Свеж
Epson C11CC24001 LX -350 WIRED IMPACT DOT MATRIX PRINTER - Паралелно, сериски и USB интерфејси - монохроматски, 80 колони, 9 пинови, 357 Char/Sec, тесен превоз, црна

Epson C11CC24001 LX -350 WIRED IMPACT DOT MATRIX PRINTER - Паралелно, сериски и USB интерфејси - монохроматски, 80

Достапност: Достапно.
DEN 351.84

Oxygate Новиот LX-350 има брза и издржлива технологија Epson 9-PIN, отпечати до 347 карактери во секунда и е идеален за апликации од предната и задната канцеларија на кои им е потребна континуирана хартија или мулти-деловен канцелариски материјал Сега посигурен од кога било, LX-350 има средно време помеѓу неуспех од 10,000 работни часови. Економичен, 9-пински, 80-колони печатач од водечкиот производител на матрица во светот. Принос на лента од 4 милиони карактери; 1,1 W на подготвеност, 27 W напојувани; Се вклопува уредно на клупите. Лесна интеграција : Паралелни, сериски и USB интерфејси. Што има во кутијата : Epson LX-350 Impact Printer, Ribbon, Driver за печатач, Водич за брза инсталација, паралелен кабел, кабел за напојување. Oxygate Новиот LX-350 има брза и издржлива технологија Epson 9-PIN, отпечати до 347 карактери во секунда и е идеален за апликации од предната и задната канцеларија на кои им е потребна континуирана хартија или мулти-деловен канцелариски материјал. Сега посигурен од кога било, LX-350 има средно време помеѓу неуспех од 10,000 работни часови. Економичен, 9-пински, 80-колони печатач од водечкиот производител на матрица во светот. Принос на лента од 4 милиони карактери; 1,1 W на подготвеност, 27 W напојувани; Се вклопува уредно на клупите. Лесна интеграција : Паралелни, сериски и USB интерфејси. Што има во кутијата : Epson LX-350 Impact Printer, Ribbon, Driver за печатач, Водич за брза инсталација, паралелен кабел, кабел за напојување. Метод на печатење на технологија : матрица на удар Број на иглички : 9 пинови Број на колони : 80 колони Игли : 9 игли Брзина на печатење на печатење : High Speed-Нацрт : 10 CPI : 347 Chars/S, 12 CPI : 357 Chars/S, Draft : 10 CPI : 260 Chars/S, 12 CPI : 312 Chars/S, NLQ : 10 CPI : 65 Chars/S, 12 CPI : 78 Chars/S јаглеродни копии : 4 плус една оригинална интерфејс за поврзување : двонасочна паралела, паралелно, USB 2.0 тип Б хартија / Медицински ракување со документи : Еден лист заден, континуиран заден дел од хартија, формати за задна хартија за хартија : лим хартија (едно и повеќеслојна), континуирана хартија (единечен и повеќеслоен), етикети (единечни и мулти -Селеј), ролна хартија, коверти Општа употреба на енергија : 27 W, 1,1 W (подготвеност) Димензии на производот : 348 x 275 x 154 mm (ширина x длабочина x висина) Тежина на производ : 4,1 кг Температура : Операција 5 ° C - 35 ° C, складирање 5 ° C - 35 ° C Влажност : Операција 10% - 80%, складирање 10% - 80% Компатибилни оперативни системи : Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP вклучен софтвер : Монитор за статус на Епсон Средно време помеѓу неуспеси : 10.

За производот

Купувачите избираат и

Одлично како подарок Совршено ново хоби Најдобри украси за дома Проект за олеснување на стресот после р

Одлични носители на бонбони за Ноќта на вештерките Со креативен дизајн на слика е симпатична и смешна...

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 38мм Должина на спојување : 90...

Продажба на дупки за дупчење Тоа е Велдон Шанк што постабилно стегање за стабилно сечење и завршување н�

Елиминирајте го сјајот Силиконска лепила облога Лесен за примена Бренд во Хонг Конг Филтер за заштитни�

Белешка : Пенкало за нокти треба да се користи со мантил за лак за нокти Не грижете се ако го нацртате пог

Продаден како 12 / пк Едната страна од лентата има сува површина за бришење Владееше црвено основно ниво �

1964 година во Вашингтон, 90% сребро Број на ставка за инвентар #2,396 / б Ве молиме, прочитајте внимателно пред

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Полица За Складирање Чевли Нема Посебни Алатки Потребни За Оваа Решетка За Чевли, Само Едноставно Прицв

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

【Висококвалитетен челичен материјал】 Делови за ЦПУ Линеарните шини се изработени од јаглероден челик

10 компјутери 1x7p 254mm Femaleенски заглавие на заглавието, p = 2.54mm MF254 V11070743 10 компјутери 1x7p 2.54mm Femaleенски заглави

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

100% дрво ◆ Нашата рамка од дрво беше дизајнирана за подарок за ќерка на сина Целата рамка од дрво се ласе�

Вие ги купувате сликата на сликата на Plainbore Ring Sold by M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на охиопродукцијата и /

Совршено е за вашиот ходник, плакарот, дневна соба, спална соба, бања, тераса или кујна 6 складирање на ни�

①Компатибилност оваа футрола за паричник со 4 картички дизајнирана за i Phone 12 6,1 инчи, а не за други модел�

Големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Материјал : Направено од висококвалитетно хемиско в�

Вид на демо табла : Армигин : Кинацертификација на копното : Ниту 1 C101 е лансиран на пазарот неколку годин�

СЕ ВКЛОПУВА ВО ОРГАНИЗАТОР НА КОЦКИ : корпата за Складирање мери 11х11х11", совршена големина за повеќето о�

● Висококвалитетен метал+ABS конструкција, цврста и сигурна 360 степени слободно движење, ослободено од з�

i MBA Cat5 Snagless Обликувани Лепенка Кабел ПозлатениСина (25 Стапки) Висококвалитетни 50 микрони позлатени конт

★ Моливцина Големина на случајот : 19 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена

Божица лаксми постер сликање во дрво занает рамка уметност занаетчиски ракотворби Големина на рамката

Safeafe Материјал : Златен десерт стои плочата користи пластика со градежна храна, која е безбедна и нетокс�

Мерки 7dx12 Направено од стакло Парче со висок квалитет Елегантен и софистициран Отстранлив капак Дијама�

Рејтинг на адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50 / 60 HzUL НАВЕДЕНИ 8 Стапки Вкупна Должина На Кабелот Сите производи се

Влоговите се долги околу 12 ”, а φ е околу 0,4” Направено од висококвалитетен фалсификуван челик S45 C, цело�

[Силно вшмукување] правосмукалка За Автомобили, мала и пренослива, двојна употреба за автомобил и дома, �

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

Компатибилност : склоповите на задното светло се компатибилни со 20072013 Шеви Силверадо 1500 / 2500 HD / 3500 HD; 2014 Ш

Кино роденденски Покани картички совршени покани за девојчиња, момчиња, деца, мали деца и тинејџерски д�

Scroll