Свеж
Викинг Вежба И Алатка 25190#56 Тип 260 118 Степен Хсс Завртка Машина Должина Вежба Малку

Викинг Вежба И Алатка 2519056 Тип 260 118 Степен Хсс Завртка Машина Должина Вежба Малку

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Со Голема Брзина Челик Завртка Машина Општа Намена 118 Степен Точка Точка Од 118 Степени за дупчење за општа намена во благ челик, мек и обоен материјал. Челикот со голема брзина обезбедува добра отпорност на абење, може да се користи во апликации за општа намена за црни и обоени материјали. Светла завршница - Црни Оксидни Флејти. Должина на машината за завртки-општа намена. Посветени На Квалитетот, Конзистентноста, Услугата и Квалитетот На Вредноста На Викиншката Вежба и Алатката започнува со најдобриот челик за алат што можеме да го купиме и завршува со производите од светска класа во нашиот каталог. Нашите алатки за сечење се дизајнирани, конструирани и извонредно изработени за да обезбедат долготрајна издржливост. Нашиот производствен капацитет од 74.000 квадратни метри сент Пол, Минесота е специјално дизајниран за единствена задача за ефикасно висококвалитетно производство на алатки за сечење. КОНЗИСТЕНТНОСТА е природен нуспроизвод на нашето искуство и посветеност на квалитетот. Во Викинг Вежба и Алатка, квалификувани машински оператори кои работат со најдобрите суровини во светот имаат способност да ви обезбедат конзистентни висококвалитетни производи од време на време, од година во година. На Нашите ултра Бор супер Премиум производи, ние рутински ги намалуваме признаените стандарди за толеранција на алатки за една половина за да се осигураме дека нашите клиенти добиваат вежби произведени до најтесната можна спецификација и најголема конзистентност и точност. Сите материјали што се користат Во Викинг Вежба и Алатка ги исполнуваат ригорозните квалификации на Националниот Воздушен Стандард (НАС) 907. Овој стандард, признат како најстрог во индустријата ја исклучува употребата на челици со понизок квалитет кои не се држат под ригорозни апликации. Употребата на овие екстремно висококвалитетни материјали осигурува дека конзистентноста е вградена на секој од нашите производи произведени во САД. Нашиот широк избор на алатки произведени во САД е дизајниран да ви ја даде вистинската алатка по вистинска цена за која било тешка работа против која ќе дојдете.

За производот

Купувачите избираат и

Миење Раце Само Мек, Лесен, Убав За Допир Изработени Од Висококвалитетна Кадифена Ткаенина За Да Обезбе�

Од Котобукија Таа е опремена со нејзиниот огромен фрлач и штит, подготвен да се брани Вклучени се дополн

, задебелена експлозија Нашиот професионален резервоар за гас CO2 мора да ви ги задоволи потребите...

Термички обработен ЦР 440 челик Директорка Технологија Висока видливост ласерски гравирани ознаки...

СПРЕЧЕТЕ ОШТЕТУВАЊЕ НА ВНАТРЕШНОСТА на ВАШИОТ АВТОМОБИЛЕлиминирајте ги дамките со водоотпорен дизајн

Стандард^ Стандард За Вискозност, N5100, Општа Намена, што се користи за процедура за калибрација и верифик

●Посилен Ветер вентилаторот за Вратот прифаќа дизајн на излез за воздух, со 32 излези за воздух и 60 сечи�

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено 95% Полиестер+5% Спандекс Изберете висококвалитет�

[Отпорност на кинење и висока густина] : јога душекот е изработен од материјал СО ВИСОКА густина ТПЕ со д�

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

HQRP® 2Спакувајте Електромагнетен Прекинувач За Вклучување 4Пински; 16a 120 V; 1 / 2 HP; UL Наведени; Отсечен Двоен

Материјал : Крпа + Држач Од Нерѓосувачки Челик Големина : 90*65*81 См, Носивост : 300 Кг Дизајн : 4 Во Тивка Униве�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 партија торба торба13 "х 11" ВЕСЕЛ ДИЗАЈН : Поделете забавни и возбудливи забавни добри

●Торбичка За Плетење : Пренослива и совршена за носење мал проект во движење Одлично за чување волна, ку

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Прилагодете ја висината на вашиот држач на која било висина помеѓу 26,7 и 62,2 инчи Вклучената држач за раме

Забрзаниот превоз обично треба 48 дена Стандардната испорака обично треба 1220 дена Quod fit за фигура од сека

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

Que dc Конектор стандардно се испраќа : Алигатор Клип Конектор Внесување на наизменична СТРУЈА : 100~120вак, 50~

Подобрете го спиењето : Вграден во единечен ред на повеќе магнети, близу до зглобот, долгорочното носење

Фесто Оригинален Сосема Нов Производ Ве молиме проверете го моделот и бројот на производот на производ�

Име на производ (издржлив во употреба) : Дупчалка За Извртување;Карактеристики : (најнова технологија) ди

Картички од трети страни, работи како шарм Кутија содржи 32 картички Картите се мали колку и картите за и�

Замена на USTool Supply за Ryobi 2 пакет брави за P770 # 5917270012pk Замена на USTool Supply за Ryobi 2 пакет брави за P770 # 5917270012pk...

Модел на фитнес возило : Шеви Силверадо 19992002; Приградски 20002006; Вклучен пакет : еден пар светла за магла(во

Магнет Со Дупка од 5мм : има 5мм, односно дупка М5 во средината на магнетот, што носи поголема погодност пр�

Тип На Производ : Лежишта И Чаури Димензии На Пакетот : 7,62 См L X13,97 См W X39, 37 См H Земја На Потекло : Кина...

Куката на падот не е лесно да се поправи куката дизајнирана да ја држи стабилната Pegboard Исто така, заштед�

Спирала на десната рака, пошироки флејти 135 Степен точка агол Светло Тело Калај слој на работниот дел...

Scroll