Свеж
30 Пакет Слушалки За Деца Во Училница Со Слушалки За Слушалки За Ученици За Микрофон Масовна Класа Поставете Лесни Прилагодливи Слушалки На Уво За Патување Со Деца 3

30 Пакет Слушалки За Деца Во Училница Со Слушалки За Слушалки За Ученици За Микрофон Масовна Класа Поставете Лесни

Достапност: Достапно.
DEN 639.84

Слушалки Во училница Рефус 30 Пакет : комплетот содржи 30 пакувања слушалки рефус што се завиткани во вреќи, доволни за употреба како класен сет слушалки за учениците да ја задоволат побарувачката; Слушалките за учениците не се слушалки за еднократна употреба, кои можат да се применуваат постојано долго време Училишните Слушалки со Микрофон : се повеќе и повеќе тестови, квизови и апликации бараат од учениците да комуницираат преку микрофон, и слушањето и зборувањето во голема мера ја зголемуваат концентрацијата на учениците, задржувањето на часовите и целокупното учење, слушалките со микрофон за училиште се идеални за канцелариска употреба, центри за повици, вебинари и курсеви, виртуелни состаноци, снимки, подкасти и многу повеќе. Практични и Удобни : слушалките во училницата за деца се направени од ШКОЛКА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кабелот за слушалки е изработен од ПВЦ, прибл. Долги 1,5 метри/ 4,92 стапки, цврсти и не се лесни за кородирање или кршење, слушалките за слушалки на учениците се направени од меки ушни влошки за удобно вклопување; тие обезбедуваат јасен звук што не се чувствува груб за секојдневна употреба. Прилагодливи преку Слушалки за Уши : на слушалките за уши на големо за училница се прилагодливи за добро да одговараат на вашата глава, лесни и лесни за носење, кои не се лесни за паѓање, погодни за повеќето деца, девојчиња, момчиња и возрасни, исто така соодветна забава или подарок за награди за настани или фестивали. Универзален Приклучок За Слушалки : на слушалките за уши се компатибилни со приклучоци од 3,5 мм кои работат со повеќето телефони, компјутери, лаптопи, фитнес опрема и се добар избор за употреба во училница и училишно тестирање, центри, хотели. Се повеќе и повеќе тестови, квизови и апликации бараат од учениците да комуницираат преку микрофон, и слушањето и зборувањето во голема мера ја зголемуваат концентрацијата на учениците, задржувањето на часовите и целокупното учење.

За производот

Купувачите избираат и

Компатибилни Модели : Компатибилен со i Phone 7 8 11 12 13 Pro Max ПЛУС XR Ве молиме проверете го моделот на вашиот мо

●Премиум Лдпе Материјал●Ова 4оз стискаш шишиња се направени од висок квалитет на бпа слободен и лдпе п�

дрво Направени во САД или увезени 🎁 Нашите музички кутии се изработени од висококвалитетно дрво, уба

Тело на смола светилка, површината се обработува со повеќе процеси И мека и нежна текстура, и груба ориг�

Соодветна големина : Знакот за добредојде на лимон е околу 30 x 20 x 0,5 cm / 12 x 7,9 x 0,2 инчи, што е доволно густо з

Ја одржува формата и нема да фрли влакна 3" и 4 " копач монтирани тркало четки добива во пукнатини или конт

●24 Парчиња Заштитници За Тенџере и Тава Од Филц Од 24 сепаратори за филц вклучува 6 големи заштитници (10 и

Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајна филтрација Спречете ја младата

Држач за Свеќници Гроздобер Стакло За Држач За Вотивни Свеќи Поставете Држачи За Свеќи За Столб 3 Фитил �

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

Замена ЗА IS300 ГОДИНА 2005 ПАРКИНГ СВЕТЛО БЕЛА LED ЗАМЕНА Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 1...

Вклучете Ги Заборавените Известувања На Apple Најдете Ја Мојата Апликација Нашиот уред за следење содржи

Поголема стабилност, промени во влажноста и добиената апсорпција на влага често значи соодветен пробле

Многу прилики : Крпи Од Микрофибер За јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патување на отв

Замена за Optoma HD25 голи ламба само сијалица за ламба на проектор Единица по продажба : 1 Замена за Optoma HD25 го�

[ДОБАР КВАЛИТЕТ] : повеќе од 8 бои за ваш избор, 100% Висококвалитетна силиконска и алуминиумска легура [КОМ

Со овие хартиени фенери за декор, вашата забава ќе биде поуникатна и импресивна виси хартија фенери Све�

Функцијата на производот : четка за чистење четка за тоалет за еднократна употреба четка за чистење тоа�

Оваа зафатена табла за прекинувачи на копчиња е изработена од висококвалитетни дрвени материјали и вни

ТОКМУ ОНА што ВИ ТРЕБА : овој комплет содржи 2 Лежишта и 1 Печат ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Boss Bearing продава �

Ова е цевка за замена, компатибилна со правосмукалки со Брендирани Дисон Користете го бројот на делот з�

Големина и Пакет : секоја дипломирањето совети и желби картички 4 "х 6" инчи, вклучува 25 пополнете картичк�

Дел Бр Фит Модел ФЕСТОЛ БП9.6С, ФСП486828, ФСП487512, ФСП488437, ФСП489257, ФСП490355, ФСП490598 Детали за батеријата Волт

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

【Прилагодливо】 Со 3 патна затемнета ламба за ноќна ноќ, лесно е да имате светла светлина за ноќно читањ�

Одговара На Рачката Од Типот Д и ГЗа пливачки прекинувач Земја на Потекло : МЕКСИКО Точка пакет тежина : 0

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Големина на подлога : 6 парчиња подлоги за пијалоци, доаѓа во дизајн со тркалезна форма, во дијаметар од о

Целосно решение за вашите потреби за транскрипција Целосно решение за вашите потреби за транскрипција

Земја Како Што Е Означено Материјал : полиестерска ткаенина Дише и лесна Фитилни својства Силни Секси И

Адаптер за напојување со одличен квалитет на струја за дигитално пијано Каваи Кабел за моќ на должност �

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

Прилагодување на рачката : Стегите На Цревото СОНАЈГЕР се дизајнирани да бидат напредни и можат да се ко

прикажан како слика дијаметар : 30мм, 30 цевки.големина : 2 7 / 8 *3 7 / 8 *10 инч (H*W*L) издржлива услуга, треба да се �

Она што ќе го добиете различни дизајни, 6 видови на цртани мини животни модели, светли бои, погодни за во�

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

●Затемнета светлина и заштита на очите q преку далечинскиот управувач, вентилаторите на таванот со све�

Стакло јасно, скршидоказ TPX пластика Капацитет од 10 мл, дипломирал на секои 0,1 мл безбеден За Висока темп�

Овие монистра имаат прекрасна боја и модерен изглед Користете ги овие монистра за да додадете тематски

Scroll