Свеж
NLOOKS Притиснете На Ноктите Средна Форма На Бадем Сјајни Лажни Нокти Со Комплет За Лепак За Нокти Акрилни Совети За Нокти Поставете Маникир За Жени , Девојки -, 0,17 Fl Oz

NLOOKS Притиснете На Ноктите Средна Форма На Бадем Сјајни Лажни Нокти Со Комплет За Лепак За Нокти Акрилни Совети

Достапност: Достапно.
DEN 3.00

?●Без мирис И Еколошки Материјал● - нашиот печат на врвовите за нокти беше изработен од висококвалитетен еколошки абс материјал, кој без токсичен и без штета за вашето тело ?●Сите Во Еден Комплет за Маникир-12 видови дизајн со големина на нокти по ваш избор, што одговара на сите прсти. И тие се лесни за скратување и поднесување, можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ во вашиот уникатен стил дома. 24 Парчиња лажни нокти, 1 * лепак за нокти. ?●ЗАШТЕДА НА Време За Уметност На Нокти-Направете Си Уметност за Нокти за неколку минути. Исчистете ја сопствената површина на ноктите. Нанесете малку лепак на лажните нокти 3. Притиснете го лажниот шајка на сопствените нокти. ?●Разновидност на Големина ● - 12 видови дизајн на големина на нокти по ваш избор, што одговара на сите прсти. И тие се лесни за скратување и поднесување, можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ во вашиот уникатен стил дома. ?●Без мирис И Еколошки Материјал● - нашиот печат на врвовите за нокти беше изработен од висококвалитетен еколошки абс материјал, кој без токсичен и без штета за вашето тело. Пакет Вклучувајќи : 24 Еез Притиснете на лажни нокти ②1 * Лепак за Нокти ②1 * Кутија За Подароци Спакувана Како да се користи : 1. Исчистете ја сопствената површина на ноктите со алкохолна памучна подлога. Изберете соодветен врв за нокти и нанесете малку лепак за нокти. Притиснете на лажниот шајка на ноктите на прстите и држете 5 секунди. Полирајте го во вашата омилена форма доколку е потребно.Совети за отстранување : ЧЕКОР 1 : Ставете ги ноктите во топла вода 2 минути што полесно ќе ја отстрани налепницата за нокти. ЧЕКОР 2 : Не отстранувајте го нагло што може да остави трага од налепниците за нокти на површината на ноктите и да ги повреди ноктите.

За производот

Купувачите избираат и

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, многу издржлив Дизајн : Дизај

Идеален Организатор На Биро Организатори И Додатоци На Канцелариско Биро BTYCity Mao! Од Почетокот На Дизајн

Стилен челик S2 алатки за дополнителна јачина и издржливост Наменет да го издржи високиот вртежен момен�

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

Што ќе добиете : Пакетот има вкупно 18 парчиња транспарентни правоаголни пластични кутии, секоја со надв�

100% памук Направено во САД Подароци за lубовници на делфини за мажи : маичка со океан со уникатен дизајн е

Комплет за сликање на дијаманти за дијаманти Роони, комплет за сликање со дијаманти, ги содржи сите дода

Водоотпорен, 316 L не'рѓосувачки челик, без бледнее, без обезбојување, без деформација, без алергија Може д

Модерен Designетски Дизајн : убава придобивка за Плочите за Предјадење во однос на поконвенционалните ква�

Protecter Заштитник на ТВекранот против сина светлина : Најдобра заштита од синосветло оптички одделение Сп

Име : Термостатска чаша Функција : Термичка изолација Материјал : Керамика Применливо место : канцелариј

Стилски дизајн на метална рамка : Конструиран од висококвалитетен метал со завршна облога, тој е издржл�

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

Натпреварува EA9000 2 чаши особено за подготовка на вкусни латети и кремасти капучини Количина скала за по�

Материјал : Фолчарот на телефонскиот ремен е изработен од меки кожни материјали (надвор), внатрешноста е

Хибрид со двојни слоеви хибриден тврд и мек силиконски случај на кожата Направено со силикон од одделен

Боја : Бела; Висина : 26мм / 1"; Врвот Преку Ширина : 83мм / 33"; Горната Страна Должина : 132мм / 5 Предности : Фин

Релејд на единечна состојба на цврста состојба 1 : Изберете правилна контрола на контролата : AC Control ACDA : DC

1 HP, OEM програмиран мотор и модул за American Standard & Trane, вклучува VZPRO ОЕМ Американски стандард / компоненти за

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

22 '' l x 28,75 '' H x 10 '' длабока тежина : 20,8 фунти Направено од рачно фалсификувано железо Длабоките полици се с

За употреба со 110 волти Вклучен прекинувач за тестирање на тајмер Месинг на вентил месинг Врските со рез

Приближни димензии : 9 "WX4 Рачно со употреба на вистински кршен камен врзан со висококвалитетна дизајнер�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

Лесна примена и отстранување без остаток оставен зад себе Винил со висок квалитет Вклучува упатства за

Светски Влезен Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита ОЦП : Над Тековната

Битови на рутер за индустриски квалитет Дијаметар на сечење : 3 / 8 "Должина на сечење : 11 / 4" Дијаметар на Ш�

Метрички Запушен Појас Отпорен на масло и триење,отпорен На Масло и триење,Долготрајно гумено соединен�

304 клип без нокти МОП е уредно распоредена Еднаш на wallидот, тоа е фокусот и уметноста на складирање Копче

Заврши : лесен даб Веб : Таписерија Материјали : Цврст даб( рамка), полиестер (мрежа) Собранието задолжите�

1013TL SPB190 X42517 AMETIRC (R) Број на дел За 2517 Заклучи за заклучување 190 мм надворешен дијаметар 1013TL SPB190 X4.2517 AMETIRC (R)

100% памук Направено во САД Смешни подароци од авокадо за жени мажи : Оваа кошула со авокадо со кул дизајн �

Овој врв на заптивка од 9 "x 12", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакува

10 изолациски гумени монтирања Студ е долга 1 / 4 "со 832 машки и женски нишка Овие монтирања мерат дебелина �

Flexrailtrack мерач H0 Flexrailtrack мерач H0 Производител : Роко Арт 42401 EAN : 9005033424015 Мерач H0 1 : 87 Енергетски систем DC дол�

Не само убава, туку и може да ја загрее топлината на компјутерот Целиот опсег на дното е постабилен и изд

Компатибилен со, направен за i Pod, i Phone, i Pad (со 30пински конектор) Bluetooth предавател Приклучувајте и играјте,

Уморни од трошење на вашите пари на евтини пластични тушеви што се кршат и истекуваат? Ние ги правиме си�

54 "Висока Wallид монтирана од огледална врата Капацитет за складирање за 10 пар чевли Совршено раствор за з

100% сосема нов квалитет !! Производи изработени од висококвалитетно исполнето со памук Мерки долги 20 "(50 с

Заокружени агли со дупки за монтирање 3 / 16 ”за лесна инсталација Печатена слика на цврст алуминиум, има

✔ Опуштено миризливо масло за масажа за терапија со масажа фатете го вашиот партнер за да можат да помо

Материјали со високи перформанси : изработени од 20% Бакар + Никел + 80% Полиестер Заштитен рејтинг од 10мхз �

Scroll