Свеж
Jonr Wet Shy Shum Vacuum чистач за чистење на повеќе површини, лесни безжични дрвени подови чистач со систем за самочистење на самостојно чистење

Jonr Wet Shy Shum Vacuum чистач за чистење на повеќе површини, лесни безжични дрвени подови чистач со систем за самочистење

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Повеќе површини, влажни и суви хаос ; Вакуумско миење и четка во еден чекор, може да исчисти влажно и суво ѓубре на тврди подови со леснотија. Дизајн на одвојување на резервоарот за вода. Технологијата со двојни резервоари одржува чиста вода и раствор одделно од сува нечистотија и валкана вода, секогаш ќе исчистите подови со свежа вода. Вшмукување до 12000pa. Влажната исушена правосмукалка има 12000 PA посилна моќност на вшмукување, тврдите подови можат да се исчистат поефикасно. Интелигентен глас асистент. Корисни гласовни излези ви ги даваат сите потребни информации. 【Исчистете ги тврдите подови во еден чекор】 Нашите 3-во-1 вакуумски метри и вакууми влажни или суви хаос на тврди подови во еден лесен чекор. Со паметно инфрацрвено откривање технологија, интелигентно ја прилагодува моќноста на вшмукување според неуредниот статус, така што не треба да се грижите за какви било други поставки. 【Напредно чистење на сечење на работ】 Нашата важна четка за вакуумско чистење може да легне тесно против таблите и да ги исчисти тешко достапните агли, оставајќи ги подовите без низа. Ги чисти сите видови на запечатени тврди подни површини како тврдо дрво, ламинат, линолеум, плочка, винил и мермер, но ве молиме имајте предвид дека не е погоден за употреба на килими или теписи. 【Безжичен, лесен, само-погон дизајн】 Нашиот безжичен паметен влажен вакуум чистач е помал од 10 фунти, лесен и многу лесен за употреба на горе и долу. Автоматски го оптимизира вшмукувањето, дава време на трчање до 35 минути, го олеснува чистењето на целиот дом без да застанете на полнење. Само-погорениот дизајн помага да се зачува вашиот труд и време. System Систем со двојно-резервоар и систем за самочистење】 Нашиот двоен резервоар за правосмукалка на нашиот тврд под-вакуум го чува чиста и валкана вода одвоена, така што секогаш се карате подови со свежа вода и раствор. И со нашиот систем за само-чистење со еден допир, можете лесно да ја испуштите внатрешната цевка и ролерот за четки за брзо, нередно одржување. Нема потреба повторно да допрете валкан валјак!. 【LED екранот на екранот и гласовниот асистент】 Нашиот чистач за влажно сува подлови на сè-во-едно има LED екран што го покажува нивото на моќност, а прстенот за индикаторот за нечистотија се прикажува од црвена до сина боја, велејќи ви валкан статус на подови. Плус, нашиот асистент за глас ви кажува режим на чистење, само-чистење, статус на валкана вода и многу повеќе. Тоа е како да имате личен асистент за чистење!. 【Исчистете ги тврдите подови во еден чекор】 Нашите 3-во-1 вакуумски метри и вакууми влажни или суви хаос на тврди подови во еден лесен чекор. Со паметно инфрацрвено откривање технологија, интелигентно ја прилагодува моќноста на вшмукување според неуредниот статус, така што не треба да се грижите за какви било други поставки.

За производот

Купувачите избираат и

Димензии на пакетот : 12 l x 6 h x 12 w (инчи) Тежина на пакетот : 7,76 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : 10 / B

Вредност на црни картони : Пакетот вклучува 200 листови црни индекс картички тешки Стандардна големина : �

ДОЛГОТРАЈНИОТ ред Обезбедува двојно повеќе живот во споредба со минијатурните светилки На Вагнер што г

Остар FHD (1920 x 1080) видео излез на непречено 30 fps Ефикасно ја намалува бучавата во животната средина за крис

Број на единици : 1 Тежина на пакетот : 1,3 килограми Димензии на пакетот : 19.716 W (сантиметри) Произведено во

Монтирајте го резервниот монитор на постојното ретровизор со гумениот ремен Цврст во различни ситуаци�

【Димензии】број висина : 1,8 инчи, должина : 56мм / 2,20 инчи, широк : 38мм / 1,50 инчи, висока : 11мм / 0,43 инчи; модел :

„Фенси освежувања достапни, ве молиме помогнете си“, потпишете се за вашиот дом, канцеларија, бизнис ил

