Свеж
Стоп за итни случаи Svapo NC Нема црвено зелено копче за прекинувач на копчето 600V 10A

Стоп за итни случаи Svapo NC Нема црвено зелено копче за прекинувач на копчето 600V 10A

Достапност: Достапно.
DEN 397.60

Име на производот : Станица за прекинувач на копчето за притискање; материјал : , метал; Тип на акција : Црвено копче за итни случаи : црвено и бело копче за притискање : Моментно Тип на контакт : Црвено копче за стоп за итни случаи : 1 NC Копче за црно притискање : 1 NO Бело копче за притискање : 1 NO; ITH : 10 A; UI : 600 V. AC-15 : 240 V 3 A; UIMP : 6 KV; терминален број : 6. Дијаметар за монтирање на дупката : 8мм/5/16 "; растојание од дупка (центар до центар) : 118 x 51mm/4,6" x 2 "(L*W); вкупна големина (приближно) : 132 x 65 x 75m/5.2" x 2,6 "x 3" (l*w*t). Боја на копчето : црвена, зелена; тежина : 227g; Содржина на пакет : 1 x станица за прекинувач на копчето за притискање на копчето за копче за притискање се состои од три одделни прекинувачи, еден е 1 NCEmergence Stop Red Push Switch, еден не е 1 Моментен црвен притисок Прекинувач на копчињата и еден е 1 МОНМЕНЕРНО ЗЕЛЕН СВЕТСКИ ПОВЕЕ ПОВЕЕ.

За производот

Купувачите избираат и

? ? 【Материјал】 Топчерот за торта е изработен од висок квалитет картон, кој е здрав и издржлив, не бара с�

Smooffly Интересен уникатен дизајн Персонализирана прилагодена подлога на Хавајски глушец, ви дава ново ч�

Шарен декор за резервоар за риби : Овој лажен растенија од 10 инчи аквариум може да одговара на 7 20 галон а

Со неговиот модерен дизајн, производот излегува дека е одличен во бања, кујна и други простории додека �

Направен висок квалитет : Ултрафир класичен WF502 B фенерче е изработена од алуминиумска легура во авијаци

Уникатниот дизајн и едноставната боја на овој производ значат дека тоа нема да влијае на целокупниот ст

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна!...

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Lenovo Tab E8 (8 инчи) е специјално дизајниран со употреба на прец�

Совршено одговара за вашиот телефон и држете го безбедно Стабилен Kickstand : Погодно за читање, филмови за в

Материјали : ПЦЛ Дијаметар : 1,75мм (+0.02мм толеранција) Должина : 350 метри Температура на печатење : 70100 степе

Опсег на мерење : етилен гликол : 50 ° C 0 ° C, пропилен гликол : 50 ° C 0 ° C Течности за чистење : 40 ° C0 ° C, Течност

Боја : Зелена, напон : LED напон 6 V, големина : моментално 1но Е паметен уред : не Материјал : Не'рѓосувачки че�

✨ Супер блиц дијамант Вежбите да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и бри�

★ 【Молчи вентилатор】 По фабричкиот баланс и тест за звук, за да се осигурате дека секое сечило се врти �

Силен материјал : женскиот држач за танцување со картички за оревици за оревици е изработен од висококв�

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

Ударите се и моќни, ударите се уредни, а ударите се заоблени и мазни за употреба Бакарната цевка од не'рѓ�

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 Сплит иглички ДИН 94 дијаметар од 1мм, проверете го описот под

[Бидете уникатни и привлечете повеќе деловни активности] Затегнете го надворешноста на вашата продавни

Увезени Затворање на клипот на алигатор ✅ Држете го држачот Алигаторски клип лесно да ги држите сите ра

Отпакувајте и боја : Сликарниот сет е креативна активност за уметници на возраст од 7 и повеќе години и г�

МРАВКИТЕ ГО ПРАВАТ ЖИВОТОТ МНОГУ ПОЛЕСЕН! : Оваа торба за седло за складирање инвалидска количка ќе ви г�

【Моќен ветер и низок шум】 Овој вентилатор за клип е вграден во надграден мотор без четки, мал, но моќен �

Битсовршен : Дигитални аудио податоци за дигитални аудио, кога се користат со чајот Khadas и Khadas Tone2 Pro Acketеб�

Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу

2 : 1 Сооднос на смалување Нашите цевки за намалување на топлината се крајно решение за заштита на кабелс

*Заштитете го вашето радио и интерком од елементите! Ова магнетно радио и интеркомско покритие удобно с�

Цена за : Секоја агенција Усогласеност : CE, FM Серија : 2174 Оперативно темпо Опсег (F) : 12 степени до 140 степени

★ Комбинацијата на тврди и меки влакна ја направи оваа метла да собира нечистотија и прашина лесно Меки

Меки гумен материјал : изработен од гумен материјал, мек и не е лесно оштетен, дизајниран за флејти со от�

Прво безбедност Елиминирајте го лизгањето и паѓањето на добро, нашите затворени теписи за теписи ги шт�

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

Рамките се прават со флексибилен и издржлив MATERY TR90 / најлон соединение Рамката за обвивка обезбедува пр�

Поли, памук Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ на Буш Мешавина од памук / поли...

Далечински управувач Далечински управувач LEDсвеќите за промена на бојата на Gerson Glow Color вклучуваат далеч

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5842 SMWT Поли / памучна мешавина за максимална удобнос�

? [Прилагодливо] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo Idea Pad 3 (15 во 82 RN) Standебниот алуминиум штанд 3�

Директно Шанк Должина на флејта 11 / 4 инчи Целокупната должина 31 / 2 инчи Број на флејти 6 Должина на флејта

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Торбата со топла вода е изработена од кратки кадифони �

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

Scroll