psi @ 68 степени F, Temp Опсег : 4 степени F до 175 степени F...

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

Дијаметар : #6 Должина : 2 инчи Материјал : челик Тип : Пин за затегнување Должина : 2 инчи Материјал : челик Т

Fit Стандардна стандардна флуоресцентна таванска светлина на таванот : Вистинската големина на секоја �

*Мазна површина, водоотпорна, производна, отпорна на абење, издржлива, лесна за чистење, хардвер, добар к�

Ова рефил на MOP одговара на броеви на модел на Quickie mop : 045 One, 0454 и 045hpm (2) Вклучени навртки за заклучување...

1 парче B5 дијамантски рутер бит (5 / 8 "11 конец арбор) за 5 мм дебели или висок камен бетонски травертин за да

Единствена 2,5 "висока декларација; професионално печатена во Соединетите Држави Нашите официјално лице

Одлична рамка за прикажување на кутии за прикажување на вашите скапоцени артикли Димензии на екранот о�

Компатибилност : Компатибилен со Motorola Edge 30 Pro / Edge PlEdge X30 Погодно каиш : Носете го овој случај на лента око

Нашата стилска спирална тетратка е совршена за пишување списоци што треба да се прават, белешки за сост�

Каменот може да се опушти или да ја ослободи вознемиреноста 100% природен кварцен кристален карпест каме�

Материјал : Не'рѓосувачки челик Метод на инсталација : Нема удирање Дома и кујна / мебел / влезна мебел

★ 【Стаклена аголна полица】 Skiken 2слојно складирање полица со стакло, висококвалитетна метална рамка и �

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки ● Брзо отстранете ги материја

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од производителите на

SBL Cadmium Sulphuricum разредување 30 ч Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатиј

Scroll