Свеж
Keszoox 5 сетови 5.08mm терен машки и женски без лемење зелен феникс тип конектор 4 пински PCB завртка терминал блок

Keszoox 5 сетови 5.08mm терен машки и женски без лемење зелен феникс тип конектор 4 пински PCB завртка

Достапност: Достапно.
DEN 191.84

✔ ОД ПРОЕКТОТ : Овој комплет вклучува 5 комплети конектори Феникс, [машки и женски] конектор комбинирани во 1 сет Овие конектори на Феникс се направени од напредни материјали. Тие се добро изработени и стабилни со Ni обложен бакарен метален блок и UL 94 V0 огноотпорна пластична обвивка. ✔ [Спецификација] Терминален растојание : 5.08мм; Номинален напон : 300 V 10 A. Тие се отпорни на топлина, ретардант на пламен и тековно избалансирано за да се обезбеди истекување. Ниска загуба на сигнал и голема фреквенција на префрлување. ✔ [Лесно за употреба] Не е потребно лемење. Само користете мал шрафцигер за да ги отворите терминалните блокови, да се лизнете во жицата со заглавена или цврста јадро и повторно затегнете. Зачувајте од проблеми со лемење, нема потреба да купувате скапа алатка. Одлично време и заштеда на пари. ✔ [Поедноставете ги вашите жици] Супер фиксен, подобар дизајн на шок-изолирани, обезбедете долгорочна затворена врска и безбедност и сигурност. ✔ [За услугата по продажбата] Ако имате какви било сомнежи, проблеми или не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно да побарате помош од нас, ние ќе ги слушаме вашите мислења и ќе развиеме решенија за вас во рок од 12 часа. Вклучен пакет : 5.08мм терен машки Феникс тип на конектор 4 пин * 5 парчиња 5.08мм терен за женски конектор за феникс тип 4 пин * 5 парчиња.

За производот

Купувачите избираат и

Име на производот : Среќен цветен молк замав wallиден часовник Големина на стока : Дијаметарот на часовник

Дизајн на разни стилови на легура на цинк за ветерници Класификација на бои : Бронзен црвен бакар сребре

Прилагодените Koozies се сигурен начин да го одржувате вашиот пијалок убав и освежувачки Поминете ги на ко�

Ален А22 леукороеа капка шише од 30 мл капка Користете под надзор на медицински советник Некој производ н�

Точка : JKsafety 9 мултифункционални џебови рефлексивни безбедносни елек класа 2 неон жолт со флуоресцентни

Изгледа одлично во сите прилики Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, раст на духовноста

SBL Ananassa Мајка тинктура П Користете под надзор на медицински советник Некои производи од хомеопатијата н

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

JDCC оценет Gem Mint 10 & сертификат за автентичност JDCC оценет Gem Mint 10 & сертификат за автентичност JDCC Овластена

Д р Вилмар Швабе Индија Ацид нитриум разредување 50м CH шише од 10 ml разредување Користете под надзор на ме�

Резолуција : Adapter Display Port на HDMI поддржува видео резолуција до 4 Kx2k / 1920x1200 / 1080p (Full HD) Сигурни перформанси : Dis

100% памук вклопни салата фармерки пливаат шорцеви бели џин шорцеви шорцеви патеки про шорцеви шорцеви р�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 22,7 х 0,9 х 0,9 см Најдобар уред за врвот на об

100% бакар Двослојниот стил е погоден за изразување индивидуалност Без оглед на која пригода, може да при�

Лесен за употреба : Компактен, лесен и преносен, удобен за носење и употреба Материјал : Направено од вис�

Торбата за складирање е изработена од издржлива EVA, погодна за ушите, USB кабли, кабли со податоци, меморис

Пакет со вредности : 6 големини на врвови, сет од 3 пенкала за четка со врвови со врвови (кратки, долги) и се

Потпишан со рака, Сертификат за автентичност, ПСА ДНК Потпишан со рака, Сертификат за автентичност, ПСА �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката }Подароци За Жени / Мајка / Неа / Дев�

?Машката Секојдневна Кошула Со Копчиња Е Погодна За сите Прилики и Сезони, како Што Се Празници, Излети, �

За нашата голема моќност 3 Влез на светлина и излез од типотC Порта за полнење црна светлина фенерче UV M15 :

ЗЕМЕТЕ ГО со вас : алатката за уред За масажа На Очи може да се користи дома, патување или канцеларија и м�

8307 3М дво дел епоксид дизајниран за ровови на покривот (прирабници на кожни на врата) и задни панели на т

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

【Уникатен дизајн】 : Овие обетки на Хуги се многу мали и мачни Стилот е едноставен и волк прстени за жени

Користете врски со Hydrabarrier за да создадете подолги бариери Стандардната врска е за 4 "високи стандардни п

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и уре�

Модерни полици со акрилни wallидови : Многу деликатна употреба на нашата лебдечка полица за магично да го

【Одлична преносливост】 санитарната торба за складирање на салфетки е многу компактен, големината е 4,7x

? Она што го добивате getе добиете 20 парчиња двострана дупка овална гума од гума со комплет за занаетчиск�

360 степени ротирачки дизајн, нонстоп препознавање и препознавање на отпечатоци, најлонскиот материјал �

Блоковите имаат влечена дупка од 1 / 420 преку страните, така што тие можат да бидат прикачени на аголно же�

Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е �

Полиестер ; Womenените обични долги ракави 1 / 4 патент во боја блок џемпери стојат јака пулвер Туника Туни�

100% спандекс Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со гол

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Потекло : Кина Е паметен уред : не Облик : Правоаголен Тип : Кофа за складирање Стил : без капак Потекло : Chin

? 【Спецификација на батеријата】 Електричен напон : 7,4, капацитет : 4400m Ah / 32,56wh, тежина : g, тип на произво�

【HDMI до HDMI VGA Converter】 Адаптерот 2во1 HDMI може истовремено да го прикаже сигналот HDMI и VGA истовремено Споделе�

Кабелот за сплитер на вентилаторот Giryriz PWM е компатибилен со сите вентилатори на случаи со 4 пински и 3пин

50% памук, 50% полиестер Направени во САД или увезени Затворање на патент Големина Мала : Ширина на градите

100% без суровост 100% високо квалитетни синтетички влакна Нашиот класичен комплет за четки за бразда е диз

Scroll