Свеж
Комплет За единици Од 100 Инспиративни Комплети За Подароци Пате Одлично Благодарам Подарок Расположи Картички Мини Смола Патки Со Торби За Органза Рефус Џеб Услуг?

Комплет За единици Од 100 Инспиративни Комплети За Подароци Пате Одлично Благодарам Подарок Расположи Картички

Достапност: Достапно.
DEN 2.33

Инспиративен Комплет За Подароци : пакетот вклучува 100 парчиња мотивациони картички, 100 парчиња патки со мини смола и 100 парчиња бели кеси од органза, вкупно 300 парчиња додека со 10 листови лепливи ленти; можете лесно да ги ставите мини патките и шарм песните картички во торбите за да бидат убави мотивациони подароци Мотивациски Тематски Дизајн : честитките беа испечатени со инспиративни цитати како [ти си одлично патка] и така натаму; малите жолти патки изгледаат реално и слатко што може да донесе среќа и инспирирано за вас; овие слатки мали патки и мотивациони картички за подароци можат да бидат идеални подароци за вашите студенти, соработници, вработени, колеги и многу повеќе. Информации за големината : големината на овие мали џебни патки е околу 1,8 х 1,5 х 1 см/ 0,7 х 0,6 х 0,4 инчи, инспиративните картички се околу 7,5 х 9,5 см/ 2,95 х 3,74 инчи, белата торба за подароци е околу 10 х 15 см/ 3,94 х 5,91 инчи, што е доволно за да ги спакувате овие картички и ситни патки; ве Молиме имајте предвид, комплетот има мали делови, несоодветни За Деца под 3 години. Сигурен и Еднократно : жолтите мали патки се изработени од квалитетен материјал од смола, водоотпорен, отпорен на временски услови и не е лесен за бледнеење; џебните картички се направени од двојна бакарна хартија, силна и сигурна; белите кеси за подароци се направени од органза, која е лесна и пренослива. Широко Применливо : мотивациониот сет за подароци е погоден за многу луѓе кои треба да се охрабрат; Испраќање на овие слатки мали патки додека со инспиративни картички за пораки; Тогаш тие можат да ја почувствуваат љубовта секогаш кога се депресивни; можете исто така да ги користите како празнични подароци како Божиќ, роденден, свадба, туш за бебиња и многу повеќе. Карактеристика : Дајте топлина и надеж : овие охрабрувачки картички со мотивациони цитати се идеални за изразување на вашето охрабрување, тие можат да дадат некому топлина и да му дадат надеж кога се во неволја. Внимателни подароци : можете да го испратите овој мотивациски подарок поставен на вашите ученици, деца, пријатели, членови на семејството, колеги и секој на кого му е потребен. Луѓето кои ќе го добијат подарокот ќе бидат многу среќни и допрени.

За производот

Купувачите избираат и

Притиснете ги магнетите на пинот : Само уживајте во магнетните магнети на магнетните површини Што се од�

Интегрално обликуван стража за веѓи Може да се носи преку очила на рецепт Традиционални безбедносни оч�

Знак за бања Unisex : Точно што ви треба во вашата мала канцеларија или деловна бања за градење; Користењето

Памук Ткаење со голема брзина на рапиер, дише, тродимензионално, апсорбирачко и меки Семејството е убав�

Со интерфејс RJ45 : Модулот е опремен со интерфејс RJ45 за мрежна контрола, со висока стабилност и точност, л�

[Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на Музмак е сосема нов вид нокти што е изработено од вистински

Име на производот : Секач за жица; Материјал : гума, метал Отворена ширина : 1,8 см / 0,7 "; вкупна големина (за�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овој пакет содржи штанд за организатор на накит за обетки и сет од 4 ленти за накит 144 Дупки за обетки Мож

Вклучен пакет : 1x 36 V 4 A адаптер за напојување и кабел за напојување со AC 33понатаму Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz; Из�

Одличен материјал : Направено од висококвалитетни челични топки, природни бисери и акрилни, не е лесно д

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

2 парчиња 8мм (5 / 16 "), 5 / 8" 11 конец плус 1 сет / 5pcs 6mm (1 / 4 "), 8mm (5 / 16"), 10mm (3 / 8 "), 12mm (1 / 2 "), 14мм (9 / 16") Битки за вежбање

15А единечна фаза 120 V 48 in Единица за дистрибуција на моќност / PDU (агенција деоценета на 12 A континуирано)..

Одлично решение за да го задржите вашиот влез, плакарот, студентскиот дом, внатрешен двор, кал и гаражат�

Случај за тешко патување во Ханка, Заштита на вашиот Dewalt DCL043 / DCF899 B / DCF899 HB 20 V MAX XR без четка со висок вртеж�

▶ Ова е сосема нов амортизер за миење садови за миење садови 4пакет ▶ Овој дел од климата директно го за�

Ова заклучување на резервоарот LP мери 4 ”од 2” од 1 1 / 2 ”и е изработено од две печатни обложени обложени �

Преносен Bluetooth звучник : Momoho Mini Bluetooth звучник е лесен и мал со тежина од 160 грама и дијаметар 1,6 инчи и виси�

【10 Ниво решетката за чевли】 складира до 50 пара чевли за возрасни 【Трајни】 Нашиот организатор на решет

6 парчиња Ноќта на вештерките Крвава гаден крпа : Доволно за вашата декорација на забавата на Ноќта на ве

? [Осветлете го вашиот пат] вооружени со осум (8) светли луминисцентни LED диоди, ќе бидете забележани од во�

Со ноќно гледање : Безжична, безбедносна камера со напојување со батерии може да ви помогне да ги следит�

Сигурна јачина Овој приколка за приколка е оценет за 5 Бруто тежина на приколката, 500 фунти Тежина на јаз�

DCC LED комплет за осветлување за патнички автомобили Валтерс кул бел 6 комплети! 6 Комплетни LED комплети за

【LED светло на водопадот】 LED тапа работи преку проток на вода без батерија Бојата на LED светлото ќе се про

Различни сцени покажуваат стилови на сите натпревари, секогаш има погодно за вас Исклучителен изглед, с

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Сатен Само миење на рацете Дипломираниот појас е изработен од сатен за трајна употреба Направено од врв

Име на производот : Волна почувствувано тркало за полирање; Дизајн : Пластичен капак Материјал : Волна На

100% сосема нови и квалитетни Оценка : 6 A 250 V; 10 A 125 V Полјаци : SPST (единечен пол фрлање) Терминал : 2пин...

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 5 / 16 "Инч Номинална должина на пинот : 2" инч Произведе

Метрика заврши Не'рѓосувачки челик Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подолу за деталите �

➤ 【Домашен чистач】 : 3 во 1 Паметен чистач на домаќинството, поддршка на убедливо, празнење и местење, ле

*Употреба на производи : Нашата гардероба е поредена и уредна * Големина на производот : 42 * 19 см, проширен

Материјал : Памук и полиестер Удобна ткаенина и ласкав допир Мешавина од памук и полиестер, врвен занает

100% полиестер Женски сандери, женски моден лабав фустан од вратот, без ракави фустан, плетени американск�

Вграден со 4м блиц и 8м PSRAM Забележете дека SOC и модулите се спакувани како 10 единици по ролна, така што цен

Кристален камен нишало : кристалната точка на нишалото може да се користи на многу начини, вклучително и

Scroll