Свеж
Кутија За Складирање на Kuber Industries|Складирање Кутија За Играчки За Деца|Кутија За Складирање На Преклопување|Дизни Мики Печатење|Преклопување &засилувач; Заштеда На

Кутија За Складирање на Kuber Industries|Складирање Кутија За Играчки За Деца|Кутија За Складирање На Преклопување|Дизни

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

ПАКЕТОТ СОДРЖИ : 1 Парче Кутија за Складирање | / МАТЕРИЈАЛ : Неткаен, БОЈА : Црна||ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 42 х 29 х 22 СМ СИЛНА КАРТОНСКА ОСНОВА : оваа кутија за складирање доаѓа Со Висококвалитетен картон дозволете му да ја одржува структурата цврста. Ова е апсолутно совршен начин за уредување и максимизирање на вашиот плакар. СКЛОПУВАЧКИ И СТУДИСКИ РАЧКИ за ФАЌАЊЕ : оваа кутија може да се преклопи за заштеда на простор, лесна за поставување и удобна за носење. Може да се преклопи кога не е во употреба. Овој организатор на облека има две тешки рачки за носење на страна што овозможува поефикасно поместување на организаторот на сложувачот на кошулата. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА : совршената големина на оваа кутија за организатори ја прави идеална за складирање на вашите работи како што се облека за мали деца, долна облека, чорапи, дуксери, играчки, списанија, уметнички и занаетчиски материјали или други мали personal предмети. Тоа е навистина добар помошник за складирање. ТЕЖОК ГСМ НЕТКАЕН : Изработен од висококвалитетна неткаена ткаенина со силни издржливи шевови, без брчки, лесен. Тоа е тестирано долго време со користење. Искуство погодност во дизајнот Со Единицата За Организатор За Складирање На Фиоки За Замена На Ткаенини Кубер Индустрии За Плакари. Овој лесен комплет фиоки за заштеда на простор е совршен за чување на предмети од облека, додатоци и други предмети уредно организирани и на дофат на раката. Доволно компактен за да се постави во плакарот или во кој било простор за домаќинство за лесен пристап до најважните работи, организаторот за складирање работи добро во студентски соби, детски соби, спални соби и многу повеќе. Отстранливи Фиоки За Замена На Ткаенина Со лесна, но структурно значителна конструкција на ткаенина, фиоките За складирање На Kuber Industries нудат сигурна поддршка за вашите предмети. Лесен за ракување со рачки за извлекување, секоја фиока може без напор да се отстрани од рамката за повторна организација или општа употреба.

За производот

Купувачите избираат и

Mensmens миење на рака за миење на рака / машини за миење на рака Тешки зимски палта за мажи долги зимски пал

АКРИЛНИ ПЛОВЕЧКИ РАМКИ со ДВОЕН ПАНЕЛМултифункционален дизајн со фина изработка и проѕирна боја, обезб

5 фиоки Произведено Во Германија Тежина на пакетот : 28,0 кг Димензии на пакетот( L x w x H) : 102 Серијата Лесен п

Нежните површини, нечистотиите и не се придржуваат лесно, лесно се мијат Одлична стабилност, не со пијал

Произведува 35% повеќе време на траење во споредба со батеријата BL1830 Компатибилен со само алатки за зашт�

Крипирањето е точно и никогаш не го оштетува терминалот, а крцкањето е во еден чекор Прирачникот Crimper им�

ВИСОКА БРЗИНА НА ПРЕНОС НА ПОДАТОЦИ USB 30 флешуред со минимална брзина на читање ДО 70 MB / s компатибилен На�

Ткаенина и Изработка : висококвалитетниот материјал од полиестерски влакна ја прави оваа завеса да има

Димензии на пакетот : 29,21 L x 11,43 W x 0,508 ч (сантиметри) Тип на производ : Налепница за налепници Земја на поте�

Овој прекрасен и шарен прибор за керамички садови, со исклучително појавување на бојата, дава освежувач

❤? Премиум материјал : Направено од премиум акрилно тело и рачка на алуминиумска легура, големина на фио

Складирање на клуч : Материјал ПУ кожа, Големина : Висина на кука : 1,4 во / 3,5 см решетка за складирање : 60 во

€Надградени 9kpa Моќно Вшмукување Q овој рачен вакуум безжичен обезбедува до 9kpa супер моќ на вшмукување, �

[Големи димензии] : (51 "+59") l x 15,7 "w инч, обезбедувајќи голем работен простор Одговара на тастатурата, глувч�

【Целосна заштита на телото : 】 Компатибилен со i Phone 12 Mini Case 2020 Течен силиконски случај опфаќа 4 рабови и �

17месечен формат, август 2023 декември 2024 година Двоен формат за неделно и месечно планирање Јазичиња стр�

Големо хемиско влакно Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете...

Микрофибер Трансформирајте ја секоја спална соба или игротеката во градинарски бели чевли со оваа голе

Сет за украси за роденденски табели : ќе добиете 2 парчиња од 50 ти роденденски украси за неа, 2 парчиња дек

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

Нееднаков капацитет на родител и вртежен момент Овозможува 1,5 степени на погрешно поставување по решет�

Задебелена Големина Ова Е Магнетно Запирање На Вратата од нерѓосувачки челик Држачот За Магнетна Врата

Прекинувач за селектор Склопување на прекинувачи на селекторот : Полјаци : DPDTPosition : OnOnOn 3 ПозицијаВолтаж�

За запечатување црева против губење на течност, воздух или гасови Големина : 57мм Се Наоѓа На Клипови За П

Големина : 24*19*10см (9 Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погодна Тоа е задолжит

❀€Голем Капацитет}големината на торбата за складирање под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно голем�

Полиестер Нинџа декорација банер во собата : "Добредојдовте" банер, 12 x 72 инчен (LW), "Роденден" банер, 12 x 72 и�

100% керамика Големина : Секоја големина : 3,9 ”x3.6 ”инч (должина x ширина x висина) корпа за складирање за обл

Висока Точност опсег На Мерење На Аголот : 0225°; Прецизност : 0,5°; Агол На Зголемување / Намалување : 0,05° 2 Е�

Платно Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од платно, многу издржлив Дизајн : дизајнот �

Мајка Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Вакуум изолирани гимнастик со капак Пијалоците ОСТАНУВААТ

€ АНТИ Сина Светлина Тв Екран Заштитник : Најдобар синосветлина оптички одделение заштита Спречува Ошт

Високо спроводливи помошни контакти со четири контактни точки Брзо поврзувањеприцврстување На Монтаж�

Брзина на читање : 8МБ15МБ / сек брзина На Пишување : 4МБ6МБ / сек.0 интерфејс, со поголема брзина и поголема с

Формира флексибилен заптивка внатре или надвор Заптивките пукаат околу рамките на вратата и прозорецо�

Scroll