Свеж
Цртичка Камера Напред И Назад, 3 Инчен Автомобил Камера Со Ноќно Гледање, 150 ° Широк Агол, IPS Екран, 1080p Fhd, Dashcams За Автомобили, Табла Камера Автомобил Најважен Резервна

Цртичка Камера Напред И Назад, 3 Инчен Автомобил Камера Со Ноќно Гледање, 150 ° Широк Агол, IPS Екран, 1080p Fhd, Dashcams

Достапност: Достапно.
DEN 1.33

®Супер Ноќно Гледање и HDR обезбедуваат многу појасна слика од повеќето камери за цртичка ноќе ФУНКЦИЈАТА HDR може автоматски да го балансира осветлувањето на над светла и над темна област, да фати јасна регистарска табличка дури и под силни светла за автомобили во текот на ноќта. Quality Topnotch Video Callity ® Подобро Од другите камери СО цртичка ОД 1080 P на пазарот, Dash cam го користи чипот Mstar 8336 на пазарот со Целосен сензор за слика HD GC2053 CMOS На професионално ниво за да обезбеди одлични перформанси во текот на денот и ноќта. Овој рекордер за возење автомобил може да снима видео/аудио со вградениот микрофон во исто време. ●Беспрекорно Снимање На Јамка●Користејќи технологија за беспрекорна покриеност, овој рекордер за возење автомобил обезбедува непречено снимање и кога картичката е полна најстарите датотеки се заменуваат со нови видеа. ●24-Часовен Мониторинг На Паркирање ● 24-Часовен Монитор за Паркирање работи на надворешен извор на енергија. Ако некој ГО ЗАЦВРСТИ вашиот автомобил и ударот го достигне Нивото На Г-Сензорот, тогаш камерата ќе СЕ ВКЛУЧИ и снима видео од 1 мин, а потоа ГО ЗАКЛУЧУВА И ГО ЗАЧУВУВА. Потребно е поврзете Ја Камерата Со надворешна моќност (Комплет За Хардвер, не е вклучен.) додека е во употреба. €Широкоаголна камера од 150° ® опремена Со широкоаголна камера од 150° и напреден сензор СО резолуција FHD 1080 P за снимање во текот на денот и ноќта. 1080p целосно HD видео со леќа со супер широк агол, го доловува целото возење во кристално јасна дефиниција. 1xinstruction Прирачник 1xsingle Рекордер Објектив 1x Power Кабел. 1xinstruction Прирачник 1xsingle Рекордер Објектив 1x Power Кабел. Цртичка Камера 1080p FHD DVR Автомобил Возење Рекордер 3 Инчен Ips Екран Контролна Табла Камера 150° Широк Агол, Монитор За Паркирање, Снимање На Јамка, Супер Ноќно Гледање Карактеристики : Име На Модел : Цртичка Камера Бруто Тежина : 0,63 LB (снимање Со Еден објектив) Стил : Снимање Со Еден објектив Посебна Карактеристика : Снимање На Јамка, Монитор За Паркирање, Аудио Снимање Резолуција За Снимање Видео : 1080p Тип На Монтирање : Лепило Боја На монтирање : ГОЛЕМИНА НА ЦРН ЕКРАН : 3 ИНЧИ Технологија НА ОПТИЧКИ СЕНЗОР : Cmos Производот Вклучува : 1xinsurcion Прирачник 1xsingle Рекордер 1xpower Кабел.

За производот

Купувачите избираат и

Нема потреба да го инсталирате драјверот, Само треба да го приклучите и репродуцирате микрофонот за да �

Детекторите за самостап укажуваат на можна оштетување на шок на пакетите за време на пратката Лесно се �

Дов стил на продажба, добар избор за сите loveубовни убавици за убавина за нокти Се може да се користи за У�

Политика на отворена врата : Никогаш не знаете кога или каде можноста ќе тропа, затоа бидете подготвени

Апликација (и) : Четки за алатки Производител на мотори : Четки по пакет : 12 Категорија на четки : Одделени

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за д�

Микрофибер кожа Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиокат�

крпа ??Случај За СКЛАДИРАЊЕ На РАМНИ САДОВИ Јасен дизајн на капакот, исклучителен изглед и држач за скла�

Компатибилност овој клуч има универзална компатибилност за механички тастатури, со прекинувачи во фор�

Црна USB Центар 3 Тенок Пренослив ЦЕНТАР USB 62g ЛЕСЕН USB Центар ОГНООТПОРНИ ЖИВОТНАТА Средина ШКОЛКА USB Цент�

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

5000 psi трансдуцер Задолжително за читање на притисок на управувачот и електричен управувач...

Кутија За Ручек Со голем Капацитет : овие вреќи за ручек за возрасни (12,2 х 7,1 х 7,1 инчи / 31 х 18 х 18 см) се диз�

32" Единечен Кабинет За Мијалник Крем Мермерен Врв Од Марфил, Поткопан Бел Керамички Мијалник (3дупка) Ка�

【Мекиот TPU материјал】 Овие безбедносни очила странични штитови изработени од меки и флексибилни TPU, об�

Апс АБС материјал, се запали во самракот, автоматски се исклучува во зората што е многу погодно Димензиј

Севкупна големина : Достапно : W300 x H200mm / 12 x 7,87 инчи W400 x H300mm / 15,74 инчи x 12inch W500 x H280mm / 19,68 инчи x 11inch Висок к�

Едноставна Операција : сиусио вештачко притискање на ноктите маникирот лесно се средува,турка, бојадис�

Приклучоците ЗА удар ДЕВМО се изработени од хром ванадиум челик Овие приклучок адаптери секој имаат по�

Одличен материјал : Керамички материјал со висок степен е избран, отпуштен на висока температура, без 'р�

Нов, ергономски дизајниран блок за пескарење со рачка, со што е полесно да се завршат рамни површини Лес�

Професионален материјал : Изработено од синтетички влакна, бариерата на плевелот на Hoople има минимално в

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Нашите комплети за изработка се исечени од 3мм отпорни на кршење Дете безбедно акрилик и имаат ласерски

9 / 16Инчи XF Конуси За фино уредување на површината Земја на потекло : Сад За фино уредување На површината �

Исчистете го прицврстувачот поддржан со јасно лепило чувствително на акрилен притисок Употреба на зат�

Висококвалитетен материјал : Нашата покривка на јазот на шпоретот е изработен од антистатички силиконс

Апликација : Погодно за меленици од 100, 115 и 125 агол Список на пакување : 1 x Агол мелница за држач за држачи �

Барате мултифункционална модерна светилка на допир што го прави сето тоа? Нашите Мали Модерни Светилки

●Моќни Перформанси Со Intel Core 1255u® Најнова 12Та Генерација Intel Core i71255 U 10Јадрен Процесор (2 Перформансијадр�

Scroll