Свеж
IFQHDD Мини АКВАРИУМ РИБА USB Аквариум СО LED Светло Лцд Екран И Часовник Риба Аквариум Аквариум Аквариум Црно/Бело Маса Декор

IFQHDD Мини АКВАРИУМ РИБА USB Аквариум СО LED Светло Лцд Екран И Часовник Риба Аквариум Аквариум Аквариум Црно/Бело

Достапност: Достапно.
DEN 3.33

Елегантната боја и стилскиот дизајн го прават одличен декор Доаѓа со 180° РОТИРАЧКО LED светло, префрлете се на промена на осветленоста и светлосната боја. СО LED дигитален дисплеј, можете јасно да ги видите времето и датумот. Мултифункционален : вградена пумпа циркулирачка филтрација на вода; функција за време и датум; функција за Будилник; функција за потсетување За Роденден. Одлична риба за дневна соба, спална соба и канцеларија итн. Карактеристики : Изработени од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и издржлив.Елегантната боја и стилскиот дизајн го прават одличен декор.Доаѓа со 180° РОТИРАЧКО LED светло, префрлете се на промена на осветленоста и светлосната боја.СО LED дигитален дисплеј, можете јасно да ги видите времето и датумот.Мултифункционален : вградена пумпа циркулирачка филтрација на вода; функција за време и датум; функција за Будилник; функција за потсетување За Роденден.Одлична риба за дневна соба, спална соба и канцеларија итн.Спецификација : Состојба : Сосема нов материјал : Акрилик + Пластикаполнење : DC / USB 5 VSize : 28 x 9.) Вклучен пакет : 1 x FISH1 x АКВАРИУМ LED led light1 x USB кабел1 x Водоводна цевка1 x симулациски погони1 x упатство За Употреба Известување : ве Молиме дозволете грешка од 1-3cm поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на pictures.Do не отворајте ја пумпата за вода ако водата не стигне до безбедносната линијабидејќи светлината е различна од екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

За производот

Condition:
Brand new
Material:
Acrylic + Plastic
Recharge:
DC / USB 5V
Size:
28 x 9.5 x 14cm / 11.02 x 3.74 x 5.51 inch (Approx.)
Package Included:
1 x Fish:
1 x Aquarium LED light:
1 x USB cable:
1 x Water tube:
1 x Simulation plants:
1 x User manual :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering.:
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures.:
Do not open the water pump if the water doesn't reach the safety line:
Because the light is different from the screen, the color of the item may be slightly different from the picture. :

Купувачите избираат и

8 ГАЛОНИ БЕЛИ ПЛАСТИЧНИ КЕСИ за ОТПАДОЦИ : Ракувајте со дневните потреби за ѓубре во домаќинството со ср�

Име на производ : Граничен Прекинувач Микро Прекинувач;ИНТЕРФЕЈС : 380 V ИТ : 10А;Тип На Контакт : 1 NN+1 NC;Модел

Не е компатибилен за употреба со стандардни инсерти на Makpac Различни инсерти достапни за да одговараат (�

Вештачки цвет, цвет, предлог букет Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букети итн...

Точка : CF3 / KR10; Тип : Камери Следбеник Игла Ролери Лого Подмачкување : Само Подмачкана (Маст)...

Големина на низата : M6 / 024 "(DIA); Име на производот : Хекс орев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 107g.

Индукциско зацврстување на рабовите Двојни материјални рачки за пренесување на сила на пријателство Ч�

* * ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ нашиот сет за пиво понг за пиење пиво понг чаши се лесни и погодни по големина, така шт�

СИНИТЕ КОНЕКТОРИ за ЗАДНИК ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА ТОПЛИНАТА Го Прават Создавањето Водоотпорни Електрични Вр�

Вистински производ за изведба Обезбеден квалитет Револуционерен Дизајн Доверлив и користен од експерт

Пакет со вредности : ќе ви се појават тетратки со композиција од 78 пакувања, наредени со 60 страници (30 лис

Qreative 3 D Визуелен Ефект ● Ова Е 3d илузија градежна светилка играчка може да се појави на тешки машини ког�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

▶ Ова е сосема нов производител на мраз за фрижидер Климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Д�

За трајна и долготрајна употреба Дрвена рачка за лесен зафат и контрола Голем број на избор на коса за д�

3 / 4Инчен длабок ударен штекер 1 / 2инчен погон Погоден за употреба со пневматски и електрични ударни клуч

1 x Flashpoint Замена Заграда за еволв 200 Про 1 x Flashpoint Ограничена 1Годишна Гаранција НА САД За еволв 200 Про свет�

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

€Големина Лесен, лесно складирање и носење Нема Штета и Нема Мирис €Карактеристики : професионална фот

Мултиполиран јаглероден челик, висока прецизност и добра заобленост Изработката е беспрекорна, а оглед

Пакет од 5 1 / 2 " х 28 нишка за 223 / 556 30 Дена Бесплатно Враќање Или Враќање Здроби Мијалник 1 / 2 x28 за 223 556 Цпу Ма

1 x Intel Xeon скалабилни процесори Платинум 8100, злато 6100 & 5100, сребро 4100 и бронза 3100 12 x DDR4 2133 / 2400 / 2666 ECC регистри

Можете да притиснете и влегувате при инсталирање во гардероба, челичната топчеста патека е десетици ил�

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

Оригинален дел за замена на брендот Пентаир За употреба како што е насочено од вашиот прирачник за кори�

Пакет за декорација на роденденска забава Овој пакет пакет има вкупно 3 украси : 1 парче од 6 нозе високи �

Светло лепило го одржува декорацијата на прозорецот Лесно е да се отстрани без неуреден остаток Одличн�

Широка компатибилност Овие ремени совршено се вклопуваат за Bissell Powerforce Powerbrush PET XL 3071 и Turbo Clean Dual Pro PET 3067, 3

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

ПечатачЈ Извонредна Состојба! Невообичаено! Ретко!! Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компан

Материјал Изработен од висококвалитетен полиестер (печатен дел) + игла памук (џебна постава), секое парч

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

100% сосема нов и висок квалитет Може да го трансформира напонскиот напон на AC 220 V во AC 12 V / 24 V излезен напо�

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Scroll