Свеж
Лорви Спиносаурус Дино Виолетова Скај Приклучок ВО ЛЕР Ноќно Светло Автоматски Сензор Самрак До Зори Декоративна Ноќ За Спална Соба, Бања, Кујна, Ходник, Скали,Ходн

Лорви Спиносаурус Дино Виолетова Скај Приклучок ВО ЛЕР Ноќно Светло Автоматски Сензор Самрак До Зори Декоративна

Достапност: Достапно.
DEN 0.33

МЕК БЕЛ СЈАЈ : Лорви Производ Ноќното Светло ви помага да се движите низ куќата ноќе Само вистинската количина на светлина, а не груба за твоите очи. Совршено за станување ноќе и не мора да вклучувате светла за да ги разбудите другите, да ги осветлите сите пречки во собата. Димензии : 4,5 во (Г) х 3ин (Ш) х 2ин (Ч) /7,6 смх 11,1 см х 4,7 см. ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН : Под .25 центи годишно за работа. Лер Ноќно Светло Оценето на 100.000 часа (10+ години). АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога околината е доволно темна и ја прилагодува осветленоста според амбиенталната светлина. Одличен ПОДАРОК и декорација за вашиот простор - на вашите деца или пријатели ќе им се допадне овој стилски подарок, а исто така е совршена декорација за вашата детска спална соба или бања итн. Осветлете го вашиот ходник или секоја просторија со мека, нежна, ладна светлина. Заштедете пари СО ЛЕР технологијата за автоматски сензор што е економична за работа и автоматски го ВКЛУЧУВА ноќното светло ВО самрак и ИСКЛУЧЕНО во зори. ВИСОКОКВАЛИТЕТНАТА ЛЕР ЗА долг живот значи дека нема промени во сијалицата. Ноќното светло е ладно на допир и неговиот нежен дизајн ќе изгледа стилски во секој амбиент. Спецификација 1. Влезен Напон : AC110 - 127v 2. Излезен Напон : DC2. Струја : ¡25МА 4. Димензија : 3 Во W x 4.5 Во D x 2 Во H (76mm x 114mm x 48mm) 5. Нето Тежина : 60гр /2. Моќност : 0,5 W 7. Автоматско Вклучување и Исклучување На Сензорот 8. Стилски дизајн 9. Форма : Квадратни Упатства За Работа Исклучете го напојувањето пред инсталацијата или отстранувањето ПРИКЛУЧЕТЕ го ноќното светло ВО соодветен внатрешен ѕиден штекер и вклучете го напојувањето. Ноќното светло автоматски ќе се ВКЛУЧИ во самрак И ЌЕ се исклучи во зори Само За употреба Во соодветни суви области Во затворен простор Држете Се Подалеку од деца и животни Не За Употреба во приклучоци за заостанување/продолжување нема кориснички делови што можат да се сервисираат внатре Опасности И Предупредува Ризик од електричен удар и опасност од пожар. Само за употреба во соодветни внатрешни суви области. Овој производ не е играчка и не е наменет за употреба од деца. Само за возрасни. За безбедна употреба, приклучете ги само во изложени ѕидни приклучоци каде што уредот е вентилиран и не може да контактира со облоги за кревети или друг материјал.

За производот

Купувачите избираат и

Фантастичен дизајн на лепење со соодветни монети и појас Земете ја вашата трупа, тим за танцување или са

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти Имаме по

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20 Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само �

Дијаметар за монтирање на дупката : 4мм / 0,16 "; Содржина на пакет : 5 x шарка на вратата Растојание : 25 x 18mm / 1 "x

Природна Зебра Јаспер Кристал Чакра Терапија Аура Енергетска камена топка 368 G G182 Сосема нов и висок ква�

Изработено е од висококвалитетни цврсти материјали, трајни и отпорни на абење Исклучително полирање, ф�

Продаден како 2 / пакет Дизајнот со низок профил обезбедува одлично видно поле Ефективно против одреден�

Смешни подароци за свеќи за жени и мажи : Овие стрес свеќи со смешна изрека прават одлични подароци за ре

Вграден цедилка : За разлика од редовниот мозоци на копчето, овој затка од мозоци има антизатворање на ц�

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

100% Juniper EXSFP1 GELX компатибилен SFP Transceiver : дизајниран, програмиран и тестиран за да работи со компатибилни пр

Класична конструкција на челик со голема брзина со црна и златна завршница за докажана можност и издржл

1 Нема потреба да го демонтирате дизајнот, опремено со 3 батерии за заштита, лесен за замена без расклопу�

Употребата на челик од хром ванадиум има голема цврстина и време на долго употреба, што не е лесно за ошт

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзн�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

Торба за малопродажба Продавници подготвени Набори до големината на дланката Прилагодлив систем со дв�

Тенки намалување на мал пакет за преглед Логика стандард TTL IC (10 парчиња многу) Нови, никогаш не користен�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 5 ширина : 5 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подго

※ Компатибилен со Canon EF 2470mm f / 4 L е USM ※ Компатибилен со Nikon AFS (не за z) Nikkor 2470mm f / 2 Design Дизајнот на центарот �

Раната птица го добива црвот раните бришења на кревање петел се прават за момчето што е рано и не троши �

Лесно за инсталирање : Црната корпа за појавување / корпа и кука ви овозможуваат да се расклопуваат и ком

Секој сет од 4 парчиња доаѓа со (4) Скај извајано шише 8oz меурчиња со стапче 8oz решение за меурчиња...

Премиум квалитет, гаранција за живот Одобрено и обезбедена безбедност AC / DC полнач за употреба во дома, а

★ Амортизирање, густо и издржливо ★ Направено од висококвалитетен пластичен материјал, нетоксичен, ек�

◇ Супер меко создадете безбеден и смирувачки простор за бебето, капакот на седиштето за новороденчиња �

Директна замена и компатибилност на производот 100% Суровини со висок квалитет, економични, ги намалуваа

Безжична реципрочна пила : Нашиот моќен мотор обезбедува постојана моќност на сечење до 2700 часот за чис�

[Две каиш за дупки] : Пакетот доаѓа со 2 парчиња сребрен тон цевки, вклопуваат за цевка од надворешен дија�

Совршен сет за вашата забава Пакетот доаѓа со држачи за картички од 20 парчиња и 30 парчиња празни картич�

УВ филтер (ултравиолетово) магла (1а) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти

Сигурен и здрав материјал : Овој декор на велигденска влезна врата е изработен од дрвен материјал, кој е

【Голем капацитет】 Во кои има 5 фиоки, секоја града на фиоки може да носи 22 фунти Тие можат да ги чуваат в�

Спандекс, полиестер Направено од спандекс и полиестерски материјал, мала тежина, мека, дише и удобно за �

Среќно око Фатима Хамса рака Турски злобно око приврзок ѓердан злато боја долг ланец за жени девојки мо�

Примери на производи што ова функционира најдобро со : мали шишиња со кружни шишиња, шишиња, шишиња со ка

Мултинамена : Совршена за канцеларија, спална соба, училница за прикажување на случајна фотографија, из�

Оригинален дел за замена на OEM Кливленд стана светски водечки производител на опрема за готвење со паре�

Scroll