Свеж
4 х 2 Фиксна Цврста Тркало Челик Тркало 1,000 фунти Капацитет Секој

4 х 2 Фиксна Цврста Тркало Челик Тркало 1,000 фунти Капацитет Секој

Достапност: Достапно.
DEN 1515.20

Капацитет од 1000 фунти по тркалце Големина на горната плоча : 4 "х 4-1/2". Димензии на дупката за завртки : 2-5/8 "х 3-5/8" до 3"х 3". Големина на завртки : 3/8 "(хардверот не е вклучен). Висина На Монтирање : 5-5/8". Оваа листа е за еден (1) 4 инчен дијаметар од 2 инчен широк полу челик рициново. Нашите тркалца се изградени со највисоки стандарди за квалитет. Квалитетните Тркалца вклучуваат фитинзи за зерк / маснотии и на оската и на центарот на тркалото. Светла Завршница Од Цинк На секој тркалце за да обезбедиesетски изглед и чувство додека го штитите челикот од ' рѓа и корозија, двојно заварени нозе и термички обработени за дополнителна цврстина. Овие тркалца се идеални за камиони на платформа, кукли, подови во продавници, колички за складишта и товарни терминали. Исто така добро прилагодени за колички за услуги за храна и индустриска и комерцијална опрема. Исто така одлично на колички за гипс картон, колички за заварување и колички со ѕидни панели во зависност од видот на материјалот на подот и потребната апликација.

За производот

Купувачите избираат и

Дијаметар на тркалото : 75 мм / 3"; дијаметар на конецот : М12; должина на конецот : 25 ммВисока спецификација.

Брзо заклучување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】 【Погледнете ја вт

【Оптимални перформанси】 Ocestore Premium USB изолатор модул усвои комбинирање на технологија за трансформатор

1 [Добра карактеристика] : Прекинувач на опсег се нарекува и мултипол прекинувач за мултифрлања Општо е м

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав...

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Јапонски додатоци : Производот е погоден за луѓето да го користат цело време Лажица за мешање кафе : Едно

Тип На Производ : Механички Компоненти Точка Пакет Количина : 1 Точка Пакет Тежина : 1 Земја На Потекло : Са

Пакет Вклучени : 50 парчиња Виолетова Невестата Бонбони Кутии Врвен Квалитет : Изработена од висококвали

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Големина : A5 (5,8 x 8,3 инчи (148 x 210 mm) Содржина : 0,16 инчи (4 mm) квадратни Боја : црвена, средна хартија : 184 листови

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен Сите производи се тестираат за да ја надминат / испол

✿dimension Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Големина на низата : 1 / 4 "(г); Име на производот : хексадецимална прирабница; материјал : јаглероден челик �

Димензии на производот : приближно8 x H 8,3 инчи (70 x 70 x 210 mm) Тежина на производот : приближно Материјал : харт

* Ставка како прикажаната слика * инсталирајте,практично расклопување и висок квалитет Користење дизај�

Висок квалитет Модерен дизајн на типот на бар Фабрика директно продажба Професионален водич пред и пос�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

PVD облога WP20 PD за челични апликации Оптимизираната завршница на површината обезбедува бесплатна евакуа

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

ЛцдЕкран : овој калкулатор за биро прифаќа голем лцдекран со точки што може јасно да прикажува броеви и �

【Анти изгубени】 Магнетни влошки лесно можат да ги обезбедат оние мали завртки и метални делови од твои

Етикетите Се Високи 8" Широки за 2", добивате 100 Етикети по нарачка Одлично за туширање За Бебиња, новороде

[Импресивно искуство со звук и двојна поврзаност] Доживејте неспоредлив квалитет на звук со овој безжич

12 инчи Брз Клин со потпетици од базата на стилот на бравата Спојување на торбата со типот на бравата со п

Отпорен на вода, погоден за оние со чувствителна кожа 1 3м Лента, Хипоалергично И Без Латекс Оксид...

Тристранична бариерална торбичка со фолија за печатење на фолија обезбедува одлични бариери за кислор�

Висок квалитет Количината е прикажана на втората(2) фотографија Опис : Висококвалитетен материјал колич

Содржина на пакет : ќе добиете 2 парчиња држачи за хранење цевки, откако ќе ја ставите цевката во џеб, ник�

Широко апликации овие сет на рутер за јазици и жлебови се навистина разноврсни за вашата дополнителна �

Возраст : 8+ Tamiya P / N : 81782 Tamiya P / N : 81782 TAM81782 XF82 Ocean Grey 2 RAF 1 / 3 мл акрилна боја Tamiya Tamiya Акрилични бои се направен�

Име на производот : подлога за полирање на дијаманти; Содржина на пакет : Подлога за полирање на дијамант

Нашата скелетна таписерија со висококвалитетна 100% полиестерска ткаенина, издржлива и еднократно мала �

Scroll