Свеж
Maxtop Лаптоп Ранец Бизнис Компјутерски Ранци СО USB Полнење Порт Колеџ Книжарница Се Вклопува Лаптоп до 16 инчен

Maxtop Лаптоп Ранец Бизнис Компјутерски Ранци СО USB Полнење Порт Колеџ Книжарница Се Вклопува Лаптоп

Достапност: Достапно.
DEN 415.84

●Дизајнот со повеќе џебови Ги Одржува Предметите Во Ред - просторот за складирање на овој ранец е главно поделен на три слоја. Одделен оддел за лаптоп што може да прими лаптопи до 16 инчи, како и 15,6 инчи, 14 инчи и 13 инчи. Најголемата пространа преграда може да прими и книги, облека, глувци и други предмети. Вториот оддел може да постави некои дневни потреби, како што се пенкала, слушалки, клучеви, картички итн. Пасошот може да се стави во предниот џеб за лесно отстранување. €Креативен USB Дизајн со Одвојлив Кабел. ●За Бизнис-добар избор за службени патувања, машки и женски деловни ранци за лаптопи, работни ранци, компјутерски ранци,канцелариски ранци, ранци за лаптопи, УСБ-ранци, водоотпорни ранци и ранци за лаптопи за деловно патување;. За Патување-Погоден За ранци за пешачење, ранци за кампување, ранци за патување, ранци за возење велосипед или ранци за активности на отворено. ранецот има голем капацитет, а дизајнот на рамото и грбот е мек и удобен, тоа е унисекс ранец за лаптоп.

За производот

Купувачите избираат и

✅material : Еластичното позиционирање на пинот е од црн јаглероден челик издржлив и стабилен Operferformance : Акси

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

Рамка со големина на сликарство (не вклучувајќи рамка) : класичен 20 "x24" Рамка со големина на сликарство (н

? Ааа*2 никел метал хидрид, 300m Ah, 2 ? ? Повеќекратни намени популарно се користат за светлосни светла со сол

6 мл Восок со висок квалитет Направено во САД Восок со висок квалитет Направено во САД Ослободете часови

Изолирани VDE лопати за безбедна работа на 1, 000 волти Мултикомпонентата Kraftform рачка за голема брзина на ра

Лабачката на ткаенината што ја пренесува светлината е ткаена ситно, со мека светлина и светло пренесува

Интересни теми : Тука има многу интересни предмети за внатрешна декорација Изберете од различни теми, о�

Применлив проектор и алтернативен број на дел од ламбата : PTD7700 (сингл на долг живот), PTDW7000 (сингл Long Life), PT

Приватност и доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Се користи за маскирање на лемење, создавање површини за ослободување за делови излечени на високи темп

Овој организатор на плакарот (7174"W)создава совршено место за поставување на вашите дневни предмети за ле

Компатибилен со мса во согласност со опремата со отворен код ЕЕПРОМ Компатибилен Со Cisco / Ubiquiti / DLink / Hu

Увезени Одлична ставка за подароци за fansубителите на спортот : Загарантирано е да ви биде најомилената �

Тивок Мотор : Чист Бакарен Мотор, Вентилаторот на Таванот е Многу Тивок При Секоја Брзина на Ветерот, Соз

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Број на модел : Серија RexCH Точност : ± 0,5%FS ± 1 ° C Напон на напојување : 48240 V Влезни типови : Термокул : K, J, R, S, B

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Karbonn A10, така ш�

Колос може да варира малку на вашиот монитор Вклучени упатства Подобро пакување и побрза испорака Напр�

Капацитет : 1800m Ah Време на летање : 12 мин Време на лебди : Околу 20 мин Карактеристики : Мултифункционален и�

Процес : Електропланирање Област : Дневна соба / спална соба / просторија за студии Млечното бело замрзна

Високи перформанси : Нашиот керамички диск од 4 1 / 2 "x 7 / 8" керамички диск има големина на грип од 36 што е гр

Исклучителниот дизајн, носењето може да ве натера да го освоите вниманието на публиката Willе го сакате о�

Сет од 25 картички за места, дизајни за Божиќни теми се посоодветни за разни Божиќни забави 300g картички с�

Торба со еластични ленти со големина на големина 100 x 5 mm; Содржина : 100 g Еластични ленти со добар квалитет

100% полиестер womens sweatshirts no hood graphic,womens sweatshirts no hood cotton,womens sweatshirts and hoodies,womens sweatshirts and hoodies zip up,womens sweatshirts and hoodi

Наменето за следење на нивото на течноста во базен, бунар, водена кула, резервоари, резервоари, итн [Упат�

Прецизно прилагодување на кружниот секач за моделот Gundam Model DIY алатка Совршено за правење занаети, модел

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

МАТЕРИЈАЛ : Керамика ДИМЕНЗИИ : 3,13 инчи Ширина х 1,88 инчи Длабочина х 4,38 Инчи Висина Свети, Вклучен / Исклу�

Scroll