Свеж
Мајлаи 120 ПАРЧИЊА ЛЕР Осветлете Водоотпорни Коцки Мраз За Пијалоци Кои Ги Менуваат Боите Трепкајќи Сјај Во Темнина За Бар Клуб Пиење Забава Вино Свадба Базен Декор?

Мајлаи 120 ПАРЧИЊА ЛЕР Осветлете Водоотпорни Коцки Мраз За Пијалоци Кои Ги Менуваат Боите Трепкајќи Сјај Во

Достапност: Достапно.
DEN 2.00

Осветлете Ги Коцките Мраз : овие магични ЛЕДЕНИ коцки мраз што светат во сите ладни пијалоци Изгледа смешно во пијалокот. Коцките траат до 30 часа траење на батеријата. Шарени Коцки : Секоја коцка може да се смени во 7 различни бои за неколку секунди. Коцките траат до 30 часа траење на батеријата. Сензор за светлина : сензорот се наоѓа на долната страна на коцките мраз и се пали кога ќе открие каква било течност. Исушете се и блицот ќе престане. Одделение за храна : ОВИЕ КОЦКИ за пијалоци ЗА повеќекратна употреба се направени од полистиренска пластика безбедна за храна и може безбедно да се користат со храна или пијалоци. Идеален За Декор : лесните коцки мраз се користат во бар, свадба, забава и така натаму за изградба на романтична атмосфера. Мајлаи Осветли Коцки Мраз за Пијалоци!. Додадете ЛЕД коцки мраз во вашите пијалоци како виски, црвено вино, коктели и многу повеќе за да додадете боја на вашиот настан. И ќе биде голем хит на вашата забава и секој тематски настан! Создадете прекрасна и мистериозна атмосфера!. Совршен За Божиќна Забава, Забава За Ноќта на Вештерките, Роденденска Забава, Бар, Музички Настан, Свадба, Денот на Вљубените, Предлог, Караоке Забава, Забава Во Базен и други празнични украси. Дали сеуште сте вознемирени од забавите со слаби барови? Додадете допир на романса и мистерија на вашите забавни настани со осветлување на вашите пијалоци со нашите шарени ЛЕД-осветлени коцки мраз. Нашите ЛЕД коцки мраз користат практичен дизајн концепт, тие светнуваат кога ќе влезете во водата и изгледаат како вистински коцки мраз. Погоден за сите видови тематски забавни барови свадбени настани. Исчистете го производот пред употреба. Не голтајте, не ставајте го во премногу жешки пијалоци. Производот не може да ја замени батеријата.ЛЕД коцките мраз можат да траат до 15-30 часа.

За производот

Купувачите избираат и

5 MP 5647 Модул за камера Уште резолуција на слика : 2592 x 1944 Поддржува 1080p @ 30fps, 720p @ 60 FPS и 640x480p 60 / 90 снимање...

И корисно : оваа кутија за организатор за складирање со капаче за шарки може да ги оддели и организира пр

Ве молиме, најдете го вашиот модел на фрижидер и потврдете пред да ја поставите нарачката Ако не сте сиг�

Овозможува практична удобност во внатрешноста на патот Дизајн со низок профил Текстурирана црна обвив�

Изработен Од челик Со голема брзина М2 за најдобра комбинација на цврстина, отпорност на топлина и отпор

Силиконски материјал со висок квалитет : Оваа подлога за прсти е изработена од висококвалитетен и флекс

★ Големина на случајот со молив : 20 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена о

Мерки 17"х9"х7" Отстранливиот ремен за рамо е широк 1,25" со пад од 29" Ремените за рамо се високи 10" Одговара на

Квалитет знакот е составен од акрилик, нудејќи сјајна површина што придонесува со светла и смела отпор�

? ? Во насловната страница има џеб за да ја ставите вашата омилена фотографија како корица, а исто така мо

Преклопен Држач за Облека за складирање паметен дизајн, лесен за склопување со рачно и чист само со крпа

Големина : 80х80см / 32ин х 32ин Отстранлив Bowens Монтирање Брзо, ослободување и инсталација Двоен мек дифузо�

ЛЕР Електронски Пламен Свеќа Светлина Трепка Свеќа Светилка Свадба Партија Фестивал Декорација Батери

Цврстата и издржлива алатка за мелење дијаманти не е лесно да се оддели помеѓу полираната површина и пе�

Овој производ е по премија Овој производ е по премија Карактеристики на PRMBI75 BK : inkjet кертриџ Премиум комп

Димензии на пакетот : 8,0 H x 40 Тежина на пакет : 5,0 фунти Користете оригинални делови за OEM за безбедносна си

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Каменот може да се опушти или да ја ослободи вознемиреноста Функција : Генератор на камен, генератор на �

Големина на 4 нивоа : 50*19*56см Вклучен пакет : 1* решетката за чевли Голем капацитет за складирање, лесен за �

Професионален Индустриски Секач за Вежби со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Т

Флексибилно МРЕЖНО ПОВРЗУВАЊЕ : Вградените безжични 80211 b / g / n и етернет интерфејси ви овозможуваат да г�

Широка примена : широко користена во индустриска опрема за електрозагревање, електрична машинерија и д�

Двојни мотори 3 нивоа на безжични вибрации и пулсирања 15 ”x 1,75” / 38 cm x 4 cm 3 нивоа на безжични вибрации и пу

● Ставка : Киселина На Батеријата € Големина на контејнерот : 6 qt ГПакетПк2 Батерија Киселина, За Употреб

Ротационен Прекинувач СПСТ Месинг Копче со 6 " Води Исклучено (А)Вклучено(Б) Вклучено(А&Б)Месинг Ротацион

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

Комплет За Анализа На Фосфат За чувствително и високопропусно определување на фосфат Многу стабилен р�

Заштитно Врзивно Средство со Пластични Ракави Секое Оригинално Уметничко Профолио Од Итоја може да се

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за монитор�

Прикажете четириканална внатрешна и надворешна температура и влажност во исто време со единица за темп

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

Декал за крштевање Рачно насликана декорација на „starвездена ноќ“ Декал за крштевање...

Конструиран со употреба на материјали со висок степен, обезбедува безбедност на ИТ и може да ја користи

МНОГУ РАДОСТ : знаеме дека децата доаѓаат со многу работи, па затоа ги дизајниравме ранците на нашите де�

[Гроздобер дизајн] украсно дизајниран полирезин четкан со елегантно злато и кафеава Елегантен европски

Директна замена ова собрание на паркинг светло одговара на вклопувањето, функцијата и изгледот на фабр

【Спецификација】 Оценет напон : 50 V; Толеранција на капацитет : ± 10%; Капацитет на кондензатор : 270pf; Оловен

Егзотична боја, работи совршено за мотоцикли или мали делови, одлично за четкање на воздухот House of Kolor KK12

Qlatware е изработен од Нерѓосувачки Челик, кој е издржлив и здрав за вашата секојдневна употреба, лак за ог�

BZBYCZH компатибилен за AVC DBTB0428 B2 U DC12 V 0,48 A 40 X40 X28 MM 4 CM 4 PIN FAIN FAN Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладе�

? [Димензии] 10 инчи х 2,5 инчи 2 Пакет Од 1 Микрон Жлеб Градиент Густина, Повеќеслојни, Топи Разнесени Филте�

Кабел ЗА микрофон ВО Боја XLR6 P Висококвалитетниот Избалансиран XLR До XLR Кабел За Микрофон е дизајниран за

#€Прекрасен Декор Q : сетови за тркачи На Маса и подлога за пласман се печатат со технологија за дигиталн

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Scroll