Свеж
Лирски фустан за танцување на афавом за жени современи костуми за танцување со долги ракави за продолжение на мешунка, проток

Лирски фустан за танцување на афавом за жени современи костуми за танцување со долги ракави за продолжение на мешунка,

Достапност: Достапно.
DEN 351.84

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ? Womenените балетски леотарди здолниште литургиски пофалби лирски танцувачки облеки за сценски перформанси во уметничко лизгање танцување, цврста мрежа и шик сјај стил, комплетирајте современа современа изведба бараат loversубители на танцување. ? Карактеристики на Sparkle Sequin Front, Back and Deckline, сјаен и сјаен лирски фустан за Ballloom за сценски перформанси. Спликирање на Sequin V-вратот пред и секси отсечени со затворање на бисер, грациозно и шармантно. Спаркл Секвен лирски танц фустан, сјајно треперење под сценско светло. ? Чиста мрежа со долги ракави, лирски фустан за танцување, здолниште од 1 слој, прицврстено со плетенка од половината на рафли, висока поделена хемлина, проточен дизајн покажува женственост, а мекоста и убавината на танцот. Коси преклопно здолниште за танцување, вграден балетски леотард каросерија, овозможува леснотија и слобода на движење, ги покажува вашите шармантни и ласкави кога танцувате или се вртат. ? 【Одлична ткаенина】 Зачудувачки женски возрасни долги ракави решетки за мрежни мрежи лирски современ танц фустан балет леотарски костум, вир-преку мрежен лирски лирски фигури фустани, сјајни фустани за танцување со проток со сплит шифон балетско здолниште. Направено од ткаенина од високо одделение, шифон и пенливи секвенци, ткаенини од блиско и дишење за носење, мека постава за леотард нуди цел ден удобност при танцување. ? 【Големина и прилики】 жени возрасни елегантни лирски костуми за танцување танцувачки облеки со долги ракави, леотард здолниште перформанси на костуми балет балет, фустан од тул. Достапно во XS, S, M, L, XL. Прекрасни меки жени Camisole Sequins Лирски танцов фустан, совршен за модерен лирски танц, сала, лизгање на мраз, конкуренција, церемонија, латински, танцов, балетски танц, Национален стандарден танц, банкет, и др. Исто така идеално да се носи на одмор, гимнастички, коктел, вечер забава, сценска изведба, реквизити за фотографии. за Афавом ? Добредојдовте на Афавом. Горди сме што ви го нудиме нашиот балетски танц фустан, лирски фустан, леотард единица, хулахопки и здолниште на туту .- Спецификација ? Состојба : Ново со ознаки? Материјал : Полиестер + спандекс? Должина на ракав : чиста мрежа долги ракави? Погодна сезона : пролет, лето, есен, зима? Карактеристики : Sparkle сјајни секвенци, илузија тркалезен врат, секвент V-врат, странична разделена решетка од мешунки Тул, проточно здолниште, плетенка? Пакет Вклучи : 1 парчиња лирски фустан табела со големина ? Ознака бр.

За производот

Купувачите избираат и

Стил : Виси половината За : Samsung Galaxy S10e 5 Материјал : Стп Кожа Тип : Универзална Ремен Клип Футрола Кожа Пок�

98% полиестер, 2% полиамид Повлечете го затворањето Младинскиот дрес е погоден за деца од 818 години, големи

Машина за челична завртка со голема брзина, тешка должина од 135 степени, светла завршница Точка за разде�

Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи Акрилните инсерти се ласерски исече�

●Невидлив Дизајн на сечилото / Безбедноста●Нашиот тавански вентилатор обезбедува низок шум,стабилно �

▶ Ова е сосема нов прекинувач за притисок на печката на климата ▶ Дел за замена на највисокиот квалитет

Големина : 14,6 см x 9,8 см / 5,7 инчи x 3,8 инчи Карактеристики : Секоја картичка врежана со букви € € € Вие сте

Може да наплаќа 1 или 2 батерии брзо и безбедно во исто време Кога напојувањето на батеријата ќе достигне

Стил : Ретро, Гроздобер, Исламски Форма : Многуаголник, Креативен Боја; Златен Декор Спреј Ефект : Добро Г�

ПЛИШАНА ЖИВОТИНСКА ИГРАЧКА оваа симпатична полнета Кукла Папагал можете да ја поставите насекаде во ва

COMPATIBILITY : Designed for i Pad Pro 129 2022 6th generation(model : A2437 / A2764 / A2766) i Pad Pro 12.9 2021 5th generation(model : A2379 / A2461 / A2462) and i Pad Pro 12.9 2020 4th ge

100% сосема нов и висок квалитет Произведени со највисок квалитет на материјали Загарантирано да ги испо�

Секин, полиестер Затворање на вратоврска Само миење на рацете Фустанот за танцување на Sequin, изработен о�

MPN : 10020 Q Земја на производство : Кина Производител : QEP Земја на производство : Кина Производител : QEP...

Цврсти и издржливи : Овие слоевити украси на послужавник се изработени од висококвалитетен дрвен матер�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Точно, конкретно развиен и компатибилен со Sony HDRCX450 Направено од отпорен на гребење, високо транспаренте

Практично читање на мерачот : Мерачот на проток на вода има произволна функција на ротација, што е погод�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Калајобложена мерна мерка на собранието на главата Метод за мерење со три точки За најтесните, дигиматс

100% памук Влажно избришете го чисто Памук со висок квалитет направен од 100% памучна ткаенина со пена внат

Заменување на домашно копче за отпечатоци од прсти за отпечатоци за отпечатоци од прсти на допир на тас�

Овој колекционерски материјал е одличен за секој колекционер Секоја монета доаѓа во свој занает Опсег �

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ...

Професионалниот дизајн против намалувањето со механизам за тресење овозможува лесно фиксација и соврш

Ултра тенок и свилен заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Xolo ERA 2 V Благ слој против отсјај ј

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ре�

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Задавачки завојување на завој : Овие кохезивни еластични завојни завој е силна самоприфатлива лента ко�

Компатибилен Со Samsung Galaxy S6 Забелешка : МОРА да биде поврзан Со Случај Бранител Серија за појас клип за ра�

Содавар стакло Големина на производот : Дијаметар 3 Тежина : 17,6 мл (500 гр) Материјал : сода стакло...

Scroll