Свеж
XFADR SRLIWHITE Црн Камин 4 Шпорет На Топлина Навивач Најавите Дрво Режач Тивок Вентилатор Дома Камин Ефикасна Дистрибуција На Топлина

XFADR SRLIWHITE Црн Камин 4 Шпорет На Топлина Навивач Најавите Дрво Режач Тивок Вентилатор Дома Камин

Достапност: Достапно.
DEN 2.67

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122) Колку е потопла основата на вентилаторот, толку побрзо се врти вентилаторот и толку повеќе воздух циркулира вентилаторот во просторијата. Голем Волумен На Воздух : 5 сечила дифузираат топол воздух низ целата просторија. Само ставете го вентилаторот на шпоретот на мазна рамна површина на горниот дел од шпоретот, во близина на страната или задниот дел на шпоретот. Топлинско Напојување : вентилаторот на шпоретот генерира енергија со претворање на топлината од шпоретот во електрична енергија за да го придвижи моторот, а потоа сечилата се вртат. Не се потребни батерии или електрична енергија, еколошки. Помала потрошувачка, поголема ефикасност, вентилатор за шпорет ќе помогне да се намали потрошувачката на гориво и брзо да се направи просторијата потопла. Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што може поефикасно да ја исфрли топлината од шпоретот и брзо да ја подигне температурата во просторијата. Вентилаторите за печки од дрво се широко користени во гасни, електрични, пелети или дрвени печки, вентилаторите за горилници на дрво работат добро и ефикасно го дистрибуираат топол воздух.Спецификација : Име : фанзиза На Камин : 130*100*192ммматеријал : алуминиумска легура карактеристики : 1.Низок шум, Многу повеќе тивок, Еколошки3.Користете Пријателски ,Енергетски ефикасен.

За производот

Name:
Fireplace fan
Size:
130*100*192mm
Material:
aluminum alloy
Features:
1.Safty :
2.Low noise, Much more quiet, Eco-friendly:
3.Use Friendly ,Energy efficient :

Купувачите избираат и

Уникатен дизајн : Керамичкиот капак може ефикасно да ја спречи дифузијата од заштитата на чадот и да ја �

Име на производот : клешти за нос; материјал : метал, гума Ширина на отворање : 38мм / 1,5 "; фит жица за сечење

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тој е преносен, компактен, лесен за употреба и мерните читања се моментални Дигиталниот дисплеј со задн�

Направено од алуминиумски легура материјал, отпорност на висока температура, отпорност на временски ус

Small Mini Fan : This Portable Fan Features A Unique Pocketsized Design That's Easy Key Wristband Small Wallet Pouch Key Lanyard Short Acrylic Chain Wrist Lanyards for Keys Wallet with Key H

шорцеви со низок пораст на велосипедисти Деним фармерки црна хартија торба шорцеви морнарици сини коша

Шармантна англиска куќа обезбедува уметнички скриен за секој аспирант сликар Шармантна англиска куќа �

Водоотпорен : дизајниран од еколошки и долготрајни материјали, овие светла на отворено се водоотпорни Д

Забележете : Системот покажува дека времето за пристигнување на производот е 1530 дена Всушност, потребни

Организатор на 3 тина одделение Ова решение за организација на алатки за алатки има 52 прилагодливи прег

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување...

4 пластични кутии за датотеки Модуларен дизајн нуди лесна способност за оџаци Идеално решение за чување

*** Важно *** Изберете Продавач на улични правни декорации или не добивате оригинален производ за улични п

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер, мрежа Повлечете го затв

Ова е нов сет од 48 кристално чисти кутии за прстен Овие прстенести кутии се за поголеми прстени како што

DEN 515.20

Прошилните страни и опременото дно го олеснуваат пакувањето гломазно или неправилно облик на предмети

RAM меморијата нуди разновидна линија на производи што е заштитена со над 100 издадени патенти со повеќе о�

70% целулоза / 30% памук Шведска крпа за јадење дизајнирана и печатена во Шведска : Ние избираме дизајни кои

【Компатибилност】 Добијте го овој комплет за прстен за адаптер за да можете да ги користите вашите леќи

Надворешна обвивка отпорна на вода изградена од 300 денички полиестер Оксфорд со полиуретанска обвивка �

Должина на кабелот : тестер Тип : Адаптер за кабел Статус на производи : залиха Број на модел : тестер...

Материјал : Лесни трепки за волумен на вентилаторот 100% рачно изработен материјал за PBT 0,07мм C / D навивам...

30 мин Моќна : Интелигентната батерија од 7,6 V 5000m Ah обезбедува уште подолго време на летање до 30 мин Опреме

Висококвалитетен материјал : Внатрешноста на шише со спортска вода AEXPF е изработено од висококвалитете�

Направено со силиконски карбид зрна Дојдете со самолеплива поддршка За сите системи за монтирање и вла�

Може да биде потребно членство на Nintendo Switch Online за игра преку Интернет Користете поени за FIFA за да купите

Потекло : Направено во Германија Гаранција : 2 години гаранција на производ Потекло : Направено во Герман

Лепичка за завиткување на подароци погодно за излупење и исечување и не остава леплива остаток на површ

Стакло засилен најлон 6,6 тело Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик Нитрил ДСеал обезбедува позит

Ниво на квалификација : Сите Комплет за собрание Комплет за собрание Пластичен модел комплет на јапонск

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подгот�

Scroll