Свеж
Коруи 27 Инчен Деловен Компјутерски Монитор, FHD 1080p 75hz Десктоп Монитор, Ултра Тенка Рамка За Нега На Очи HDMI VGA ПРИСТАНИШТА LED Монитор ЗА КОМПЈУТЕР, Црна

Коруи 27 Инчен Деловен Компјутерски Монитор, FHD 1080p 75hz Десктоп Монитор, Ултра Тенка Рамка За Нега На Очи HDMI VGA

Достапност: Достапно.
DEN 1555.84

●Визуелно Уживање И Панорамско Гледање ● Овој FHD дисплеј со VA технологија и тристран ултра тенок дизајн на рамки ви дава брилијантни визуелни слики и незаборавен квалитет, Покрај тоа, широкиот агол на гледање од 178° на овој КОМПЈУТЕРСКИ монитор VA ви овозможува да уживате во јасни, остри и деликатни слики под кој било агол ●Намалете Го Заморот На Очите + технологија Без Треперење, Филтер За Сина Светлина, 99% SRGB (NTSC 72%) направете ја сликата пореална, бојата е позаситена, 20 милиони динамичен сооднос на контраст и 250cd/ qd (прилагодлива осветленост) носат долгорочна визуелна удобност, Го Намалуваат заморот на очите. ●Разноврсна Поврзаност+мониторот за КОМПЈУТЕР обезбедува видео интерфејси преку HDMI и VGA порти. Овој HDMI монитор е со 75hz стапка на освежување (компатибилен со повеќето нормални графички картички) и FHD 1920x1080p резолуција. Можете да го поврзете мониторот за игри Со Xbox, КОМПЈУТЕР и лаптопи итн., пренесувајќи висококвалитетни слики, секој прекинувач помеѓу канцеларијата и забавата. ●Важни Карактеристики€27 инчен дисплеј, големина на производот : 61.5 см, нето тежина 4,07 кг. Адаптер : Надворешен адаптер 12В 2,5 А, статички контраст 3000 : 1, осветленост 250нит, боја 16,7 М, режим на заштита на кино/очи, функција . ●Гаранција по продажбата qoorui посветувајќи се на монитори за производство во текот на 20 години, можеме да обезбедиме висококвалитетни компјутерски монитори и премиум услуги, вклучени 30 дена враќање на парите, 6 месеци замена, 3 години гаранција. Ако најдете било каква штета, дефект или недостасува додатоци, ве молиме слободно контактирајте со нас. Екранот KOORUI 27 N2 A 27 инчен VA го прикажува секој детал јасно и живописно без разлика на бојата од кој било агол на гледање. Неговиот тесен граничен дизајн не става граница на вашето визуелно уживање. Исто така, поддржува ВЛЕЗОВИ ЗА VGA И HDMI за да можете лесно да го напојувате и проширите уживањето од вашиот паметен телефон или таблет На Целосен HD дисплеј.

За производот

Купувачите избираат и

Димензија на производот : 0,64 "Л х 0,63" В х 0,09 " Х Земја На Потекло : Кина Број на модел : БМ26117...

85% најлон, 15% спандекс Направени во САД и увезени Големина на градници : Проверете ги сликите со големина

Случај X 734343 обликувана површина (SMD) 7,3 x 4,3 x 4,0 mm Фиксиран кондензатор на електролитички алуминиум преку

Постојат M4, M5, M6 и M8 Четири спецификации на алуминиумски ореви за да се задоволат различни потреби Широк�

* Издржливи и остри ножици од нерѓосувачки челик за ножици за веѓи : процесот на производство на пресата

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

ПОЛИПРОПИЛЕНСКА ПЛАСТИКА | чаша од 100 мл изработена од полипропиленска пластика со врвен квалитет ИНДУС

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот Сите артикли и карактеристики од о�

NAS 907 тип Б стандарди, користени во воздушната индустрија Челик со голема брзина (HSS) кој содржи кобалт е д

