Свеж
ГОРИТ Интел НУК УСБ Порт И ХДМИ-Цик Адаптер за 7-Ми Генерал Досон Кањон НУК

ГОРИТ Интел НУК УСБ Порт И ХДМИ-Цик Адаптер за 7-Ми Генерал Досон Кањон НУК

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

Нук Капак со дополнителна USB 20 Порта и HDMI-CEC Чип Со Пулс-Осум за лесна и удобна инсталација. ГОРИТ ПН# ГР-КАПАК-750. Автентични само ако се продаваат Со Микро САТА Кабли. Категории : Нук Капаци, Досон Кањон, Интел Нук Производи, Интел 7-ми Генерал НУК, Интел НУК Адаптер Капаци, Интел Нук Функционални Капаци, Интел НУК Заменливи Капаци. КАПАКОТ му дава на корисникот на НУК дополнителна USB 2.0 Порта и HDMI-CEC Чип со Пулс-Осум инсталиран во капакот додаток за лесна и удобна инсталација. Оваа ПОРТА INTEL NUC USB 2.0 И КАПАКОТ На Адаптерот HDMI-CEC ќе ви овозможат да ги интегрирате некогаш популарните технологии НА CEC во вашата NUC користејќи го нашиот USB додаток НА КАПАКОТ. Најновата генерација на хардвер за комуникација HDMI-CEC е специјално дизајнирана да се вклопи во разбојот на кабелот што треба да се прикачи на Плочата за ПХБ под КАПАКОТ што одговара на новите ЕДИНИЦИ nuc од 7-та Генерација. Овој адаптер ќе му овозможи на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР да го вклучи NUC Од S5 (ладно подигање) и S3 (суспендирање), дополнително вклучувањето НА NUC МОЖЕ да го разбуди ТЕЛЕВИЗОРОТ од неговата подготвеност. Сигналите за далечински управувач од далечинскиот управувач на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР се испраќаат преку КАБЕЛОТ HDMI во NUC што ви овозможува да контролирате која било апликација на работната површина користејќи Ги копчињата Нагоре/Надолу/Лево/Десно на далечинскиот управувач НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Компатибилност : Длабоката интеграција со Коди обезбедува најбогато можно искуство. Овој адаптер поддржува И Центар За Настани И Виндоус Медиа. Компатибилен Со Windows, Linux (вклучувајќи Open ELEC) И Mac Os X. Пакетот Вклучува : Intel NUC Hdmi-Cec Адаптер со Пулс Осум вградени Во NUC Капакот Поддржува Нук Броеви На Модели : NUC7i5 DNKE NUC7i5 DNHE NUC7i3 DNKE Nuc7i7dnke NUC7i7 DNHE GORITE PN # GR-КАПАК-750.

За производот

Купувачите избираат и

?? Цела продавница Купи 2 Добијте 3%попуст, купете 3 Добијте 5%попуст, купете 4 Добијте 8%попуст , Купете 5%по�

LED лустери во современ минималистички дизајн, изработени од алуминиум+акрилик, се ситно направени, елим�

Натпреварувајте се во време, точка и предизвици засновани на собирање со можност за играње низ приказна

Исправа искривени слики за добро Едноставно, брзо и отстранливо Број во пакет : 10 pk Собраната должина : 3 �

Што добивате : 1 парчиња уникатни само припаѓаат на сопствениот природен чист кварц кристален камен Рач

► 【широко компатибилно】 компатибилен со која било плоча во стилот на ARCA со 1 / 4 "или 3 / 8 Внатрешна заврт�

1 / 4 инчен бсп внатрешна нишка целосно создаден еднонасочен вентил за проверка на воздухот Отпорност на

100% полиестер Шал за жени, чиста шамија, дами шамија зима, сет на шал и капа, свила од шамија, вратоврска со

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување на градина за широк спе�

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

Слатки топки украси : ќе добиете 12 парчиња топки, секоја со големина од околу 2 инчи / 5 см во дијаметар, то

Врвен реномиран бренд чисти билки „есенцијални масла се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризи�

92% најлон, 8% спандекс Повлекување на затворање 【Крајна ткаенина за удобност】 Ултра мека ткаенина за ис�

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Најголем избор на алатки произведени според највисоките стандарди за квалитет Лидер во професионални �

Печ големи дупки, пукнатини, празнини и солзи! Бонд заедно скоро сите предмети! Запечатете вода, воздух и

Стил на материјал : Нордиска табела, ламба за покривање на ламби, тело + керамичка ламба тело + бакарна ос�

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

3инчен ролна Еластична фолија со клипови Обезбедува со клипови за зафат за да обезбеди силно држење...

За Жени Црвени Јога Панталони За Жени Тегет Фустан Панталони За Жени Костум Панталони За Жени Каки Женс�

Мекиот материјал : Овој харем панталони скока за жени се изработени од 100% полиестер, супер мека и удобн�

Излупете ја белата подлога околу 1" и отсечете ја, изложувајќи ги лепилото и проводниците Исечете ја бел�

Затворање на патент Само миење на рацете Сет вклучуваат : 1x гимнастика танц Леотард Исмејувајте го врат�

Неговите и нејзините пижами се поставува Направени во САД или увезени Погледнете ја табелата со големи�

Компатибилен Модел Броеви : За Hp Probook 4540 4740 S 4540 S Замена и висок квалитет,Заменете го вашиот неисправен, и�

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Повлечете го затворањето Мекесон Во ПравБесплатни Винил Испит РакавициХГолеми Висока тактилна чувств�

GT Стајлинг GT0114 C Капаци На Фаровите; Јасно; 2 компјутер Само За Еуроспорт Дајте му на предниот дел од ваши�

【Материјал】 Хавајски боречки кошули се изработени од полиестер, брзо суво, ладно, пријателско на кожат

Име на производот : растение за аквариум за украси; Материјал : Керамичка база на пластика Големина на ра

Големина 30 лиг 36 парчиња по пакет Копче за грбови за грб Направено во САД Опис на производот Ова врежано

Scroll