Свеж
Japchet 120 ленти 720 садови 3мл празни ленти за боја, мини боја контејнер ленти, садови, чисти пластични контејнери за складирање за училници, училишта, сликички уметничк?

Japchet 120 ленти 720 садови 3мл празни ленти за боја, мини боја контејнер ленти, садови, чисти пластични

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Природен материјал - празните ленти за боја се изработени од висококвалитетна полиетиленска пластика Тие се лесни, флексибилни, тешки, не се лесни за деформирање или кршење, што ги прави идеални контејнери за боја за сликање. Јасниот изглед ви овозможува лесно да ја видите бојата внатре. Добар заптивка - Нашите мали контејнери за боја со капаци се запечатени воздух -тесни. Нема потреба да се грижите за истекување или зачувување на пигментите. Тие исто така се преносни лесни за ставање во училишни кеси и од кои се случува каде и да треба да цртате. Само проверете дали ги затворате добро секој пат. Пакет со вредност - Може да добиете 120 парчиња празни ленти за боја, секоја има 6 чаши со волумен од 3 ml. Вкупно 720 чаши. Доволно голема количина за да ги задоволите вашите различни потреби за сликање. Користете ги сами или споделете ги со пријателите и семејството. Широка примена - мини садови со празни боја се совршени за различни бои и пигменти. Можете исто така да ги користите овие контејнери за козметика, сјај за усни, прашок од блиц, мониста и така натаму. Тие се идеални за училишта, сликање на отворено, уметнички фестивали и други прилики. Набавка без проблеми - ние им нудиме на сите клиенти производи со повисок квалитет и задоволително искуство за купување. Известете ни дали најдете какви било проблеми со квалитетот по добивањето на празните ленти за боја. Гарантираме да понудиме поврат од 30 дена. Природен материјал - празните ленти за боја се изработени од висококвалитетна полиетиленска пластика. Тие се лесни, флексибилни, тешки, не се лесни за деформирање или кршење, што ги прави идеални контејнери за боја за сликање. Јасниот изглед ви овозможува лесно да ја видите бојата внатре. Добар заптивка - Нашите мали контејнери за боја со капаци се запечатени воздух -тесни. Нема потреба да се грижите за истекување или зачувување на пигментите. Тие исто така се преносни лесни за ставање во училишни кеси и од кои се случува каде и да треба да цртате. Само проверете дали ги затворате добро секој пат. Пакет со вредност - Може да добиете 120 парчиња празни ленти за боја, секоја има 6 чаши со волумен од 3 ml. Вкупно 720 чаши. Доволно голема количина за да ги задоволите вашите различни потреби за сликање. Користете ги сами или споделете ги со пријателите и семејството. Широка примена - мини садови со празни боја се совршени за различни бои и пигменти.

За производот

Купувачите избираат и

Употреба на високо квалитетни материјали за производство на професионални алатки, добро функционираа�

100% легура Избран метал со висок квалитет Повеќе дворови за различни луѓе Прстени за жени 2023 година Роде�

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба ✔ Облека и отпорна на корозија Surface штити од ошт

【Машинка за ЦПУ】 Направено од алуминиумска легура со лесна и голема цврстина, не може лесно да се засил

【3 Stepless Dimming】 : Со хуманизиран интелигентен дизајн на прекинувачот на клучеви, само допрете за да ја при�

Брзо за прицврстување и одвојување Лесно се отстранува од преградата за да можете лесно да фотографира

Двојно еднострано 3 ply Овој дизајн на знамето го покажува истиот дизајн од обете страни, колку и да е при�

Бесинпо е основана во 2012 година, бренд кој се фокусира на мобилните додатоци Ние сме посветени на дизајн

Уникатен дизајн : Овој свеж дизајн е неверојатно ажурирање за традиционалниот и модерен дом Димензија и

1 Дизајн на склопување на собранието] Аков дел е навој, што е многу лесен за инсталирање и расклопување И�

Дизајнерско шише со вода : Останете хидрирани во мода со ова шише со вода во кое се одликува со иконскиот

100% полиестер Затворање на патент Само миење на рацете ❤ Белешка】 Нашата големина не е стандардна голем

LED светилки 16 милиони шипки за промена на светлата за проток на проток на проток на проток : со иновативн�

Прочитајте пред набавка : Овој USB тип Ц е 25 V, 23А оптоварување, не за брзо полнење Не за Iрампа, автомобил, г�

FSK и DTMF Caller ID, Автоматско откривање Бирајте го бројот и проверете го времето Пребарување број на броеви, �

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Производ SKU : MMM79204 Одлична заштита од меурчиња за перничиња за вредни и нежни предмети Негребење за побе�

68 W Колекционер на прашина за нокти : Чистачот на вакуум за нокти е изработен од висококвалитетен ABS мате�

Надградена функција : Две прилепувања на главата на метла работат со неткаена ткаенина за чистење на пр�

Stand Чадорот на чадорот е третман против низа, силно заварување, компактна структура, мала тежина и голем

Tekswamp далечински се карактеризираат удобни, лесни за достигнување на копчињата во компактно, правоаголн

✅ Ставка : Контрола, температура ✅ Должина : 4in / 10 ✅ Висина : 5in / 12,7 см ✅ Земја на потекло (предмет на пром�

90% памук / 10% рајон Чувајте ги чевлите чисти и во форма, организирани Стабилно, што ќе ви го заштеди просто

Држач за преклопување на држачот за далечински управувач на држачот за преклопување на таблетите за па�

Меки, но цврсти влакна што можат повторно да се користат и да се полнат Лесен за употреба и достапен за ц�

Растворлива во вода за лесно отстранување Помал дијаметар за пофино обележување на линијата Идеално за

Телефонскиот џеб одговара на i Phone, Galaxy и сите други паметни телефони На задниот дел има силно лепило, кое

Термичко реле за преоптоварување (0 Големина S00, модуларен дизајн на Сириус Патување класа 10; Рачно и авт�

Спецификации и можности овој безжичен ултра тивок компресор и инфлатор на гуми, резервоарот 10 / 4 EHP 2 GAL р

Пакетот вклучува : 1x poleид за монтирање на wallидот + 2 x φ200мм обрачи Се користи за столб за монтирање на не'р�

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

✅ Компатибилен со : Ge General Electric, Kenmore Ware ✅ Директно се заменува со WH01 X10343, PS1482318 AP4265856 WH01 X10260 1264427 AH1482318 EA14

Применливи модели : Овој кертриџ е погоден за Pro 8000, за Pro 8500, за C4906 A C4907 A C4908 A C4909 A Одличен материјал : усво�

Scroll