Свеж
Телескоп 70мм Бленда 400мм-За Возрасни &Засилувач; Деца, Прекршување На Преносни Телескопи За Возрасни Астрономија Почетници Телескоп Со Статив, Телефонски Адаптер, ?

Телескоп 70мм Бленда 400мм-За Возрасни &Засилувач; Деца, Прекршување На Преносни Телескопи За Возрасни Астрономија Почетници

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

1x Телескоп Цевка 1x Торба За Носење. 1x Пронаоѓач Опсег. 1x Зенит Огледало. 1x Статив Од Алуминиумска Легура. 2х Окулари (10мм,25мм). 1x Барлоу Леќа (3 X). 1x Прилог На Телефонот и Далечински Управувач blutooth. 1x Додаток Фиока. 1x Упатство За Употреба. €Оптика со врвен Квалитет-400мм фокусна должина и отвор од 70мм, целосно обложено оптичко стакло со зголемена осветленост и јасност, заштитете ги очите, совршен телескоп за прекршување за почетници или деца да го истражуваат небото. ®Големо Зголемување-нашиот телескоп доаѓа со Објектив Од 3x Барлоу и два окула (H25mm И H10mm), за да можете да добиете зголемување ОД 30 X на 150 X. опсегот на пронаоѓач 5x24 со држач за монтирање и вкрстени линии за коса внатре го олеснуваат лоцирањето на предметите. ●Безжична Контрола● - овој телескопски сет вклучува еден адаптер за паметни телефони и еден далечински управувач за безжична камера. Само инсталирајте го вашиот мобилен телефон на адаптерот на телефонот, поврзете се со окуларите на телескопот. Овие ви помагаат лесно да ја истражите природата на светот преку екранот и можете да направите неколку неверојатни слики. ●Лесно За Склопување И Демонтирање-Доаѓа со детален водич за инсталација. Не грижете се за какви било проблеми со инсталацијата. Дури и децата можат сами да го инсталираат без никакви алатки. Вклучете торба за носење, погодна за патувања и активности на отворено. ●Совршен Подарок И Задоволство-овој телескоп е совршен подарок За Божиќ или роденден за деца или почетници астрономите да уживаат во импресивно детство и да ги доживеат чудата на универзумот и небото. - ДВЕГОДИШНА гаранција. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со нашиот телескоп и услуга.

За производот

Купувачите избираат и

●ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА 100% ПАМУК ТОАЛА за ПАМУК со ПРСТЕНИ од 36 БАРИ ЏОГЕРИ се направени од 100% памук со прстен,

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Неткаен материјал, Метал, Картон Голем Капацитет : Вкупно 5 големи џебови со големина 12,5 (Л) x5 (W) x7, 04 (Ж) инч

Големина : 320# 16мм дијаметар на главата, монтиран 1 / 4инчен (6мм) Материјал : Дизајниран со конусна форма, ме

Заштитен КАБЕЛ CAT6 : Инсталатерпарти SSTP / SFTP (Скриниран Изопачен Пар Од Фолија) каблите за лепенки се дво�

【Високо квалитетни материјали】 Нашите маѓепсани украси за шумски забави за позадина за фотографија н�

Cheetah 15 K4 Main Stream Disc на претпријатието Drive Storagelowest Цена на сопственост? Изведба и сигурност на гепард 15 K Ово�

Појас А / 4Л 1 / 2 х 39ин ОЦ Тип на производремени Произведено во кина Тежина на пакетот : 1,0 килограми Ремени�

Им помага на децата да развиваат практични вештини Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефе

??СРЕЌЕН РОДЕНДЕН БАНЕР СО ВАШЕТО ИМЕ ВОЗРАСТПакет вклучува "Среќен Роденден" и 2 групи на аЗ сјајна букв�

Цена за : Секој стил на вежба : Аугер за брод целосна должина : 17 "Предмет : Бит за дупчење на дрво : Бит за д�

Релеи / релеи на цврста состојба Релеи / релеи на цврста состојба Релеи / цврста состојба релеи1 5 V рел�

Влакната се деликатни аглите се лесни за нега и нема прашина во мртвите агли Едноставен комплет за чист�

Еден пар (сет од 2) предниот сигнал T10 клин LED светилки; Боја : Сина 100% сосема ново долготрајно ЛЕР; Само за D

Услуга и пакет без ризикШто добивате : едномесечно бесплатно проба, ветување за квалитетот на животот и

Платно машки и женски студенти потпишување пенкало пенкало пенкало за складирање пенкало Пенкало за пе

Порцелан Големина : ●3, 2 x 3,7 инчи (8,1 x 9,4 Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан По употреба,

78% Најлон, 22% Спандекс Еластично затворање Ултрамека Ткаенина : Изработена од мека и растеглива ткаенина

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

Нашите приклучоци за скали се цврсти и лесни за употреба Наменето за челична плоча Монтажа од двете стр�

Леплива лента за казани Направено од ПВЦ материјали, самолепило дизајн и лесен за инсталирање Лента за �

●Флексибилна Лента За Запечатување На Облогата ● Флексибилна лента За запечатување со дизајн на набор

●МАТЕРИЈАЛ} нашата козметичка кеса Е изработена од висококвалитетен памук и лен, извонредна изработка,

Дизајн на букви, уникатно значење, додадете прекрасен пејзаж во вашиот домашен живот Силно носење, без с

Цпу машински нов дизајн на конец Поголемо и пошироко седиште за заптивка Нов засилен врат и дното Потеш�

100% памук Направено во Мароко Повлечете го затворањето Детали за печатениот тим Тип на спорт : авто трки..

Во Jet International, ние ги испорачуваме најдобрите можни производи конкурентни на светскиот пазар со најмалк�

Поставете за успех оставете ги клиентите Starstruck кога ќе ги откриете нивните трепки во ниеден момент благ

Кутијата за складирање е погодна за складирање, ефикасна и практична и може подобро да ја задоволи ваша�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

●Надградени Магнетни Трепки И Комплет За Ајлајнер ● Нашиот најнов комплет за магнетни трепки е направ�

●3а Брзо Полнење и 480mbps Синхронизација На Податоци Q Излезна моќност До 3 Засилувач, поддршка брзо полнењ

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Два слоја на полиетилен индустријализирани воздушни меурчиња врзани помеѓу два слоја на многу рефлекс�

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Scroll