Свеж
SyGuard 69% Rh-2 Начин Регулатор На Влажност | 8 Грам | 15-Брои | Со Повторно Запечатување Торба

SyGuard 69% Rh-2 Начин Регулатор На Влажност | 8 Грам | 15-Брои | Со Повторно Запечатување Торба

Достапност: Достапно.
DEN 908.80

100% Безбеден 60-80° ниво На Релативна Влажност. 60-71° Fahrenheit. Составени од природни растителни влакна, сол и прочистена вода, пакетите за контрола на влажноста На 2-насочен начин мудро ќе ослободат прочистена пареа или ќе ја апсорбираат дополнителната влага на саканата RH. Благодарение на природниот материјал и пакувањето отпорно на истекување, регулаторот За влажност На Сигард е супер едноставен за употреба, се што треба да направите е да ги ставите пакетите во какви било херметички контејнери со вашиот предмет, оставете го остатокот Да Се Заштити. Нема да ја пренесе аромата и вкусот на вашите производи, ќе ги одржува посвежи и подолги. Не заборавајте да го замените пакетот кога ќе стане потешко од Карпа!. Складирањето на суво цвеќе подолг временски период ќе предизвика да ја изгубат потенцијата и да се исушат со текот на времето. Пакетите за влажност со 2 насоки работат со додавање или отстранување на влагата колку што е потребно за да се обезбеди идеална релативна влажност во вашиот сад за складирање во секое време. Овие пакети за контрола на влажноста во специфични ќе ги задржат вашите контејнери за складирање воздух на точно 69% релативна влажност, специјално дизајнирани за одржување на совршените нивоа на влага што се наоѓаат во сувата храна и цвеќињата. Составен од растителни влакна и полимери кои се безбедни за луѓето, производите и животната средина. Нема истекување на течност за време на употребата!.

За производот

Купувачите избираат и

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Докинг станица USBC со двоен 4 K дисплеј за Dell, HP, Lenovo, Acer, AsMSI и други компјутери, Microsoft Surface Pro 8 и 7, Surface Go 1 три �

ВИСОК КВАЛИТЕТ ПСАЛМ 91 ПРЕДИЗВИК МОНЕТА, РЕФУС ПАКЕТ од 10 : оваа специјална псалм 91 монета е наменета да �

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Поделба : 0 Форма на хидрометар : обична Течности потешки од водата : Да Специфичен опсег на гравитација (�

1 ПАРЧИЊА Мини Мали Мали Празни Јасни Празни Вијали Со Желби Со Плута Стаклени Шишиња Тегли Контејнери 47

Широк спектар на употреба : Акрилниот дисплеј може широко да се користи во домови, кабинети за ресторани

Квалитетен материјал : Оваа уметност со 3Д зборови е изработена од квалитетен метален материјал, не е ле�

Оваа ставка е добро изработена од материјал за издржлив и употреба без избледување Тоа е одлична ставка

100% Нов Тип На Батерија : Литиум Јонски Капацитет : 50 Ах Напон : 18в Компатибилен Со : Макита УБ182Д, УБ182ДРФ, У�

●Големина● Име На Производ : индустриско сигнално светло;Номинален Напон : AC24 V; Моќност : 3w; Производит�

Премиум квалитет : 100% Совршен дел за замена на HDD хард диск IR сензор за детектор за спиење Доаѓа хард диск

76% најлон, 24% спандекс Затворање на копчињата Висок материјал за квалитет Овој џеб ги обезбедува вашите �

Прилагодлива Брзина На Ветерот : Таванската Светилка На Вентилаторот Прифаќа Дизајн на Циркулација на �

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

ДЕВОЈКА СЛОН ПАРТИЈА ПОКАНИ : тоа е фантастично! Ако барате покани за розови слонови за детска забава ил�

Агресивно обликување на пластично полнење и отстранување на боја околу оштетената област Предложена р�

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Апликации со една и двојна врата Производот е пр

Дозер за пластични пијалоци со чешма за лесно отстранување и чистење Овошјето, чајот, медот, млекото, со�

Кафеава боја дрвена ветер музичка кутија со кутија за накит и мала чаша за вас Со 18 белешки Златно музич�

1 Пинта Капацитет Калај Танкард Невообичаен дизајн На Рачката На Лисицатасветла сјајна полирана завршн

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Големина : Чинија За Вечера11 инчи диа х 1 Инчи Ч, Чинија За Салата 8 3 / 4 инчи диа х 3 / 4 Инчи Ч, Сад7 инчи диа М

Добијте Ја Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

Еластично затворање Материјал : 80% најлон 20% спандекс Овој материјал е непроaирен, крајно затегнат и удоб

100% памук Затворање на влечење Редовно и високо и големо и висока големина : Без разлика каква тежина или

【Едноставна операција】 Само треба да го отстраните капакот на подлогата за мастило, да го пополните с�

Ние ќе брод Од Токио, Јапонија Ќе бидат потребни 10 до 14 работни дена додека вашата стока пристигнува од в

НОВИНА МЕЈБЛ КЕРАМИЧКИ ПОДЛОГИ за ПИЈАЛОЦИЕлегантно уникатна мермерна шема на секој подлога, овој умет

Scroll