Свеж
YHGFGF-2pcs Аквариум Прочистувач На Вода Коцка, Аквариум Риба Резервоарот Активиран Јаглерод Филтер, За Аквариум,Езерца, Аквариум, Резервоарот За Вода, Прочистување На ?

YHGFGF-2pcs Аквариум Прочистувач На Вода Коцка, Аквариум Риба Резервоарот Активиран Јаглерод Филтер, За Аквариум,Езерца,

Достапност: Достапно.
DEN 334.40

1Спречува мирис на резервоарот и водата. Избегнува водата да се замагли. Го одржува НИВОТО на РН на водата, како и целокупната чистота. Лесен За Употреба-Едноставно ставете го во резервоарот!.Значително ја намалува стапката на смртност на аквариумските миленичиња. Наместо тоа, нивното ниво на здравје е зголемено во процесот поради почиста вода.Адсорбираниот материјал е цврсто контролиран и оксидиран за да се подобри ефикасноста на филтрацијата додека се продолжува работниот век на коцката.Ултра Силна Филтрација И Апсорпција Филтри и ја апсорбира секоја нечистотија, хемикалија што може да биде штетна за здравјето на рибите на вашето домашно милениче.Промената на облачната аквариумска вода може да биде проблематична. Нечистиот аквариум е штетен за животот на вашето домашно милениче риба. Одржувајте ги санитарните услови на живеалиштето на вашето домашно милениче со помош на Оваа Еко-Аквариумска Коцка За Прочистување На Водата. Опис : Материјал : Боја На Активиран Јаглерод : Црна Големина : 10х10х10см пакетот вклучува : 2* Аквариумска Коцка За Прочистување На Водата. Топли Совети : 1.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење. Добредојдовте во нашата продавница. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви гарантираме да ви одговориме што е можно поскоро и да ви дадеме задоволително решение. Ви посакувам среќен шопинг!.

За производот

Купувачите избираат и

Сијалиците за решенија за економија Lytio се произведуваат во Северна Америка и обезбедуваат иста издржл�

Чај сега, џин подоцна," петок наутро лажица", вино љубовник подарок идеја Оваа висококвалитетна нерѓосув

Купи рефус за да заштедите Овие торби со цврста боја одговараат на сите прилики Изберете од различни го�

висококвалитетни јасни марки за занаетчиство на хартија Јасни марки се лесни за употреба Само постав�

Производител : Горхам, Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 18501899 Шема : Стразбур Стразбур Од Горхам Стерлин�

Дише : усвојува 3д двострана мрежа за дишење, кои се издржливи и дизајнирани со фиксни отворени ракавици

Специјално дизајниран компатибилен само за i Phone 6 / 6s Ве молиме Забелешка : Овој случај доаѓа без заштитн�

Големина На Машки Конец : 1 / 8 "БСПТ,1 / 4"БСПТ,3 / 8"БСПТ, 1 / 2"БСПТ Надворешен Дијаметар на Машката Нишка : 9,5 мм,

ТРЕТМАН НА ИНФРАЦРВЕНО ЦРВЕНО СВЕТЛО : овој уред за црвено светло обезбедува моќно олеснување на болкат

атфоликс Сони Плејстејшн 3 Дизајн На КожатаМаја Дизајн Прецизно исечете за да одговара на Вашата Sony Playsta

ГОЛЕМИ ТРКАЛЕЗНИ ЛАЖИЦИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Лажица за Маса, азиската лажица за супа има уникатен диз

⭐ Комплетна рамка за слика на дрво : Антички сребрена завршница Направено за прикажување фотографии, у�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тип на случај : меко Материјал : Полиуретан За таблета до 7 инчи Тип на случај : меко Материјал : Полиурета�

НЕРЕФЛЕКТИРАЧКИ : Светла боја, јасна шема, густа и нерефлектирачка, водоотпорна и не избледува СЛИКИ ОД �

€®QULG И PLAY Q??ЛЕД светлото НА резервоарот за риби е преносливо и погодно за употреба, приклучување и играњ

● Материјал : Смола,Големина : како што е прикажано ● Рачно изработен занает, извонредна изработка.Неже�

Тешка тежина бела акрилна хартија со врежана текстура Оптимално големина површина за сите акрилни бои,

Целата машина поседува едноставна и компактна структура, мала тежина и флексибилно движење Производот

Голема КомпатибилностРаботи на Сите Години На Детроит Дизел ДД15 ДД16 ЕПА07 ЕПА10 (Tdc Лоцирање На Игла / Ала

АКЦИИ СО ПРИВЛЕЧНИ КАРТИЧКИакциите со холографски картички ќе го направат вашиот следен проект да се п�

Совршена големина за мешање Еспресо, кафе и чај Идеален е и за сервирање шеќер и џем Нерѓосувачки челик..

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 72гр Содржина На Пакетот : 10 ПАРЧИЊ�

Книги што прикажуваат торбасо исклучителна изработка и добар капацитет за оптоварување, можете безбед�

Електролитен материјал во цврста состојба за сите литиумјонски батерии во цврста состојба ВОЛФРАМ доп�

Зголемување : 7х / Отвор : 50мм Оптички систем : Поропризма / целосно мулти обложена / МаслоФопична Обвив

●Еколошки И Издржлив Материјал ● оваа кутија за картички за игри е изработена од висококвалитетен и ек

Дијаметар : 13 / 16 во Севкупна должина : 12 во Едно парче систем Дијаметар : 13 / 16 во Севкупна должина : 12 во...

Моќна вшмукување на циркулацијата : мотор со високи перформанси во комбинација со напреден систем за вш

Материјал : шампањ златен број на боја на кожа балони материјалот е изработен од висококвалитетна полие

[Точно Совпаѓање] капакот на куќиштето е прецизно компатибилен со Airpods Max 2020(СОВЕТ : Airpods Max не е вклучен) [�

100% полиестер Направено во нас Повлечете го затворањето Зашивање на контраст Управување со влага...

Црвено месинг тело Висок капацитет, тешка должност Прилагодување на раката прислушувани 1 / 4 " 20 тема...

Поддршка до МАТИЧНАТА Плоча МАТКС Процесорот кулер до 185мм во висина ВГА до 350мм во должина...

Може да се наплаќа со USB кабел преку најразлични уреди, како што се компјутери, полначи за автомобили, ба�

Заштитете ја вашата конзола И контролори од Серија Х совршено од прашина, отпечатоци од прсти и гребнат�

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Професионално изработка и дизајн на налепници Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора Лесно Инстал

[34 инчи (89 x 60 mm)] Капацитет : 6.9 fl oz (175 кубика) Тежина : 7 Порцелан, Сетојаки Безбедна машина за миење садови...

️+ КОМПЛЕТ ЗА ВОЗДУШЕН ЧЕКАН од 13 парчиња : овој комплет за воздушен чекан вклучува воздушен чекан со до�

Scroll