Свеж
Diablo by Frey DMANS1010 1/8 in. Плочка и камен карбид врзан бит

Diablo by Frey DMANS1010 1/8 in. Плочка и камен карбид врзан бит

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Дијабло направен карбид врв го издржува влијанието за максимална издржливост и супериорен живот наспроти стандардни битови за вежбање на плочки и камен чекан Мулти-копнениот врв на карбид обезбедува стабилност и точност потребна за брзо, прецизно дупчење на дупки. 3-рамна лента го елиминира вртењето во вежба за вежбање. Максимални перформанси во возачи на вежбање без безжични и кабели. Дијабло направен карбид врв го издржува влијанието за максимална издржливост и супериорен живот наспроти стандардни битови за вежбање на плочки и камен чекан. Мулти-копнениот врв на карбид обезбедува стабилност и точност потребна за брзо, прецизно дупчење на дупки. 3-рамна лента го елиминира вртењето во вежба за вежбање. Максимални перформанси во возачи на вежбање без безжични и кабели. Опсегот на вежбање со плочки и камен карбид на Diablo обезбедува побрз почеток и подолг живот во плочки, камен и стакло. Оптимизиран со уникатен процес на затегнување и зацврстување, врвот на карбидот го проширува животот и продуктивноста, дозволувајќи им на корисниците да вежбаат брзи, точни дупки. Мулти-копнениот дизајн на карбид на врвот овозможува агресивни стартови кои произведуваат чисти дупки при дупчење во тврди материјали. 3-рамнината на обликот обезбедува дополнителна стабилност со елиминирање на вртењето во вежбата за вежбање.

За производот

Купувачите избираат и

Шимерна гумена база Бела снег розова е млечна бела боја со сребрена треперлива Изгледа дека окото е, но �

Queper симпатична и Мини Пренослива Големина Qовој симпатичен пренослив рачен вентилатор е само 6*33 инчи, ш�

Лесен пакет за поправка на wallидот : Скокалична слика на сликарската лента 141 во x 60 yd 4 ролни со комплет за

100% памук Направени во САД или увезени Полиестерска обвивка ♥♥ Најдобри подароци за мажи / тато / момчињ�

Боја : Како Што Покажува Сликата Мали Кујнски Четки За Чистење Сунѓер Шише Четка За Вшмукување Сад Стапч

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

【Трајни и светлина】 Трајни алуминиумски конструкција за долготрајни перформанси 【Повеќе забавно】 О�

Тешка, но сепак прилагодлива со сложените форми и контури Премиум жито од алуминиум оксид за одлично се�

Издржлива конструкција Фрикција одговара Материјали со висок квалитет за долг живот Адаптер за поврзу�

Замена на Holmes HM1760 Huridifier Filter Го заменува филтерот за прочистување на воздухот Holmes HWF62 Го забавува растот �

ДИН 933 Цврстина на истегнување : 800 N / mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N / mm2 (над 16 mm дијам.8 Челик, Угаснат и Кале�

€ Случај Компатибилен со fit За 135 " Microsoft Површина лаптоп 5 / 4 / 3 Со Метал Дланка Одмор (2022 2021 2019 Порака),Моде

Нема мирис, безбедност и здравје, отпорен на абење и издржлив;Шуплив дизајн, одвод и дише, складирање во �

Dim € димензии q : 8 "L x 25" H (20, 4cmx6, 5cmx14cm) ❀€Материјал} : козметичката торба за шминка е изработена од високок�

Тешка гаража врата врата водоотпорни делови tends со тип О прстен 1 / 4 инчи, ширина од 4 инчи, долга 16ft Лесно �

Направено во Кина Димензии на пакетот : 0,254 L x 29,21 H x28.702 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,091 килограми Соврш�

Заменува 400w Метал Халид / HPS Сијалица Лесна Инсталација : не Е потребен Баласт Директна Доградба Во Осно

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Најновата надградена плоча за приказ : Голема големина 16,5 инчи со максимално оптоварување 220lb, далечинс�

ЛЕД лентата е 0,5 Метри, 30 парчиња, 3528 led диоди, многу светла Управувано од сите уреди СО ИЗЛЕЗНА USB порта 5 V,

Анси двојно влакно ролери синџир за употреба во широк спектар на оперативни средини Компонентите од ја�

Со дизајн со голем капацитет, топлинска изолација, изработката е педантна, одлична и добра изведба Лесн�

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Безбедносен Systerm Овие пинови за палки за палети се користат во системите за ладење на палети со солза, и�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Мерења : Висина 52см x дијаметар 108 / 132см За да инсталирате светло на вентилаторот, треба да отворите две д�

Рачно изработено Нормални, режими на мод и треперливи Стерео влез и излез Вистински бајпас Направено во

Име на производот : бебе крава плишано животно Големина на производот : висината на седење на кравјо пли�

100% полиестер Long Open Cardigans for Women Short Kimonos for Women Womens Loose Cardigan Long Loose Cardigan Olive Cardigan for Women Kimono Cardigan Kimonos for Women Long Hooded

Модели : ЦД 105, ЦД 110, ЦД 115, кг 900, кг 915, како Т 15, Аст 6, ФГ 005, кг 115, кг 725, кг 900, кг 915 / Ц8, кг 115 / Ц8, Број на дел :

Точно : Статус на гребени мерки на стронциум помеѓу 5 mg / l и над 50 mg / L Стронтиум се јавува во природна морс

Scroll