Свеж
Винко КВП-80Н, 8 Стал Висок Јаглероден Челик Готвач Нож Со Кафеава Полипропиленска Рачка, Професионален Готвач Нож

Винко КВП-80Н, 8 Стал Висок Јаглероден Челик Готвач Нож Со Кафеава Полипропиленска Рачка, Професионален Готвач

Достапност: Достапно.
DEN 1420.80

Стал серија, е најекономично ценета линија Од Винко, која нуди исто ниво на квалитет и перформанси како и другите кои чинат двојно повеќе Ножот се одликува со германско челично сечило X50 Cr Mo V15 и germanономски дизајнирана кафеава полипропиленска рачка отпорна на лизгање, без дамки, нудејќи исклучителна удобност при употреба, како и намалување на заморот на рацете и рацете. Без разлика дали сечете, сечете, сечете коцки, резба, јадро, дупчење, сечкање, лупење, мелење или џулиенинг, овој сигурен челичен готвачки нож е дизајниран да го направи сето тоа. Сечилото на ножот може да се пофали со одлична отпорност на кинење и абење, како и на пигменти и киселини во храната. Удобен и лесен за употреба дури и при сечкање билки, Ножот На Овој прекрасен готвач Од Винко е задолжителен мултитаскер за секоја професионална ресторанска кујна. Стал серија, е најекономично ценета линија Од Винко, која нуди исто ниво на квалитет и перформанси како и другите кои чинат двојно повеќе. Ножот се одликува со германско челично сечило X50 Cr Mo V15 и germanономски дизајнирана кафеава полипропиленска рачка отпорна на лизгање, без дамки, нудејќи исклучителна удобност при употреба, како и намалување на заморот на рацете и рацете. Развиен за различни потреби за подготовка на храна, подеднакво одговара и за сечкање коцки, сечкање и режење. Сечилото на ножот може да се пофали со одлична отпорност на кинење и абење, како и на пигменти и киселини во храната. Удобен и лесен за употреба дури и при сечкање билки, Ножот На Овој прекрасен готвач Од Винко е задолжителен мултитаскер за секоја професионална ресторанска кујна или дом. Без разлика дали сечете, сечете, сечете коцки, резба, јадро, дупчење, сечкање, лупење, мелење или џулиенинг, овој сигурен челичен готвачки нож е дизајниран да го направи сето тоа. Удобен и грациозен во вашата рака, тој е дизајниран да биде една од најпознатите алатки за повеќе задачи во секој кујнски арсенал. Лесното одржување на работ и брзото острење може да обезбедат долгогодишна употреба.

За производот

Купувачите избираат и

?[ОПЦИИ ЗА ГЛЕДАЊЕ] Boxwave Кабел Компатибилен Со Blackmagic Џеб Кино Камера 6 K G2 Секој од вашите уреди СО USBC порта

?Дебеломер 0 150мм Бирање Длабочина Дебеломер Нерѓосувачки ?Челик Верние Длабочина Мерач Мерни Алатки ?С�

Потпирач За Глава За Точка На Притисок Релаксациона Терапија Потпирачот за Глава За Притисок Ја Смирув�

Дијаметар од 5 / 16 инчи, должина од 7,266 инчи за Мал Блок Шеви со ретрофит хидрауличен ролери Најдобар избо�

Погодно позиционира i Pad за сурфање на интернет или гледање филмови Функцијата за проширување (се прошир

Овој адаптер се лизга преку окуларот и нуди нишка Т2 на страната на камерата Погоден за окулари со надво�

100% Вистинска Кожа 100% вистинска кожа од говедска кожа ● ВИСТИНСКА КОЖА оваа кожна торба за прашка израб�

1 можете Исто така да добивате известувања за повик, текст и апликација, да користите вграден И контроле�

●Остварете И Одговарајте На Повици}паметниот часовник поддржува Bluetooth 53 повици со висококвалитетен зв�

ЕУ Рохс : Во Согласност СО Изземањето ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активен СВХЦ : Да СВХЦ Го Надминува Пра�

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

Џамбо Пакет : комплетот вклучува не помалку од 60 пластични контејнери за складирање храна со капаци што

Изработен од квалитетен ПП, издржлив5*8 Мм); Боја : бела Лесен за употреба и носење, може да собере батериј�

ЕКСКЛУЗИВНО : Компјутерски Димензии (W * D * H) : 292 mm * 201 mm * 8,5 mm МултиАгол Гледање Портфолио Бизнис Случај По�

Челик, црн оксид заврши черупка Челик, црн оксид заврши черупка Гн 609 чаури за растојание ја компензираа�

Интересен Медал За Грд Џемпер : пакетот доаѓа со 3 парчиња награди за грди џемпери, опремени со 3 црвени л�

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGSP28 BEK4 BB Ултра издржлив, висококвали

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Содржина на пакетот : 3 парчиња х Сидро На Рак�

Бесконечност Перформанси Квалитет На Звукот Избалансиран Купола Твитерџии Поединечно Изрази...

Силна челична конструкција Поддржува големи венци Издржлива Завршница Обложена Со Прав 15 "Должина, Одг�

12мм Длабоки Приклучоци 3д08Л~24л Серија тон 3 / 8 " Диск 12 Точка Метрички Длабоки Приклучоци Од Тонот Јапониј

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Vivo V23 Pro Лесната алуминиумска и пластична конст�

Менаџер На Побарувања Правам Прецизни Претпоставки Висококвалитетна Конструкција од Нерѓосувачки Чел

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

Дигитален аудио кабел (оптички) ТОСЛИНК (М) ДО ТОСЛИНК (М) 13 стапки За Дигитален Оптички СПДИФ Аудио Кабел

ИСТРАЖЕТЕ ГО СЕВЕРОЗАПАДНИОТ ДЕЛ на ПАЦИФИКОТ– во овој прекрасен Ѕиден Календар за 2023 година, ќе ужива�

Дисплеј : 5,8 инчи динамичен амолиран капацитивен екран на допир со / Корнинг Горила Стакло 5Резолуција :

Дијаметар : 20мм Материјал : челик Стил на глава : Хекс (#30 клуч) Дијаметар : 20мм Материјал : челик...

● 4 јули Патриотски Декор За ПослужавникОвој комплет патриотски декор за послужавник е изработен од цв�

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Комплет од 12 Кутии За Лекување Тиква Кутиите со пуканки Се високи 5,75 инчи х 3,5 инчи квадратни на врвот...

Завртката за превоз има купола или контра потопена глава, а стеблото е на врвот со краток квадратен дел �

Напреден Дизајн, Висока Преносливост 100% Сосема Нов Генерички Компатибилен Производ!(НеОЕМ) Над Заштита

Метален материјал, фина текстура, силна, не е лесна за носење Прекрасен изглед, извонредна изработка...

Дополнително складирање за додатоци за лаптоп Хирургијата е изработена од висококвалитетна ткаенинаш�

Подобра Кондиција : овој фитнес ремен за глуждот може да ви помогне да добиете подобра помош во процесот

●Прозорци во форма на буквата у : големиот проѕирен прозорец Нема потреба да се демонтира секој ден, отв

●Надградена Црна Светлина на Отворено, 12w LED црно светло со надграден SMT процес и премиум чипови Животен

Scroll