Свеж
Тркалање Прилагодлива Столица Со Тркала За Работа Медицинска Тетоважа Салон Канцеларија, Вртливата Маса Hyетичар Хидраулични Столче Стол

Тркалање Прилагодлива Столица Со Тркала За Работа Медицинска Тетоважа Салон Канцеларија, Вртливата Маса

Достапност: Достапно.
DEN 0.67

Големо седиште : дијаметарот на оваа перница за седишта е 15,7", а дебелината е 4,7" Ова е навистина голема тркалачка столица која ви дава вистинска удобност. Слободно за движење : оваа столица со тркала се тркала многу добро и тивко. Не го гребе подот и е погоден за дрвени даски, плочки и речиси се друго. Поголема прилагодлива висина : прилагодливата висина на оваа столица е 4 инчи повеќе од обична столица, што значи дека можете да ја користите на повеќе места. Цврста основа : квалитетот на овие 21" алуминиумски хромирани нозе е одличен, не е лесно скршен и посигурен од пластичните нозе.Капацитет на тежина : 400 фунти. Лесно за составување : не се потребни алатки и пакетот доаѓа со упатства. Можете да го завршите собранието за 2 минути, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Дали барате навистина удобна тркалачка столица? Ако одговорот е да, ви предлагаме да ја разгледате оваа навистина голема и густа прилагодлива столица, што ќе ви донесе навистина удобно искуство.[Големо седиште ] ова големо седиште е пополнето и поудобно, и е подебело отколку поевтино моделот го повредува вашиот клошар по еден час седење на него. [Поголема прилагодлива висина за поголема погодност ] прилагодливата висина на оваа столица е 4 инчи поголема од обичната столица,ви овозможува да стигнете до повеќе места без да станете. Во исто време, ако сте повисоки од 5'5", не се мачете со ефтините, бидејќи нозете ќе завршат да се влечат во подот.[Цврста основа ] Во Споредба со евтината пластична рамка, алуминиумските основни нозе на оваа работна столица се многу цврсти и нема лесно да се оштетат. Капацитет на тежина : 400 фунти.

За производот

Купувачите избираат и

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

Виве инконтиненција рампа Врв : 50% Памук И 50% Полиестер Средина : 95% Полиестер И 5% Вискоза Дното : 100% Винил..

Големина : Големина на тоалетна хартија : 17 см x 9 см (6,7 инчи x 3,5 инчи); Големина на торбата : 17 x 27 см (6,7 инчи x

● КОМПАТИБИЛНОСТ € Специјално Дизајниран за 10,2 инчен нов Ipad 8Та Генерација 2020 Модел (A2270, A2428, A2429, A2430), Ipad

Боја : 5А тип На Ставка : Прекинувачи Број на модел : ХСР01.Материјал : Пластика Име На Производот : Преоптов

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Дијаметар На тркалото= 6 "Инчи" инч=150мм Носивост=617 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча Монтажа= Фиксна �

Трајна завршна обложена во прав во Гризли Грин Димензии на пакетот : 19 "x 22" x 35 " Приближна тежина : 112 фунти

Е прилагодено : да Оперативна температура : Ново Моќ на дисипација : ново Тип : Регулатор на напон...

★ 0 ~ 90 степени што може да се ротира за да се дупчи наклон дупка ★ Приклучок за бакар за прилагодување за

СОДРЖИ : 4 парчиња вентил за внесување 4 парчиња издувен вентил 8 парчиња вентил водич 8 парчиња вентил се�

Леснотија На Користење : Наменет за употреба во средини со голем обем, како што се банки, кредитни унии, к

Погоден за секакви прилики, како што се роденден, свадба итн Совршен за украсување дом, канцеларија, про�

Брз дизајн на лифт Отстранлив седло Минимална Висина На Подигнување : 315 / 16" инчи Максимална Висина На По

Оригинален дел за замена на OEM Повеќе од 65 години, вистинското ладење е лидер во индустријата во комерци�

●ДРЖЕТЕ 3 + ДЕНА лепилото за црни трепки е најдобриот придружник за кластерски трепки за најквалитетна �

●Отпорен На пункција ● запечатената миларна кеса има добра пункција за да обезбеди подолго време за ск

✅ ВКЛУЧУВА : 200 Парчиња, mcСтил x50 На Секој Асортиман Тежина Тркало Содржи 0 ✅ СПЕЦИФИКАЦИИ : Стил : Мц С�

Произведено во Сад Висина на пакетот : 1,27 см Должина на пакетот : 10,16 см Ширина на пакетот : 10,16 см...

Ве молиме потврдете го моделот на вашиот мобилен телефон и внимателно изберете го точниот модел Тип : Па

Со совршени детали за изработка, практични и едноставни, удобни и издржливи, тоа е одлично светло за пол�

Издржлива Пластична Папка Држи 8,5 во х 11 Во Трудови Држете Индекс и Или Бизнис Картички Останете Ставени

НОКТИ ВО СТИЛОТ НА САЛОНОТ со шест прицврстувачки дупчалки (за мелење, поднесување, брусење и отстранув

1,8 кс Постојан магнет Мотор Вклучува 2 различни прекинувачи, минирокерски прекинувач монтиран на рачкат

Дизајниран Да Одговара : Еурека Моќен Грини Компактен Канистер Вакууми Одговара На Мм Модели : II и III 1 фи�

Вклучен систем за сите дигитални одговори Бирач со еден допир со копчиња за меморија.0 Plтехнологија...

【Компатибилни модели】 Нашата ТВ база за далечински управувач и замена за далечински управувач за ОНН

●Пакетот Содржи€ќе добиете 24 различни димензии притиснете на ноктите, флексибилни и супер удобни како

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба

[Како да го стилизирате вашето складирање] Видео игри и разни кабли добро организирани во оваа фустан со

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

Име на производ : Стегач За Цевки За Климатизација; Содржина На Пакетот : 9 парчиња х Стегач за Цевки за Кл

ДЕКОРАЦИЈА НА РЕЗЕРВОАРОТ за РИБИ бета Направете вашиот аквариум да изгледа поблиску до природата и да

Scroll