Свеж
КАВЈУ 50 парчиња CH2 Брзо Спојување Заклучување Жица Конектори Притисни Терминал Електричен Терминал Напон 220v За Лесно Безбедно Спојување Во Жици

КАВЈУ 50 парчиња CH2 Брзо Спојување Заклучување Жица Конектори Притисни Терминал Електричен Терминал Напон

Достапност: Достапно.
DEN 377.92

Пролет притиснете брз жичен конектор, бел терминален блок,Номинален Напон 250 V,Номинална Струја 10 A, Применлив за 0,5-2, 5mm2/22-14 WG кабелски линии КВАЛИТЕТ : школка е изработена од квалитетен јп изолациски огноотпорен материјал.отпорност на притисок,точка на топење,отпорност на температура, може да работи на-40 °C ДО 150 °C.Долг живот, може да се користи постојано за 50 години, работниот век е повеќе 10 пати од електричната лента. ДОБРА ЕЛЕКТРИЧНА СПРОВОДЛИВОСТ : листот за Притискање е квалитетна проводна челична пружина,добра еластичност,силна цврстина,стапка на електрична енергија,заштеда на енергија,отпорност на корозија,квалитет и безбедност. ЛЕСНА УПОТРЕБА : Едноставна работа, заштеда на време и напор.Само 3 чекори : Држете го предметот И притиснете го терминалот,а потоа ставете ги излупените жици во терминалот, конечно лабави раце и завршете ја врската. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Широко се користи во различни светилки, украсено осветлување, фабрички и кабинети за дистрибуција на енергија,дистрибутивни кутии и друг пренос equipment.It работи прилично добро за малите околу куќата проекти како што се жици за прскалки за тревник, домашен стерео систем. Боја : бела, како што покажува сликата широко користената во жичаната врска Спречува Жицата Да се скрати Одлично За прислушување во жици за тестирање со машкото брзо исклучување за лесно безбедно спојување во жици.

За производот

Купувачите избираат и

Тежок случај за да ги заштитите вашите слушалки Меша џеб за лесно складирање на слушалки и кабли Малата

Направено со пациенти на ум : држачот за одвод на мастектомија е погоден за дренажа на градите по мастек�

【Големина】 Надворешен дијаметар : 32мм / 126 "; Внатрешен дијаметар : 26мм / 1.02"; Дебелина : 3мм / 0,12 "; (инч =") 【М�

1 рачка за рачка, 23 шрафцигери, 2 шрафцигери за офсет, 8 прецизни шрафцигери, 6 битови на орев и 60 1 "битови н�

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

Анкети маркери метални градинарски контејнери за складирање на отворено мелен светла WI сончоглед кард�

Карактеристики се чувствуваат што гласи „најпосакувана мајка“; Завршувањето со светло обоена боја е п

【Големина】 : 15 (w) x 10 (H) ft, 450cm x 300cm 【Материјал】 : Надграден полиестер Перење, пеглана и неиспарлива...

100% полиестер Бикини долна облека за жени бикини долна облека за жени непречено бикини долна облека за ж�

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Овие торби со моливи се изработени од ПУ кожа и Оксфорд

Смола Лен : Оптичкиот флипер усвојува леќи со смола со висока дефиниција, леќите се јасни и транспарентн

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

Бренд : Незабрендиран Бренд : Незабрендиран Многу од 4 нови ремени Делта табела го виде ременот за време

Големина нанадвор : 13,7 "x 9,6" x 3,5 " Материјал : пластика Мултицелна корпа Добро решение за складирање за кан

◄ Материјал ► SU 304 конструкција од не'рѓосувачки челик за држачот; Со запечатена држач за монтирање на ч

1 1 / 2 инч Рамна глава со грицки Плоштад погон на Филипс Рамна глава со грицки Плоштад погон на Филипс Цел�

Пакетот вклучува модели со мини бор од 15 парчиња во три различни големини Моделното дрво е изработено �

Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња смешен декор на wallидот за бања, отпечатено со [најдобро седиште в�

Ние сме компанија која е добра во истражувањето на потребите на нашите клиенти и да ги прифатиме нивнит�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

【Голем капацитет】 Големината на случајот со пенкало е околу 8,7*4,7*2 инчи, може да има најмалку 60 обични п�

Современа лебдечка рамка : Стилската лебдечка рамка додава димензионален изглед на вашиот приказ на фо�

★ 【Премиум 350 LED starвездени светла】 ОВОЈ СВЕТСКИ СВЕТИ СВЕТНИЦИ се карактеризираат со 350 LED диоди, 1 горна

пластика Кенди за слабости : Уживајте во транспарентната книга за складирање на накит : Ставете ја во ча�

Вашето решение за заштеда на време : Уморен од губење на драгоцено време и енергија постојано мора да ја

【Покажете ја вашата личност】 : Воен авион Постер Ф15 Орел борбен авион авион авион летачки лет Воздухоп�

Најпопуларни користени поли торби за општи производи од светлина до средна тежина за да ги заштитат од �

100% полиестер Повлечете го затворањето Состав : 100% полиестер Еластична половината со влечење Клупски ам�

Прилагодлива брзина, висока, висока ефикасност, долг животен век Структура на двојно штрајк со чекан, си

【Ноќен навигатор / целосна заштита】 Уникатниот дизајн на осветлување (осветлувачкиот заштитен круг) �

Опсег на мерење на температурата : 40 ° C ~ 80 ° C; Резолуција : 0,1 ° C Точност на температурата : ± 0,5 ° (20 ° C40 ° C);

Барате стилски додаток на вашата работа од домашен простор? Оваа кожа Shagreen со метална граница 4x6 рамка з�

Фигура на Енеско : Од колекцијата на традиции на Jimим Шор Дизни Дизајн : Комбинира непогрешлив стил на тр�

Y2 K TOP TOP Врво на јога резервоарот за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината споре

Закори за нокти Не е скапо за купување, можете да ги добиете нашите добро изработени додатоци во разумно

Препорачано за оценки 1 2 Купите до 8 високи за лесно складирање Цврста, тешка челична рамка поддржува до

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

Конзол за полициска алуминиумска компонента со тешки таблички Мора да набавите комплет за хардвер по д�

Висока чистота : Материјали, недопиран отпад, рециклирани материјали Нема да ја блокира главата и нема д

100% најлон Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со голем

Со овие клипови за обликување на уметноста на ноктите, вие сте способни брзо да ја направите вештачката

Scroll