Свеж
Rj45 Спојка, 2 Пакет Етернет Адаптери Женски На Женски, Етернет Кабел Екстендер Адаптер, 8-Пински Модуларен Директно Преку, Мрежни Конектори За Cat8/Cat7/Cat6/Cat6a/Cat5e/Cat5 Етерн?

Rj45 Спојка, 2 Пакет Етернет Адаптери Женски На Женски, Етернет Кабел Екстендер Адаптер, 8-Пински Модуларен

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Ефективна Експанзија : Оваа спојка од жена до жена е погодна за продолжување На етернет конекцијата со поврзување на 2 кратки мрежни кабли заедно Универзална Компатибилност : 8p8c RJ45 приклучокот за спојување е компатибилен Со cat8, Cat7, Cat6, Cat5e, Cat5 мрежен кабел. Безбеден и Издржлив : областа за контакт на приклучокот е специјално третирана и тестирана, што може да издржи 10.000+ пати на приклучување и исклучување, одржувајќи ја врската стабилна и сигурна. Пренос На Податоци со голема брзина : Мини џеб. Приклучете и играјте. Не е потребен возач. Компатибилен со tia/EIA 568-C. 2 стандард и Ro HS сертификација. Метален Штит : Отпорен на електрични пречки. Апс домување е отпорен на корозија. Може да продолжи да работи во сурови средини. П1 : Со каков тип на мрежен кабел е компатибилен адаптерот RJ45?. А1 : Компатибилен Со Cat8, Cat7, Cat6, Cat6a, Cat5, Cat5e. Q2 : дали адаптерот RJ45 може да поврзе два мрежни кабли од различни типови?. Два кратки мрежни кабли можат лесно да се спојат во еден долг мрежен кабел со помош на адаптер RJ45. П3 : која е највисоката брзина на мрежата компатибилна СО адаптерот RJ45?. А3 : тоа зависи од вашата вистинска брзина И уред На Интернет. Ако поврзете два различни типа мрежни кабли, Како Што Се Cat7 и Cat6, користете ја вистинската брзина На Cat6.

За производот

Купувачите избираат и

ЕФИКАСНА ОРГАНИЗАЦИЈА : нашиот организатор на батерии ги држи сите видови и големини на батерии на едно

Најдобар уред за ароматерапија со 5во1 : Овој дифузер за есенцијално масло за дома е неверојатен уред за �

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето 715 дена испорака Party Dresses for plSize Women 2017 Casu

★ 【Цврст и издржлив】 Нашиот држач за списанија изработен од висококвалитетна лесна, акрилик отпорна н

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на куќиштето на држачот за визиткартички л�

Пронајден, Одржуван и Обновен Од Укавинтиџ Уникатни, Рачно Избрани Гроздобер, Ретро, Антички Колекционе

Цилиндрични конектори Цилиндрични конектори Cylindrical Connectors X L R конектор Машки приклучок Femaleенски приклу�

Производ : Прекинувач на копчето за притискање; Тип на акција : моментално; Тип на контакт : SPDT (1 NO 1 NC) Монт

32 GB Сертифициран модул за меморија Компатибилни уреди : Power Edge C6420 Големина на тврдиот диск : 1,0 ТБ Тип на с

Преведува на Сет 100% памучни крпи Магично се шири кога се додава вода се шири од 2 инчи на 10 инчи Се прикаж�

Достапна големина (и) (3 во, 4 во, 6 во, 12 во, 18 во) Официјално лиценциран Направено во САД Квалитетен винил з�

ЛУКСУЗЕН МИРИС ДИФУЗОР МАШИНАНаправете вашиот простор да мириса добро, да изгледа добро и да се чувству

Вклучува DJI FPV Googles V2 (не DJI очила 2) и контролор на движење Ниска латентност на преносот, широк опсег и анти

Она што ќе го добиете : Пакетот доаѓа со 1 сет на знак за есен, вклучувајќи 1 база на дрво, и знак од 4 јавор,

88% полиестер, 12% спандекс Повлечете го затворањето.? Лесна и удобна ткаенина солидна ткаенина на Ален Сп�

Сет на две свеќи Свеќата со тегла за мешавина од парафин и соја е совршена за елиминирање на миризли на ч

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

Големина : 1725 "H x 5" W x 2 " D Автентичен : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА во соработка со Н�

МетазаМПХ90 100% Сосема нов и висок квалитет Дијамантски игла Одличен квалитет, брза испорака, едноставна

【Големина】 ✔ 1 / 2 "OD 7 / 16" ID (121mm) Tube Wall : 1 / 32 "(0,8 mm) Должина : 10 стапки (3 Забележете дека вистинската должина

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

100% полиестер Затворање на копчињата Лесна и дише : Williitенска женска риболов кошула направена од ткаенин�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Внатрешен дијаметар : M16 X22 MMX1 MM20 PCS и, отпорна на висока температура, отпорност на корозија Идеална елект�

80% Полиестер, 20% Бронзирање Крпа Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, дише, мек и уд�

Најлон Направено во нас Широк за да се прошири и да го заштити тротоарите на вашето возило...

Високо видливиот црвен, црно бел знак за пушење без пушење е сигурен дека ќе го привлече вниманието на с�

Trident Z Royal Gold Edition со RGB 3200 MHz Брзина на меморија, PC425600, CL16 Две совпаѓани модули од 16 GB DDR4, 288 пинови, напон 1...

Заврши во стилот на Бурлвуд му дава на оваа музичка кутија класичен изглед; Прекрасниот детали за накит

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : ширина 3,9 x длабочина 3,9 x �

Пакетот вклучува : 1 компјутерски топови на компјутери : Направени во САД и увезени...

Доброто изработка го прави исклучително Уникатниот дизајн на изглед го прави привлечен PU кожен материј

Автоматски отворен и затворен чадор : Висина на отворање : 59см / 2125in; Дијаметар на мушка : 98,5 см / 39 инчи; Д

Димензии : 16 "w x 12 Лесно е да се обеси уметност : Овој лесен метален калај знак доаѓа со претходно дупчат д�

Идеален додаток за паметни телефони и спорт Одделот за паметни телефони со 4 дупки за кабелот за слушал�

Сепаратор на панел за делење на аквариум : Тој е многу практичен и пријателски расположен за резервоаро�

Стандарден Термопластичен Универзален Led Излезен Знак со универзален комплет за инсталација за брза и �

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал : 100% полиестер Терма ткаенина на Најк помага во управув

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

【Димензија】Внатрешна диа : 10мм / 0,39 "(+ / 0,5мм); монтажа на дија : 12мм / 0,47" (+ / 0,5мм); Ширина на жлебот : 2мм / 0,08

Стакло Направени во САД или увезени Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркал�

Scroll