Само приклучете го во матичната плоча преку приклучок ОД 19 ПИНА на панелот, и тоа ќе биде до осум предни U

100% VScience Врховен Twill w / НеФлуорирани DWR Затворање на патент Миење Раце Само Водоотпорен / Рејтинг На Дишењ

Уникатна идеја за подарок за некој кого имате проблем да го пронајдете вистинскиот подарок; Им Кажува н�

Одликувајќи се со дел од американското знаме, овие рустикални дрвени букви може да се комбинираат во зб�

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјали : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е и

Предност : Издржлив и лесен за чистење, може да се прикачи на седиштето и потпирачот за глава на повеќето

Официјален лиценциран Пагани Хуајра П Целосна функција радио контролирано : напред, назад, стоп, лево и �

Брза Брзина На Пренос Постигнете Максимален Капацитет Префект ЗА ХД Снимање и Снимање Доаѓа со елегант�

Вклучете ја функцијата bluetooth на уредите Префрлете се на копчето" ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ " налево...

Пакетот вклучува : 60 х Брич за веѓи Спецификација : Материјал : ножеви од нерѓосувачки челик боја : розова

Слушајќи ги зголемените звучни ефекти, врвниот дизајн на звукот не само што го намалува рефлектираниот

Заштита на пад на воената оценка Заштитете го вашиот Nokia G400 5 G со наградувана, патентирана и овластен 810,1

Име на производот : прекинувач за слајдови; модел : SS12 F15 G6; Тип на акција : SPDT Power : DC 50 V 0.5 A;Terminal Quantity : 3;Terminal

Металпинот од типот Р е изработен од метален материјал, кој не е лесен за 'рѓа, има голема цврстина и може

Име на производот : завртка за завртки; Материјал : Алуминиум Тежина : 65g; Содржина на пакетот : 50 (+ / 2%) PCS X �

【Snugly Fit】 Прецизен пресек за Air Pods Pro 1 ви генерација (2019) Порта за полнење, дизајн на 1 персонални компјуте�

Полиците поставени со wallидови можат да се користат за складирање на сандери, бонсаи, чаши, клучеви, вода

Увезени Балансирање на правилно држење на телото】 Главната функција на лакот на стапалото е да се раст�

Енергија на античка мудрост : Вашата скапоцена нова топка Лапис ве носи на духовно патување кон Далечни�

Шарени Кеси За Шминка Со Препи : ќе добиете 6 парчиња козметички кеси во 6 бои за беж, розова, розова, сина,

Камерите со куршуми од 3 MP Extreme HD (TVI) имаат 100˚ поле со широк агол, со совршено гледање со широк агол Камери

EU Ro HS : Compliant ECCN (US) : EAR99 Part Stat: Active HTS : 8532240020 Automotive : Yes PPAP : Unknown Capacitance Value : 33p F Tolerance : 5% Voltage : 50 VDC Dielectric : C0 G Technolo

Стерилизирани, подготвени за употреба Тестирани за клеточни и невронски култури Обложен со природен ла

Што Ќе Добиете : ќе добиете 48 парчиња компактни огледала од кристал во различни бои, со соодветна големи�

Мијалник за изолација на вибрациите има голема апсорпција на вибрации и намалување на бучавата Може да

Создадете врзани документи што треба да се уредуваат или ажурираат, идеални за извештаи, презентации и �

Врвот од дрво знак : Ова е тркалезен знак е изработен од густа фиберборд, украсено зеленило и шарен лак с�

Категориите на производи што моментално ги продаваат Евгоов се индустриски, хардвер, инструменти, зана�

200мм прирабница за парење на земјата 45 / 50 & 24 / 40 зглобовите Земја на потекло : Сад Семејство на производи �

Womenените sequins лирски танц фустан за танцување, асиметрични ленти за рамо, неправилни фустани со шифон по�

Scroll