Свеж
Dell EMC PowerEdge R640 10 NVME Bay SFF 1U сервер, 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1GHz 16C процесор, 128 GB DDR4 RDIMM, H740P, 10x 3,84TB NVME SSD, 2x 25GBE SFP+, Rail Rail вклучен

Dell EMC PowerEdge R640 10 NVME Bay SFF 1U сервер, 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1GHz 16C процесор, 128 GB DDR4 RDIMM,

Достапност: Достапно.
DEN 3519.84

Dell EMC Power Edge R640 10 NVME Bay SFF 1 U Rack Mount Server 128 GB DDR4 RDIMM ECC регистрирана меморија (4 x 32 GB).5 Solid State Drive. Стандард Rack Guard - 90 дена (делови за замена нема поддршка за лице место). Dell EMC Power Edge R640 10 NVME Bay SFF 1 U Server, 2x Intel Xeon Gold 6130 2.1 GHz 16 C процесор, 128 GB (4 x 32 GB) DDR4 RDIMM, H740 P, 10x 3,84 TB NVME SSD SSD, 2x 25 GBE SFP+, железнички кит вклучен (Обновен).

За производот

Купувачите избираат и

Природната текстура на латекс, мека и нежна, близу до кожата, може брзо да ја облече шминка Природната те

100% полиестер ✔Soft и Cozy Оваа торба за дремнување на диносаурусите е направена од висококвалитетна 100% кад�

AD8310 01 440 MHz Добијте 24 MV / DB висока брзина со голема фреквенција RF излез на детектор на електрична енергија

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување Погледнете ја втората слика за повеќе детали Инду

Продаден како 1000 / пакет Ознаките може да бидат прикачени со жица или жица Засилен, отпорен на солза на о�

? Може да го користите и како закачалка за ремени, држач за лесна чанта или за организирање на лак врски, �

Погоден за професионална или домашна употреба Има убав изглед и удобен зафат Посебна права цевка за заш

Полиестер Комплетот вклучува знаме на знамето на тимот на 30 "x 40" и пол со знаме од не'рѓосувачки челик од

Висок квалитет Нашите батерии се направени на точните спецификации исто како и оригиналната батерија �

Главни предности : SX Fischer Cleat може да се користи со широк спектар на завртки, особено погодни за завртки з�

Забрзана испорака : 47 дена Стандард : 1020 дена? Најдобри подароци за жени / мајка / пријатели денешна зделк�

Пакетот вклучува 30 врски со црн кабел Идеална големина за случаи на повеќекратна употреба...

Знак за добредојде на денот на независноста : Пакетот доаѓа со 1 парче од 4 ти јули, закачалка за врата, от�

2 USB најстари 2,1 засилувач за засилувач за еден таблет или два паметни телефони 4 редовни места 3метарски

Сијалиците за раствор на Lytio Premium се оригинални ламби за замена и обезбедуваат иста осветленост и животе

Оксфордска крпа Висококвалитетна ткаенина со надградена обвивка за изолација, силна и издржлива Искор�

Опис : Алуминиумска легура 30мм единечен жлеб 416мм фиксна бура макара за моторна вратило 6мм ПУпојас : Мат�

Издржлив Студените пакувања на Body Med имаат стабилни капаци кои се спротивставуваат на кинење и разделув

Тип на микрофон : Микрофон за кондензатор на електроте Компатибилни модели : PC / AT компатибилна машина с

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

? ☆ 【Лесно за инсталирање】 Антички месинг бања со тапа за бања вклучува испакнатост од притисок и две л

Шорцеви за голф на морнарицата shorts youth basketball jeans mens bouyancy swim shorts shorts men short short pajama bottoms swim shorts xs mom shorts 3xl basketbal

синтетички материјал Плетена корпа со капак : природен бамбус материјал, природен мирис, рачно изработе

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Уникатен сет на додатоци вклучува две дебели п�

Случај за четка за шминка : ? Држачот на силиконска четка е изработен од силиконски материјал со висок ст

Напон на оптоварување : 24 ~ 380 VAC Контролен напон : 3 ~ 32 VDC Контрола на струјата : 3 ~ 25m A Диелектрична јачина :

100% чисто не користете на кожата неразвиена Тие можат да се применат тематски еднаш да се разредат со мас

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

1 запалки на лакот на Tesla Coil Големина : 3 "x 1,75" x 0,5 " / тежина 3 мл (должина на лак : 5мм) Безбедни и лесни за уп�

Работете континуирано повеќе од 30 минути и уништени 30005000 наредени документи за неколку минути Кажете м�

Scroll