【Најдобар избор на заштеда на енергија】 Заштедете извори на енергија ефикасно, пријателски расположе�

Издржливи материјали : Произведено од оригинална кожа од горната жито Двојно зашиени и засилени на сите

Компанија за трговија со врвни врвни врвни Империја државна зграда Полска стакло Божиќна украс во Newујо

Продажбата се отстранливи за лесна инсталација Задебелената држач за челична плоча и јадрото на тркало

Вклучува ГАРДИЈАН БЕЛ ЗАКАЧАЛКА во вредност од 9 9 Олово бесплатно Калај ѕвоно има силен скок прстен да и

Две во едно клучеви со штипка за карабина и практичен компас Безбедна пластична карабинска спојка за пр

Куките на wallидот на мрежата се користат за организирање или прикажување на вашите алатки, занаети, прои�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 48 комплети неонски партиски материјали, вклучувајќи 24 парчиња светли врвн

Грабењето на јажето за самоприколка е дизајнирана да работи со животен век на јажето со дијаметар од 5 / 8

Официјално лиценциран Ограничено на 5.000 (индивидуално нумерирани) Официјално лиценциран Ограничено на

26 PIECE Top Stools Universal осцилирачки мултитул пила за сечилото Комплетот вклучува фин заб, јапонски груби исече

【Висок квалитет】 Белешка : Овие глави на МОП се компатибилни само со системот со 2тенки MOP Оваа глава за

Тешката глава ротира 360 ° за лесно да ги зафати прирабниците или скутните листови и цевките Удари точни 3

Нарачката е за 25 Цевки Надворешни Мерења : 6,25" Должина х 0,843 " Дијаметар Внатрешни Мерења : 6.812 " Дијаметар 7

Принцип на работа : погон на Моторот; автоматско тркалање пригушено лизгање Структура со двојна цевка, п

Овој случај го покрива задниот дел од вашиот уникатен телефон Лесно пристап до сите порти, контроли и ко

Прочистување НА Днк / РНК Микро центрифуга, центрифуга, вакуум колектор, шприц (мамказаклучување врвот)..

Специјално дизајниран За Целосно Нови Таблети Fire HD 8 2020 и Таблети Fire HD 8 Плус 2020 (Компатибилен со 10Та Гене�

3x осветленост до автомобилски фарови одделение 12276 / 2504 / PSX24 W led светилки за магла ветуваат возење вист

Замена De Walt DW936 Батерија Замена За Батерии За Електрични Алати De Walt 18v Една Година Гаранција Капацитет : 13

Индустриски бренд : DCMWX; Модел на производи : MWX184024240 W; Влезен напон : DC 24 V (широк влезен напон : 18 V40 V); Излез�

Лесно нанесување : две затворачи со јамка за куки овозможуваат завојот лесно да се завитка и да се прицв�

Големина : 762 x 25мм Grit : 36# 40# 50# 60# 80# 100# 120# 150# 180# 240# 320# 400# 600# Апликации : Поддршка на тешка полиестерска крпа, с

【Комбинирани полици со бели бањи, 2 парчиња полици за бели бања, имаме 2 стилови, ако купите еден од нив, ќ

99,95% графитен лист со висока чистота обично се користи во експерименти, тестови и истражувања за електри

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

ТКАЕНИНАКАКО СЕ ЧУВСТВУВААТ Многу мека текстура која е удобна за користење и мека на допир Вашите гости

Персонализиран Ранец : ова е персонализиран Ранец, можете да испраќате фотографии од вашето семејство, �

Пакет од 50НАЛЕПНИЦИ ЗА ПРЕКРШУВАЊЕ НА ПАРКИРАЊЕТО, БОЈАЗЕЛЕНА, Големина : 6" х 9" Инчи НЕВОЗМОЖНО е да СЕ И�

Батерија за самоинсталирање Напон : 18 Волти Капацитет : слободно избирање! Систем : NiMH составен од : 15x под

Замена ЗА СААБ 92 X ГОДИНА 2013 ПРЕДЕН ТРЕПКАЧ Единица по продажба : 10 Замена ЗА СААБ 92 X ГОДИНА 2013 ПРЕДЕН ТРЕ�

Памук Ладење На Капакот На Очите : Одликувајќи се со дизајн на моделирање цртани филмови, прекрасни и ун�

Електрични влошки за греење за загреана облека за DIY Со добар квалитет и издржлива изведба Лесен и удобе

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

Scroll